Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Rozbor BEZDOMOVCŮ ...

Ponecháme stranou to, že bezdomovec je pro kapitalismus něco, co byly pro středověk popravy na náměstích. Je to něco, co je v této společnosti nezbytně nutné, stále viditelná výstraha, kam až se dá klesnout. Účinné strašidlo pro všechny, kdo nebudou makat a kdo nebudou uznávat normy. 

  • rozbor-bezdomovcu

Jsou vidět a jsou všude. Naši mocní je odmítají kamkoliv odsunout či vyčistit města s alibistickými kecy o humanitě a tak se s nimi běžní občané setkávají stále při žebrotě nebo v MHD, kde přespávají. Jsou to osůbky s velmi intenzivním pachem, stále v lihu s cigáry a ve špíně se válející a sebou vláčící obvykle ohromnou tašku plnou všeho, co k životu potřebují. Když s vámi jedou v tramvaji, nikdo je nekontroluje, nikdo je nevyhazuje, sami vystoupíte dobrovolně, když se vám chce z toho kyselohnilobného puchu zvracet.

Pro společnost je to výborná věc, bezdomovce nelze přehlédnout. Straší všechny a velmi účinně. Dodržujte normy, makejte, buďte workoholikem, za pár korun třeba ošukejte šéfa nebo zabijte svou babičku, hlavně ať se vám tohle nikdy nestane. Podívejte na tu trosku. Jo a že nemají co ztratit a život jejich ani váš pro ně nic neznamená ? Že se ve čtvrtích plných feťáků a bezdomovců bojíte v noci ven ? Tak si kupte automobil a obbranné spreje a utužujte kondici a bojové sporty a za všechno plaťte. Jen ať se ekonomika točí. Ale kdybyste tomuhle odpadu zkrátili utrpení tak vězte, že budete sedět 18 let za vraždu, protože je to člověk jako vy a je vám ROVEN.

Jste povinni si s ním stoupnout do řady na poště i na úřadě, když si on jde nafasovat peníze na chlast, které jste odvedl státu vy na svých daních, za které nedostáváte nic.

Tolik k charakteristice bezdomovců.


Prošel jsem si také obdobím, kdy jsem přespával pár dní na nádražích a klesl až na dno, nicméně když jsem tohle viděl opravdu zblízka a když se přede mnou bez ostychu vymočila tlustá cikánka, co vylezla z herny, zatímco já drkotal zuby v smrduté dece na lavičce, tak jsem si řekl, že tohle fakt ne a udělal jsem všechno pro to, aby se situace radikálně obrátila. A ona se obrátila, chce to jen vůli a ochotu tvrdě a dlouho makat. A tu tihle lidé nemají. Zabalili to a přizpůsobili se nejnižšímu levelu s tím, že se sobě podobnými v okolí se ujišťují, že tohle je NORMÁLNÍ.

celý článek zde:http://www.zpovedka.cz/001951.php

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jaroslav Martínek 2013-01-04 17:50
Nutno si ale také povšimnout, že mnozí se dostali na tuto úroveň ne vlastní vinou. Kolik bezdomovců vzniklo v důsledku lichvy a následných státem podporovaných exekucí, prováděných cíleně soukromými exekutory, kdy za nesmyslnou dlužnou částku přišli jinak spořádaní lidé o střechu nad hlavou !
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře