Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Bestiální šílenci jsou rozhodnutí rozpoutat  světovou, jadernou válku!!!

Oni opravdu zešíleli!!! Po odhalení, že Britové a Francouzi mají na Ukrajině své obsluhy svých raketových systémů a po odhalení, jak mezi sebou vysocí důstojníci německého Bundeswehru diskutují o provedení raketového útoku na Krymský most, hned informace o tom, jak britské rakety Storm Shadow a francouzské rakety Scalp, spolu s kamikadze drony zaútočily na Krym!!! Lidé, kteří za tímhle stojí jsou skuteční, bestiální šílenci a jsou rozhodnutí rozpoutat  světovou, jadernou válku!!!

  • bestialni-silenci-a-jsou-rozhodnuti-rozpoutat-svetovou-jadernou-valku
:
Nepřítel se snaží zaútočit na Krym řízenými střelami a kamikadze drony
 
Nepřítel útočí na Krym a provádí další kombinovaný úder raketami NATO Storm Shadow (SCALP-EG) a kamikadze drony.

Nepřátelské kanály ukazovaly záběry výsledků práce protivzdušné obrany na obloze v oblasti Saki na Krymu a na letišti Gvardeisky u Simferopolu.

Záběry ukazují, že bylo sestřeleno několik řízených střel, ale neexistují žádné informace o zásahu na zemi.

V Sevastopolu byl od 15:30 do 16:30 letecký poplach. Krajský guvernér Michail Razvozhaev řekl, že protivzdušná obrana funguje.

V 17:05 je Krymský most opět dočasně uzavřen. Maskovací kouř je nad východní částí Sevastopolského zálivu.
 
--------------------------------
 
Británie tlačí na Německo, aby poslalo do Kyjeva rakety Taurus - Bloomberg 

Britská vláda soukromě vyzývá Německo, aby poskytlo Kyjevu rakety dlouhého doletu Taurus, uvádí Bloomberg.

Podle zdrojů dali vysocí britští představitelé Německu opakovaně najevo, že Ukrajina tyto zbraně naléhavě potřebuje.

Aby Británie překonala odpor Berlína, nabídla Německu dokonce swapovou dohodu, podle níž Londýn dodá Kyjevu více vlastních raket Storm Shadow a Německo pak doplní britské zásoby německými raketami.

Informace o britském úsilí přicházejí v době, kdy Londýn vyjádřil podrážděnost nad prohlášením německého kancléře Olafa Scholze o tajné účasti britských a francouzských vojáků v konfliktu na Ukrajině.
 
 
 
-------------------------------------------------

Britové a Francouzi zuří! Scholz vykecal vojenské tajemství, že Britové a Francouzi pomáhají Ukrajincům se zaměřováním střel!

To, o čem se delší dobu spekuluje potvrdil mimoděk německý kancléř Olaf Scholz. Řekl, že britští a francouzští vojáci pomáhají Ukrajincům v zaměřování a využívání dalekonosných střel Storm Shadow. Řekl to v projevu z počátku týdne, kde odmítl zapojení německých vojáků do války na Ukrajině. Zároveň odmítl také dodání německých dalekonosných střel Taurus.

Zajímavé však bylo to, jak Scholz odůvodnil odmítnutí střel pro Ukrajinu. Podle něj by to znamenalo podporovat Ukrajince přímo na místě, což Německo na rozdíl od Velké Británie a Francie, které dodávají dlouhé střely Storm Shadow, neučiní. O přímém zapojení západních vojáků na Ukrajině se dosud jenom spekulovalo. Kancléř nyní čelí silné kritice za vyzrazení důvěrných informací. Informuje například The Telegraph.

Celý článek ZDE: https://cz24.news/britove-a-francouzi-zuri-scholz-vykecal-vojenske-tajemstvi-ze-britove-a-francouzi-pomahaji-ukrajincum-se-zamerovanim-strel/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Ženíška 2024-03-02 11:50
Tomu šolcovi kouká chytrost z očí, co ho vidím. Ale myslím že na fotogeničnost džonsna nemá.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře