Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Nyní umírá víc lidí na očkování proti Covidu, než na Covid.

Hodnocení uživatelů:  / 23
NejhoršíNejlepší 

Eva Hrindová

Na obrázku je tabulka, která mluví sama za sebe. A jak je to u nás? Už více jak týden umírá s covidem méně jak deset lidí. Ale zase jiná tabulka (SÚKL) sděluje jen přiznaná úmrtí po vakcíně. Do dnešního dne je jich 77 a ty tisíce nežádoucích účinků z vakcíny dělají docela nebezpečnou záležitost.

  • nyni-umira-vic-lidi-na-ockovani-proti-covidu-nez-na-covid

A co se bude dít? Tlak na očkování zesílí, protože nakoupeným vakcínám bude končit expirace. Hloupé celebrity a úplatní odborníci se budou předhánět v tlaku na očkování. Dokonce mají tu drzost pod jehlu posílat i těhotné a děti! To fakt chceš, aby své dítě vystavil srdečním a neurologickým problémům.

Víra kombinovaná s leností a hloupostí dovede zabíjet a už také zabíjí. Absolutně šokující fakt, který zveřejnil poslanec Volný a snaží se zjistit podrobnosti, média ignorují.

Já ho připomenu:

Za loňský "covidový" rok, kdy podle koronahysteriků umírali lidi jako mouchy, bylo vyřazeno z vyplácení důchodů z důvodů úmrtí cca 14 000 seniorů. Letos za první tři měsíce bylo takto vyřazeno cca 15 000 seniorů.

14 000 za 12 měsíců
15 000 za 3 měsíce

Přitom na covid se už neumírá, ta čísla jsou minimální. Dívejte se na ta čísla a přemýšlejte. Nicméně i to, že lidi o takových číslech přemýšlejí, je možná důvodem na oslabování role matematiky.

Zdroj: FB Evy Hrindové

Facebook komentáře