Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vlastičko, nezlob nás!

  • parkanova2casa
Nejdříve promiň, že ti tykám, ale jsme v jedné partaji. Vlastně to už přesně nevím, protože jsem Vám ani nezačal platit příspěvky, co jsem byl na tom předvolebním seznamovacím večeru v Českých Budějovicích a tam zjistil, že TOP 09 je stranou podle knihy Karla Poláčka ,,Bylo nás pět,, . Tedy partou kluků, kteří si říkají: ,,My hoši, co spolu mluvíme,,.

Karel Poláček v nezapomenutelné knížce touto úsměvnou větou říká ,,...a s nikým jiným se moc nebavíme,,. Také my kluci, co jsme bydleli v Kolíně u náměstí jsme se s těmi, co bydleli na druhé straně Labe, moc nebavili. Něco podobného stojí vlastně i v názvu v té, snad ještě naší partaji - TOP 09 a STAROSTOVÉ. To je taky taková specialita, nad kterou se v Česku, po dlouhé absenci demokracie skoro nikdo nepozastavuje. Oni mají být starostové totiž nepolitičtí, alespoň na venek, jako třeba by to mělo být u presidenta. Ale o těch presidentech někdy později v úplně jiném blogu. Teď ještě k těm příspěvkům, které jsem docela rozladěn ani platit nezačal. K tomu došlo hlavně po setkání s tzv. expertem na zdravotnictví, co teď dělá náměstka panu Hegerovi. S tímto, jak se domnívám samozvaným expertem, jsem se sešel v tom kafíčku pro horolezce, co je pod kanceláří hlavního stanu TOP 09 v Budějovicích, kam jsem nebyl pozván. Já se nezlobím, třeba tam tenkrát nebylo uklizeno. Obávám se ale, že jste si neuklidili do dnešního dne, jinak by se nemohlo stát to, co se stalo. Ten pán z toho kafíčka od horolezců, co mě pozval a ani neukázal kancelář a potom se se mnou bavil, jako s otravnou mouchou mi říkal, a to i když jsem nevěřícně kroutil hlavou, že peníze pojištěnců, které lidem zaměstnavatelé strhávají z platů a posílají pojišťovnám, jsou peníze v majetku pojišťoven a ty si s nimi mohou dělat, co chtějí. Vidíš Vlastičko a já trouba myslel, že ty nemocniční pokladny ty prachy mají jen ve správě a střeží je jako oko v hlavě, aby z nich mohly lidem (pacientům) platit doktory. Že tomu tak je a není, se ukázalo nedávno v celé nahotě, když z těch peněz koupili manageři pojišťoven, inženýři na slovo vzatí, bezcenné kartičky, které byly už od začátku k ničemu. Tedy k ničemu pro ty pacienty, kteří za ně tvrdě zaplatili, jenomže ti chudáci dodnes nevědí komu. Tak teď čekám, jestli kvůli tomu budou také někoho hledat, ale asi ne, když si s těmi penězi pojištěnců, podle experta na zdravotnictví ,,Topky,, mohli dělat, co chtěli.

Vlastičko, sice jsi to dost střídala, myslím ouředně i stranicky, ale za ty kartičky asi opravdu nemůžeš. Říkáš, že nemůžeš ani za to předražení těch hezkých barevných letadel, co od začátku špatně létala a co se do nich mělo nakládat pro vojáky, ale už dopředu se vědělo, že se tam ty kvéry z NATA nevejdou.

Vlasti, zpívat umíš opravdu dobře, ale z té poslední písničky žádný šlágr nebude, leda by jsi v textu něco odklonila nebo tomu dala lepší rým. Kolega poslanec pan Bárta od Véčkařů by třeba poradil, on má originální nápady, nebo ten tuplem študovanej pan Langr, protože on to při lahvince červeného také prý umí pěkně zrýmovat.

Vlasti, sice jsi nic nepodepsala, ale to jen proto, že jsi viděla, jak se na té obraně ze všeho zvedá dým. Také už víme dávno a to přímo od Vás ze sněmovny od Vltavy, že všechny ty zakázky pro naši armádu, byly cinknuté. My, co bydlíme po proudu nebo proti proudu Vltavy i na březích jiných řek, ale i tam, kde žádné netečou a kde ani kapříci neplavou, tomu rozumíme tak, že všechny ty zakázky a smlouvy pro armádu byly podmáznuté a tedy řekněme to moderně, zkorumpované.

Vlastičko, tak jak to bylo? Antimonopolní úřad prý nezjistil žádná pochybení. Ale pochybením a nestandartu se dnes v té nové češtině říká každé lumpárně, nebo to není pravda? Zpátky k těm antimonopolistům. Cožpak oni jsou tady od toho, aby posuzovali cenu? Tu posuzuje snad někdo jiný ne? Jenže problém je teď v tom, že nikdo neví, kdo to pro tu naši armádu dělá, viď ? Navíc se mělo zaplatit 658 milionů kč navíc, což je 26 320 000 Euro! Tak to by se v dnešním Německu rozpoutalo takové tsunami, že by to ministra nebo ministryni obrany spláchlo z povrchu zemského a s ním nebo s ní celou generalitu Bundeswehru i s koaliční vládou a německý president by tam stál sám jako svého času chudák náš Milouš, první tajemník KSČ. Za nějakým německým Omnipolem, který by si řekl o tak nehoráznou provizi, by se potom jen zaprášilo, protože daňoví poplatníci by ho jeho vlastní střelným prachem vyhodili do povětří.

Vlastičko zastav !

Buď si nech udělat nový přeliv, abys tolik nedráždila a jeď do Keni počítat slony, ona ta stáda tam dnes nebudou mít víc jak dvacet kusů, takže to zvládneš. Nebo kápni sakra božskou, jak to bylo s těma letadlama i s těma Pandurama, jsi přeci táboritka!

Vyřiď prosím taky místošéfíkovi Kalouskovi, že nám ta jeho rádoby vtipná přirovnání lezou už krkem a raději ať řekne, co se nakonec přikrylo tím umělým hedvábím, ze kterého se měly šít ty padáky. Jestli je ještě něco z toho na skladě a moc to nezvlhlo, tak já bych to za babku koupil a nechal z toho ušít dámské ťopky s volnýma nohavičkama, co se do nich může i ze spodu a nechal na ně vyšít ,,Padni komu Padni,, nebo ,,Pralinku si vezmi a pak si ke mně sedni,,. Vlastně se divím, že na to nepřišel ten Kalousek sám, ale třeba to stihne do příštích voleb. ,,JSME TOP NAHOŘE I DOLE,,.

A ještě něco pro pana Nečase. Se svým výrokem o plukovnících od policie to přehnal do té míry, že z nás udělal definitivně banánovou republiku a proto navrhuju změnu státního znaku:

Lev s trsem banánů v tlamě a třemi ocasy ve státních barvách na koncích.

zdroj: http://hulik.blog.idnes.cz/c/276484/Vlasticko-nezlob-nas.html

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře