Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dnes velmi žádaní, zítra vykopnuti!

Řeč je tedy o tzv. falešné prosperitě našeho zadluženého národa v souvislosti s pokleslou politikou zaměstnanosti, která zpívá ptáčkům zpěváčkům hezkou písničku, ale pak je zítra, v období další světové krize, chladnokrevně utratí.

  • dnes-velmi-zadani-zitra-vykopnuti
Toto utracení v době krize likviduje všechny generace, zejména seniory před důchodem a handicapované. Navíc občanům našeho národa škodí posouvání odchodu do důchodu - do vyššího a vyššího věku. K tomu se kumuluje šikana, špatné mezilidské vztahy v zaměstnání, otrocká práce v montovnách a směšné almužny!
 
Já vím, že mě určitá část národa pošle do patřičných sprostých míst, ale prosperitu našeho národa brzdí špatná politika Evropské unie a západu. A proto se nám již třicet let stává, že ne a ne dohnat ten vytoužený západ, i když se v naší republice, která není už naše, vede prozápadní politika.
 
Máme prohnilý senát, oligarchy, prohnilou pravici, dluhy, exekuce a znečištěnou krajinu. Dodnes si pěstujeme parazitické politické trafikanty, ale náš národ celkově utře nos, jak je zvykem v pro-západních praktikách, pokud pohlédneme do historie a současnosti. 
 
Dnes velmi žádaní, zítra vykopnuti, dnes obdivováni, zítra utraceni - taková je bohužel politika  zaměstnanosti v České republice, v hnijící skládce a montovně západní politiky.
 
Václav Kovalčík, Zlín

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře