Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

PRYMULA JEDE

Hodnocení uživatelů:  / 12
NejhoršíNejlepší 

Petr Novák

Dovolil jsem si do "lidštiny" přeložit několik vět pana ministra. Moje poznámky jsou vždy v závorce:
„Počet otestovaných je číslo, které neříká vůbec nic, to je jenom trend. Dělat z toho statistiku je nesmysl."

(Plně souhlasím a tvrdím to měsíce. Přesto jsou tato data den co den, po celou dobu pandemie, používány k vyděšení občanů všude na světě, k obhajobě restrikcí a jejich vyhlašování - zajímavé že?).

  • prymula-jede
"Co nelže, jsou těžké případy a úmrtí, protože ty mrtvé nikdo neokecá.“ Ministr se vyjádřil i k známé výhradě, že mrtví umřeli s covidem a ne na covid. Dle něho je toto možné říct o všech onemocněních a reálně ho tato distinkce nezajímá. (Takže na jednu stranu "nikdo neokecá" ty mrtvé v nemocnicích, ale jen tehdy, když se o to nikdo nebude zajímat, stejně jako on - všimli jste si toho kontextu?)

Také se věnoval námitce, že podstatné procento hospitalizovaných je v nemocnicích proto, protože si je nechtějí domovy důchodců vzít zpět z obavy z nakažení. Prymula varoval, že u lehkého průběhu může dojít asi po týdnu nemoci ke zhoršení: „Pacient se zhorší dechově a potřebuje kyslík.“ A doplnil, že sociální hospitalizace se bude řešit. „Teď to běží naostro a jedna dáma nastavuje systém, který by měl fungovat jako bookingy, aby se daly využít hotely a jejich kapacity.“ (Takže stále platí to, že nemocnice jsou plné lidí a to ze 40%, kteří tam nemají co dělat a přesto jsou občané strašeni stále novými a vyššími čísly hospitalizovaných. Jeho poznámka o "kyslíku" je dokonalý nesmysl, vyloženě lež, protože pokud by dotyčná osoba nebyla v domově důchodců, ale doma, tak u ní rozhodně v případě potřeby nebude stát vyškolená osoba s kyslíkem, kdyby se náhodou zhoršil dotyčného stav, to snad chápe každý, ne?https://zpravy.magazinplus.cz/1918-statistiky-jsou-nepresne… )

„My nemáme pitevní nálezy. Tady jsme pitvali jen jednotky případů. Všechny informace máme ze studií z Německa a Spojených států, kde každá skupina pitvala 300 lidí. To jsou jediné zdroje dat.“ (Jinými slovy - netušíme jaký má C19 likvidační a devastační dopad na lidský organismus, ale věříme "našim" partnerům ze Západu, kteří to s námi vždy mysleli jen a jen dobře. A komu věří ti partneři ze Západu? Jinak vím od patologů, že se pitvalo i u nás - bez jakýchkoliv nálezů na plicích, což nic neznamená, ale pro patology, kteří měli ve zprávě jako diagnózu a možnou příčinu smti C19, to bylo celkem překvapující)

Ministr zdravotnictví přidal také ideální konečný stav, do kterého by se měla situace vyvinout. Jedná se o promoření 15 % populace a dalších 50–60 % bude proočkovaných. „Předpokládám, že od druhé poloviny příštího roku efekt koronaviru spokojeně zmizí“ (Jinými slovy - až vás všechny naočkujeme tou "správnou" vakcínou z té "správné" země, tak budeme spokojení a bude po problému, vir najednou přestane existovat)

Čerpáno z rozhovoru Prymuly s Pečinkou z Reflexu: https://www.parlamentnilisty.cz/…/Nepitvame-Nevime-Prymula-…

Zajímavé je, jak byly automaticky a jistě zcela "náhodou," odstraněny z této hry hlasy, které ji nepodporovali:

prof. Mudr. Žaloudík CSc byl vyzván k "držení úst" přímo Prymulou a ten danou výhrůžku pochopil:
https://www.facebook.com/zaloudik/posts/3399322956781319?__tn__=K-R

Mudr. Peková Ph.D. byla jednoduše "zakleknuta", aby byla její slova zpochybněna jako nedůvěryhodná.
https://www.parlamentnilisty.cz/…/Doktorka-Pekova-proslaven…

Mudr. Ludvík, ředitel Motola byl označen za zkorumpovaného:https://denikn.cz/…/kandidat-do-senatu-a-sef-motola-ludvik-…

Mudr. Šmucler raději odešel jako jednatel nemocnice, protože kauza, která se řeší roky byla najednou znovu otevřena a s velkou razancí.
https://www.lidovky.cz/…/policie-obvinila-58-lidi-kvuli-fik…

Pssst. Smí se říkat jen to, co podporuje toto šílenství, tak si dávejte pozor.

Facebook komentáře