Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vypravte pohřeb realitě aneb Jak chytit rybu

Vědci se údajně snaží zjistit, zda žijeme v Matrixu nebo ne. Jiní vědci si zase na letošek pořídili nový super-teleskop. Nese jméno Jamese Webba a tvrdí o něm, že dokáže dohlédnout až na samotný konec nekonečného vesmíru. Hmm, vlastně ne na konec, ale na jeho začátek. No je v tom Matrixu trošku zmatek, ale hlavně že se od nich konečně dozvíme pravdu, jak to všechno s tím velkým práskem bylo. Stejně, jako jsme se dozvěděli pravdu třeba opyramidách, o Apollu 11, o 11. září nebo o současném zavi/í/rování mozků.

Jak je zvykem, zas to do poslední věty bude chvíli trvat, ale než začnete plánovat kar, vhodím do placu fádní až nudnou otázku „Co je vlastně pravda?“.

A odpověď?

Pravda je například název komunistického plátku. Nebo je to opak nepravdy? Slovo „pravda“ má mnoho podob. Je třeba pravdou, že hlášky „Pravda a láska...“ a „Arbeit und Brot“jsou geniální? Vypadá to že jo. Proč? Dokázaly totiž pobláznit milióny lidí. V podstatě lze říci, že až na výjimky potvrzující pravidlo, vždy všechny občany toho daného státu, kde byly použity. Prostě 100% úspěch a takový výsledek lze považovat za geniální.

  • vypravte-pohreb-realite-aneb-jak-chytit-rybu2

Když se ale na věc podíváme trochu jinak, tak zjistíme, že vůbec nešlo o geniálnost hesel, ale čistě jen o vrozenou inteligenci příjemců těchto hesel a souběh s přiřazením v čase.
 
Například, kdyby heslo o pravdě a lásce používal ve své době mazal Hitler, jistojistě by ho hladoví Němci i s knírkem zašlapali hned první den do bahna.
 
Naopak, kdyby čirou náhodou ožralého pisálka Havla napadlo propagovat Adolfovo „Práce a chléb“ a ne to „pravdoláskové“, zůstal by (v tom lepším případě) na věky neznámým ožralým pisálkem a československé fízly by od šibenice musel spasit po roce 1989 někdo úplně jiný.
 
Jak vidno, tak jako vše, i pravda je relativní. Například i to, že dnes nezapíchnutí genetickým preparátem mají šanci se na delší život ve zdraví, než ti zapíchnutí. Vůbec to tak totiž nemusí být. Ono když vás na silnici sejme nějaký fanda firmy Pfizer, co se mu v plné rychlosti zrovna udělá šoufl, prd vám absence jedu v těle pomůže k delšímu životu. Nevím jak kdo, ale já osobně si už asi měsíc raději za jízdy zapínám bezpečnostní pásy, nicméně i tak začínám mít za volantem z těch zombíků celkem bobky.
 
Věřím, že hlavně nyní, v době kdy počet pozitivně testovaných na rýmu úspěšně olizuje z obou stran hranici tří milionů denně (těžko uvěřit, že jen tak málo lidí na světě má rýmu, ale budiž), si jistě mnozí vzpomenete na jeden letní rozhovor s německou psycholožkou Pracher-Hilander. Byl přeložen do českého jazyka a najdete ho třeba zde https://nastub.cz/w/sbjTxdgJEW5MYwWbSsUtVb.
 
Pokud jste na něj zapomněli, je to chyba. Správně by se měl tento rozhovor vysílat každý den na celostátních televizích na místo hlavních zpráv, protože je zřejmě nejbližším klíčem k tomu, co se poslední dva roky děje. Kdosi si z nás totiž dělá prdel, my mu to žereme, ...a pozor, to v podstatě včetně tzv.„dezinformátorů“, „popíračů“ a „konspirátorů“, kteří v tom kovidím divadle mají jasno.
 
Ano, je možné, že demonstrace proti státnímu terorismu mají své místo. Sice působí podivně, když si demonstranti razí cestu ulicemi obrovským, prosebně-poníženým heslem „NEBERTE NÁM SVOBODU“, ale aspoň se účastníci společně seznámí a mohou se tak vzájemně podiskutovat o dalších činech fašistické vlády. Já osobně bych se s oním heslem musel hanbou propadnou až do samotného pekla, ale proti gustu...
 
Takže, průvody lidí si dál šmajdají ulicemi a pokud ozbrojená složka zrovna nemá pokyn je rozehnat vodními děly, slzným plynem a gumovými projektily, nechá průvod, svorně si zanadávat na nazi útisk. Ničeho jiného nedokáží, ale je to milé a zatím celkem na pohodu. A až přijde příkaz dav něčemu použít, snad to poznají dostatečně rychle.
 
Teda vlastně, pokud to někdo tomu davu dříve někdo nevykecá. Třeba nějaký zakrslý gerontofil. Ale on to vlastně ten Makron už musel říct na plnou hubu, že jeho hlavním úkolem je lidi nasrat. Snaží se o to už několik let a furt nic.
 
Nepomohl ani zákon o rodiči jedna resp.dva, nepomohlo ani snížení rychlosti vozidel na šílených třicet kilometrů za hodinu, nepomohla dokonce ani povinnost eutanazie, nepomohlo prostě nic a tak to těm Frantíkům řekl přímo do očí. Teď jen čeká na gejzír emocí. ...vlastně houby! Samozřejmě na to nečeká ona postava zakrslého gerontofila, ale ty postavy, kterého tím vším zaúkolovali. Ale to je jasné asi všem.
 
Podobné děje lze to pozorovat v podstatě všude. Teda v severských zemích moc ne, tam jsou tím jejich socialismem už tak zpakatělí, že si časem možná pro vyšší dobro nechají ufiknout i pindíky, ale na zbytek světa se musí od lesa. No, hujerská Čína, ta jede v předstihu a tam užje hotovo, nicméně teď je na řadě civilizovaný svět.
 
Takže jak na nás? Jednoduše. Na Rakušáky se vypustí strašidlo povinného zapíchnutí, na Němce platí nedostatek tepla a elektřiny, Australany zase nepustí do práce, slovanským zemím prohloubí vrásky rostoucími úroky, cenou energií a válkou s Ruskem a na všechny dohromady vymyslí nějaké nově zmutované řecké písmenko. Všechno to jsou samozřejmě úmyslné kraviny, nehodné pozornosti (částečně viz.  Zmíněné video s paní Pracher-Hilander), ale mnozí to berou vážně. Takže? Takže opět emoce.
 
Také jste si povšimli toho dvouletého emočního cvičení? Že je to nahoru, dolů a pořád dokola?
 
Přesně tak! Virus – strach, píchanec – štěstí, docházející účinnost– strach, posilovací píchanec – štěstí,… A nebo jiné? Domácí vězení – strach, puštění do obchodu – štěstí. Strach z úroků hypotéky? Dovolená u moře – štěstí. Strach z vyhazovu z práce? Demonstrace – štěstí. Strach z pokuty? Strach z války? Strach z inflace? Z nového viru? Vhodí časem téma meteoritu řítícího se k Zemi nebo sluneční erupci? Taky pořádný atentát už dlouho nebyl. Prostě miliony strachů a miliony štěstí, rovná se miliardová emoční energie. Navíc vyzářená přes den! Milí, zlatí – naprosto k nezaplacení, protože bez ní by byli v kelu. ...a ONI to vědí.
 
Možná je čas zastavit a raději nespecifikovat to „ONI“. Možná je ale čas, jak mívám ve zvyku – odbočit.
 
Ale opět odbočíme jen zdánlivě. Bude to pořád o tom samém - totiž vykopeme a vytáhneme za pačesy našeho plešatého známého, pana Velkého Reseta. Toho známého, co nese oblíbené jméno pro deratizátory celého světa. Už asi i slepí a hluší pochopili o co Schwabovi jde, takže se zaměříme pouze na nápadný (a převelmi podivný) souběh informací.
 
Klaus Schwábů nehlásá nic jiného, než novou verzi komunismu. (...pro nás. Pro sebe a jemu podobné postavy samozřejmě ne.) Tento Komunismus 2.0 má nastat po tom jeho Velkém Resetu, a teď je otázka, co si lze představit pod heslem „reset“ a ještě k tomu když je „velký“.
 
Logické vysvětlení významu tohoto slova je, že se znova cosi spustí a po tomto spuštění už bude svět úplně jiný. Problém je akorát v tom, že aby se něco znova spustilo, musí se to stávající zastavit. Prostě představte si, že zhasnete, pak znova rozsvítíte a hle – najednou jsme všichni šťastní, zdraví, krásní a chleba už konečně nebude mít ty dvě kůrky. Prostě Komunismus 2.0.
 
