Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pane Bože, ty to vidíš?

Jana Zwyrtek Hamplová
·
OPRAVA (děkuji za upozornění): Není to ani lékař. Je to profesí právník - o to hůř... že takto komentuje medicínskou otázku, to mi hlava nebere už vůbec. To mne v tom šoku z vysloveného vůbec nenapadlo.

Mám ho spojeného z ministerstvem zdravotnictví a jeho působením v nemocnici. Tak proto.

  • pane-boze-ty-to-vidis

Neuvěřitelné!!!!!! “Děkuji mu”  za mou maminku!!! Má 76 let, covid prodělala zcela bez příznaků, tedy to, že ho měla, zjistila až z odběru krve, kde zjistili velké množství protilátek. Když výsledky došly, lékařka ji chtěla vidět…

A byla překvapena, že maminka si covidu ani nevšimla. Běhá jak čamrda, a co ji ničí, tak tyto nehorázné výroky, které mají jediný cíl - vyděsit ty, kteří v klidu žijí své životy, k smrti. A to doslova. Jen proto, aby je jako ovce nahnali na očkování, zatímco léky uzamkli a lidi v první fázi trestuhodně neléčí? 

Za podobné výroky by tito tzv. odborníci!!! (ani ne lékaři) měli jít před soud pro obecné ohrožení. Kdo jim dal právo? Kde je jejich srdce? Kde je ohleduplnost? To už si je opravdu všechny koupili? Kam až to ještě může dojít?

Jak si to vůči našim seniorům mohou vůbec dovolit? Omlouvám se za to slovo, ale každý, kdo takto vyhrožuje seniorům, je prostě bezcitné hovado. Uvědomují si, co to s těmi lidmi dělá? Pane Bože…

zdroj: FB Jany Z. Hamplové

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře