Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Proboha PROČ?

Hodnocení uživatelů:  / 16
NejhoršíNejlepší 

Božena Weitingerová

Až Vám zase začnou v televizi nebo někde jinde cpát do hlavy, jak strašlivá je u nás situace s COVID-19, nezapomeňte na osvědčenou metodu:

Zmenšete si měřítko tisícinásobně.

Místo nepřehledného státu s 10,7 miliony obyvatel dostanete velmi přehledné město s 10,7 tisíci obyvatel - něco jako Prachatice, Čáslav, Sušici či Humpolec. A pak si tím samým tisícem vydělte zveřejňovaná čísla o COVID-19...

  • proboha-proc

Každý den je v tomto městě 16 PŘEVÁŽNĚ ZCELA ZDRAVÝCH osob pozitivně testováno na COVID-19, které jsou následně poslány do přísné karantény.

V nemocnici tu s nejrůznějšími diagnózami leží pět až šest lidí pozitivně testovaných na koronavirus, z toho JEDEN člověk ve vážném stavu, jemuž koronavirus komplikuje nějaké JINÉ ZÁVAŽNÉ ONEMOCNĚNÍ.

Každý měsíc v tomto městě zemřou tři STAŘÍ A VELMI NEMOCNÍ lidé, u kterých byla kromě skutečné příčiny smrti zjištěna ještě přítomnost koronaviru.

V této situaci radnice města chce nutit VŠECHNY obyvatele k povinnému očkování experimentální a nedostatečně otestovanou vakcínou a neočkovaným zakazuje chodit do restaurací a kaváren, na kulturní a sportovní akce.

Neočkovaným lidem hrozí ztráta zaměstnání, pokud se nenechají očkovat. Podnikatelé přicházejí o zakázky, příjmy (nejen) neočkované části obyvatelstva se prudce snižují. Celé město žije v krajní existenční nejistotě.

Proboha PROČ?

Facebook komentáře

Nejčtenější