Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

"WAGNER" - POBLÍŽ KYJEVA, ODĚSA - V RUSKU. NOVÁ REALITA NWO SE UŽ PÍŠE

Cyril Mrakotsky

Od začátku vědí všichni, co bylo ve hře a zvedaly se sázky 

"WAGNER" - POBLÍŽ KYJEVA, ODĚSA - V RUSKU. NOVÁ REALITA NWO SE UŽ PÍŠE

Po teroristickém útoku na Krymský most zůstala Ukrajina bez moře a brzy přijde o Charkov a Kyjev, varuje britská MI6. Experti hodnotili novou realitu NWO.

Podle odborníků je však nová realita pro ukrajinské úřady ještě horší.

Ukrajina bez moře.

Po ukrajinském teroristickém útoku na Krymský most oznámilo ruské ministerstvo obrany, že vysoce přesnými zbraněmi se podařilo zasáhnout několik objektů významných pro ozbrojené síly Ukrajiny v oblasti Oděsy a Nikolajevu, kde se připravovaly teroristické útoky pomocí bezpilotních člunů.

V těchto městech byla poškozena palivová infrastruktura, byly zničeny sklady PHM o celkovém objemu cca 70 tisíc tun, které poskytovaly palivo pro vojenskou techniku Ozbrojených sil Ukrajiny. Ta naše navíc „letěla“ na loděnici v Oděské oblasti.

  • wagner-pobliz-kyjeva-odesa-v-rusku-nova-realita-nwo-se-uz-pise

Politolog, publicista Jurij Golub v rozhovoru s korespondentem z Cargradu poznamenal, že ve vybombardované továrně v Oděse se montovaly bezpilotní čluny, z nichž jeden s největší pravděpodobností zabil manželský pár na krymském mostě.

V Nikolajevu byly tyto čluny natankovány. Navíc úderem do hlavních zbývajících ukrajinských přístavů Kreml ukončil dohodu o obilí.

Nedodržením dohod a zabíjením civilistů se Ukrajina sama připravila o moře. Už nepotřebuje přístavní infrastrukturu a musí být zničena – v tomto případě budou mít kyjevští teroristé mnohem méně příležitostí klamat a zabíjet, uzavřel Jurij Golub.

Nevyslovený zákon SVO

K úderům na Oděsu se za 360 vyjádřil i vysloužilý vojenský expert a plukovník Viktor Litovkin. Expert připomněl, že Rusko začalo dlouhodobě cílit na pobřežní území Ukrajiny a údery do týlu, aby kyjevský režim připravily o stávající zálohy a možnost jejich doplňování.

Doufám, že se terčem staly tři velké terminály pro skladování zemědělských produktů v místním přístavu. Protože Ukrajina pod rouškou dodávek obilí obchodovala se zbraněmi, které dostala od západních zemí. Poslali je na Blízký východ a dokonce i ve Francii našli zbraně, které jim byly dodány, zdůraznil odborník.

Viktor Litovkin věří, že drony, které zaútočily na Krym, byly vypuštěny z lodí pronajatých v rámci dohody o obilí. Takže údery, dodal, jsou jak odvetné údery, tak i prostředek k zabránění startu nových UAV z Oděsy a Nikolajeva.
K úderům Rusko používá různé zbraně. Expert však připomněl nevyřčený zákon vojenských operací: cíl by měl být vždy dražší než projektil. Je to on, kdo zde pracuje.

Nejen Oděsa

Na pozadí odvetných úderů, které se tento týden staly hlavním tématem médií, bylo ignorováno aktivní nepřátelství v Charkovské a Sumské oblasti. A je na co dávat pozor.

Nedávno tedy Kyjev oznámil evakuaci obyvatel z oblasti Sumy. Ale samozřejmě to nebylo děláno z obav o obyvatelstvo. Jde jen o to, že ukrajinské úřady se snaží vystěhovat občany, kteří podporují Rusko, v obavě, že právě oni nasměrují ruské ozbrojené síly do objektů ozbrojených sil Ukrajiny v regionu.
Mimochodem, začali přesně zasahovat nejen v oblasti Sumy, ale také v oblasti Charkov. A podle vojenského novináře Gennadije Alechina to znamená palebnou přípravu na ofenzívu.

Před tímtéž varuje britská rozvědka MI6. Pravda, jde ještě dál a tvrdí, že zatímco ruská armáda obklíčí Charkov, bojovníci PMC „Wagner“ zorganizují pokrytí Kyjeva.

Přitom na to není třeba dlouho čekat. Podle britských zpravodajských služeb začne obklíčení měst na podzim. A do zimy budou ukrajinští nacisté vyčištěni. Možná proto Západ aktivně naznačuje potřebu mírových rozhovorů.
"Špinavý svět".

Připomeňme, že v západních médiích začalo čím dál častěji znít téma nutnosti jednání s Ruskem a donucení prezidenta Ukrajiny Volodymyra Zelenského k dialogu. Protože ukrajinský lídr na legislativní úrovni si zakázal vést jakákoli jednání s ruskou stranou. Diskutuje se také o tom, že by se Ukrajina měla vzdát části území kvůli vstupu do NATO se zbývajícím kusem.

Bez ohledu na zvolenou možnost by však Rusko za žádných okolností nemělo souhlasit s tímto „obscénním mírem“. Protože Západ využívá oddechu k ještě většímu zásobování zbývajících ukrajinských nacistů. A nakonec budeme muset založit novou SVO, jen to bude mnohonásobně těžší než ta současná.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Filipes@volny.cz 2023-07-25 15:30
Rusové by museli být blázni, aby jednali v této situaci o míru. Denacifikaci je třeba dokončit.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře