Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Islamizovaná Francie: Muslim umučil židovku, ale podle soudu není odpovědný a nebude potrestán ...

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Víc než hodinu mučil čtyriašedesátiletou pani v jejím byte. Pak ji shodil z balkonu ve třetím poschodí. Přivolaná policie přitom z nějakého důvodu čekala přede dveřmi. Jelikož to není bílý neonacista, ale černý muslim, tak se nejedná o nenávist, ale o přechodné pomateni smyslů.

  • islamizovana-francie-muslim-umucil-zidovku-ale-podle-soudu-neni-odpovedny-a-nebude-potrestan
Pred činem se prý zhulil marihuanou a navíc ho rozčílilo, když v bytě uviděl židovský svícen menoru. To prý v něm vyvolalo pocit ohrožení. Hlavně, že nespálil nejakou duhovou vlajku. To by už z basy nevylezl.
 
Zdroj: https://www.thejc.com
 
+ BONUS ----------------------------


Paříž se propadá do marazmu zločinnosti 

 
 Jak informuje francouzský vlajkový list Le Figaro, po jihofrancouzském Marseille se do marazmu zločinnosti nezadržitelně propadává i Paříž. Statistická čísla kriminality ve francouzské metropoli « nejsou dobrá », konstatoval prokurátor Paříže Rémy Heitz.

Drobná kriminalita jako přepadení a okradení v Paříži vzrostla od ledna téměř o 16% na bezmála 150 tisíc deliktů, jen klasické krádeže mobilů a peněženek o 35% na bezmála 32 tisíc případů. Policie, logicky, nestíhá. Nejvyšíí čísla kriminality jsou – nepřekvapivě - v těch pařížských obvodech, kde je vysoký počet imigrantů.
 
zdroj:
 
https://www.lefigaro.fr/actualite-france/paris-est-la-proie-d-une-delinquance-de-plus-en-plus-massive-20191218

https://eldorhaan.wordpress.com/2019/12/19/paris-est-la-proie-dune-delinquance-de-plus-en-plus-massive/
 
(Pozn. CFP!: V muslimské Francii nejsou za vraždy židů muslimové již ani obviněni natož odsouzeni, zatímco na Slovensku je Tibor Rostas obviněn, obžalován a odsouzen (a to bez výslechu obviněného na policii) jenom za to, že v článku citoval pravdivé a věrohodné výroky "slovenských dejateľov", týkajících se židů. Jak by řekli židé, ale zcela jistě i "antisemita" VK z AE. TO JE ALE CHUCPE.)

Facebook komentáře