Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Opatření proti Debiloviru - 19

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

1. Zrušit: Školní rok pro první třídy. (Odůvodnění: Buď bude ochuzeno vzdělání, nebo děti podlehnou depresi z přetížení a přehlcení informacemi)

  • opatreni-proti-debiloviru-19

2. Zrušit: Nouzový stav a mimořádná opatření. (Odůvodnění: Opatření jsou zbytečná, likvidující jak ekonomiku, tak sociální vztahy.) Tabulky jsou zkreslené a upravované dle reakcí ve společnosti. Testy jsou nespolehlivé a neprůkazné, kde až ve 30%, dochází k falešné pozitivitě a testy se musí opakovat i několikanásobně!

Toto vše, mi jen dokazuje, že se nejedná o ochranu občanů ale jen o navýšení zisku farmacií, firem se zdravotním materiálem a zahraničních supermarketů na úkor národních podniků. Cíleně dezinformují a vyvolávají strach a paniku mezi obyvateli. A jen navýšení úmrtí na zanedbané zdravotní stavy, která se zahrnují pod kolonku „CORONA“! Nikoliv na corona vir, maximálně S-corona virem! 

Proč chodí ve skafandrech, ale roušky se vyhazují do obyčejných popelnic! Vždyť je to prý smrtelný vir!!! Není to tedy toxický odpad a nemělo by s ním i tak být zacházeno?!

A to i přes upozornění WHO, že corona vir není tak agresivní jak se předpokládalo a smrtnost je pouze 0,23 což jak sděluje WHO míně než chřipka a je na úrovni běžných virových onemocnění!

Což dokladuje i MUDr. Soňa Peková svým prohlášením, že: Covid do Vánoc opravdu zmizí, výrazně zeslábl!!!

A co prohlášení Donalda Trumpa: Budu li zvolen, 4.11. již o corona neuslyšíte!!!
Kéž by vypustil rybník NWO, Bilderbergu, Sorose, Billa Gatese, rodince Rockefellerovích a jim podobným?!

Zdroj: FB Pavel Matějka

Facebook komentáře