Ano, tak nějak lze lidem představit Velký Reset v nějaké reklamní kampani ala Tečka. Možná bude stačit jen slovo „Tečka“ nahradit slovem „Reset“ a hotovo. No však uvidíme. Každopádně závěrem této plešaté části musíme podtrhnout, že oficiálně plánovaný Reset světa na Komunismus 2.0 je určen hlavně pro kanály oficiálního proudu, typu Wikipedie nebo ČT24. Zkrátka a dobře, ať si to trochu přiblížíme - je to ta verze šťastné budoucnosti, co je určená do osnov základních, středních a vysokých škol a předmět se již nebude jmenovat hnusně „Marxismus-leninismus“, ale nějak hezky. Třeba „Velkoresetismus“ nebo přímo „Rothschildo-rokefellerismus“.
 
Nyní ovšem opusťme hlavní masážní proud Wikipedie a ČT24a přesuňme sena ten náš –„konspirační“.
 
Zde se zajisté také zabýváme teorií představenou krasavcem Schwabem a můžete si být jisti, že na ní nikdo nenechá nit suchou. Ostatně, oponovat teorii komunismu 2.O, který se inspiroval jen romány „1984“a „Báječný nový svět“, je velmi snadné. ...jenže pozor, tady to nekončí! Ono totiž kromě tohoto Schwábovského „velkoresetismu“, existuje ještě jedna „velkoresetovská“ teorie, ovšem čistě z dílny alternativy!
 
Brouzdáte-li občas v „nezávislých“ vodách, nutně jste museli narazit na pojmy jako „Událost“ neboli zahraničně „Event“. Anebo jste zaznamenali třeba pojem „Záblesk“ resp. přímo „Solární záblesk“? Pokud jste tyto pojmy vstřebali a víte o co jde, nemohli jste si nevšimnout nápadné podobnosti ve výkladu těchto výše uvedených pojmů s názvem „Velký reset“. A nejen to! Představte si, že i termínově se hlavní proud s alternativou shoduje, když svorně hlásají, že to podstatné z těchto všech vizionářských velkých „bliků“ se stane v nejbližších letech.
 
Protože se to někomu může zdát trochu komplikované, shrňme si to raději do jedné krátké obrazné věty, která může znít takto: „Ústy Schwaba říká
Rothschild to samé co konspirační alternativa.“ Nebo chcete-li: „Konspirační alternativa říká to samé jako Rothschild, ústy Schwaba“.
Překvapeni?
 
Ano, je pravdou, že používají jiná slova. Například alternativa zcela opomíjí řešení „materiálna“, jako třeba hrnce a pokličky a Schwab zase vynechal slova jako „vyšší dimenze“, „frekvence“ nebo i ten „solární záblesk“. Jenže na pojmosloví v této chvíli absolutně nezáleží. Záleží jedině na tom, že ovce hlavního proudu i ovce alternativy jsou připravovány na to samé a rozdíl je jedině v metodice výchovy obou skupin věřících postav.
 
Druhá věc k zamyšlení (pro pozorné to už bude opravdu silné kafe) je fakt, že alternativa ví roky dopředu, co se má stát. Jen si vezměte, že třeba pan Véká hledí do jakýchsi nebezpečných kamen, či co, a tam vidí tu naši budoucnost. Jiní zvěstové zase přebírají informace přímo od ufounů nebo na různých školeních, co pořádají jakési anunnaki, ale ve své podstatě přinášejí svým svědkům nemlich to samé, co dostává běžná ovce, trávící život u bedny, co si zakoupila u pana Rothschilda.
 
A v čem je rozdíl? Jediný rozdíl jev tom, že pro každou skupinu svědků je to jinak předžvýkáno a předtráveno.
 
Jestli si teď někdo myslí, že konspirační alternativa chodí tajně čumět k Rothschidům do nějakých nebezpečných kamen a nebo že Schwabovi každé sudé úterý na pleši vyrazí modrá tykadélka a rozdává rozumy fandům Vesmírné federace, tak já si to nemyslím.
 
Je možné, že za úplně jiného stavu této „reality“ světa bych si něco podobného snad i myslel, ale dnes jistě ne. Indicií je za posledních 700 dní již příliš mnoho na to, aby mě vůbec kdy ještě napadlo, že tento svět je skutečný a že si z nás jen mnohé známé postavy nedělají prdel.
 
...že jsem v podstatě nic jasně neuvedl a nic nedokázal?
 
Ne, pro mnohé opravdu nic. Jen těm, koho to zajímá, jsem se snažil ukázat, kde a jak se chytají ryby.
 
Aktualizace: dnešní noc jsem snem přijal tři důrazná upozornění, že mám mlčet. Vztahuje-li se to k tomuto textu, který jsem psal včera, nevím. Článek vydám a uvidím, co se stane.
 
Dan

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře