Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Očkovaní a neočkovaní na covid jsou rázem na jedné lodi

Účinnost vakcíny se ztrácí – už po půl roce po očkování – jaksi vyprchává. Takže ze všech občanů ČR bude během pár dalších měsíců stejnolitá skupina: tečka bude věřícím ve vakcínu k ničemu, protože se z ní pro očkované stane vykřičník !!!! to když se budou zlobit, jak to, že jim lhali, že očkování je tečkou za covidem – a když se dají oočkovat, budou za vodou, v pohodě, budou mít od všech trápení pokoj.

  • ockovani-a-neockovani-na-covid-jsou-razem-na-jedne-lodi

 

Anebo se z tečky stane otazník????, to když se ti, kteří Blatnému věřili, budou ptát: jak nás tak mohl podvést a kampaň (masírku s pomocí poslanců a senátorů, kteří mu taky uvěřili) v ČR rozproudit? Vždyť v březnu 2021 Blatný, coby nejvyšší kápo přes zdraví lidí celému českému národu tvrdil, že kdo se nechá očkovat, nemůže covidem onemocnět a ani nemůže nikoho nakazit...

3.11. leží v nemocnicích 2058 lidí s covidem, 971 je jich očkovaných - 21 z nich už po 3.dávce.

Věděla jsem, že tohle přijde. Lež má vždycky krátké nohy, ale že budou takto krátké, to asi ani ona nepředpokládala.

Teď co dál: půjdou se lidé očkovat každého půl roku vakcínou, ve kterou věřili? Pochopí nebo nepochopí? Bude jejich víra dál stejná? Či prohléhnou, že nebyla na místě, nebyla prozíravá, že mohla být dokonce slepá? Že vedle těch, co křížem krážem česku republikou hnali kampaň podporující covid očkování existuje i odborná veřejnost: lékaři, biologové, právníci, obyčejní lidé..., kteří na toto od první chvíle upozorňovali včetně dodatku, že vakcína je málo prověřená.

Až tedy budeme, my občané ČR zase na stejné lodi, až lidi, kteří mají z počtu do lidí napíchaných vakcín finanční profit, nám očkování nařídí zákonem – a bude se to týkat i lidí nyní oočkovaných, protože jejich ́tečka ́ jim bude k ničemu, budou mít povinnost se oočkovat nově... potom se budeme ptát: A KDO NÁM VRÁTÍ PRÁVO JÍT BEZ OČKOVÁNÍ DO DIVADLA, DO KINA, DO RESTAURACE, ZAPLAVAT SI DO BAZÉNU, JÍT NA FOTBAL... A MOŽNÁ UŽ V TÉ DOBĚ SE BUDEME I PTÁT: KDO NÁM VRÁTÍ PRÁVO JÍT BEZ OČKOVÁNÍ DO PRÁCE...

Že o opakovaná, do nekonečna opakovaná očkování, těm panákům nahoře od první chvíle šlo? A že se k tomu, co si pro svoje obohacení vymysleli, pomalu ale jistě dopracovávají?

Ó národe český, tolik moudrých lidí máš ve svých dějinách! Tolik moudrosti je v tobě díky porobě, kterou jsi dlouhá staletí prožíval – a přežil.

Teď už nás alespoň neupalují, nestřílejí a nevěší, ale brutalita na nás páchaná je stejně šílená! Nedejme se, z toho, jak nám ubližují, se musíme vymanit a nastolit pravidla pro život řádná, lží prostá.

Autor: Bohumila Truhlářová

Zdroj: https://bohumilatruhlarova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=778318

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře