Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Systém HAARP generoval plazmový mrak ve výšce 170 km nad Zemí

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

 

Odborníci z laboratoře fyziky plazmatu při výzkumné laboratoři U. S. Naval Research Laboratory informovali, že s pomocí zařízení HAARP (High-frequency Active Auroral Research Program) provedli úspěšný experiment – do ionosféry vyslali vysokofrekvenční elektromagnetické záření. A doslova zažehli nebe ve výšce 170 km, kde vytvořili stabilní plazmový oblak. Na obloze vydržel zhruba hodinu.

 

  • system-haarp-generoval-plazmovy-mrak-ve-vysce-170-km-nad-zemi
  • haarp
  • Ve výšce 170 km vytvořili stabilní plazmový oblak. Na obloze vydržel zhruba hodinu.

 

Nešlo o první experiment svého druhu, systém HAARP plazmové mraky generoval už dřív. Ale poprvé se podařilo dosáhnout rekordní hustoty: 900 tisíc elektronů na centimetr krychlový, což je dvakrát více než při předchozích pokusech. Všechny tyto experimenty se provádějí proto, aby v atmosféře bylo možné vytvářet umělé plazmové útvary schopné odrážet rádiové vlny. Jiný účel v těchto pokusech hledat nemáme.

Nicméně tomuto vysvětlení mnozí nevěří a tvrdí, že americká armáda zařízení HAARP čas od času používá jako klimatickou a tektonickou zbraň. A co se samotných plazmových mraků týče, vytvářejí se prý hlavně kvůli likvidaci nepřátelských mezikontinentálních balistických střel.

Ve výšce 170 km vytvořili stabilní plazmový oblak. Na obloze vydržel zhruba hodinu.

Plazmový oblak o rekordní hustotě byl generován 12. listopadu 2012, ale informace pronikly na veřejnost až nyní. Lze tedy jen hádat, zda tento experiment v ionosféře nestál za meteorologickými extrémy posledních tří měsíců, jejichž „hustota“ byla opravdu mimořádná.

Zdroj: kp.ru

převzato:http://procproto.cz/zahady/konspirace/system-haarp-generoval-plazmovy-mrak-ve-vysce-170-km-nad-zemi/

Facebook komentáře

Nejčtenější