Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Nový typ zpravodajství

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Pro pobavení a odlehčení se pokouším do CFP přivést nový typ zpravodajství.

Stačí na Novinkách.cz sledovat diskuze k článkům, vybrat nejzajímavější příspěvky z nejvíce plusovými body a z nich sestavit super příspěvky. Možná tak vznikne pro mnoho lidí zajímavé čtení.

  • novy-typ-zpravodajstvi

Záměrně neopisuji jména diskutujících.

O tom zda je to dobrý nápad, rozhodnete Vy svým hlasováním.

Navíc takový článek sestaví každý z nás.

Putin uplatňuje Hitlerovu rétoriku, varovala Clintonová

Bývalá americká ministryně zahraničí Hillary Clintonová se tvrdě pustila do ruského prezidenta kvůli současnému přístupu Ruska ke Krymu. Jeho jednání a projevy připodobnila k Hitlerovým výrokům o potřebě ochrany soukmenovců v sousedních zemích.

Celý článek zde: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/329533-putin-uplatnuje-hitlerovu-retoriku-varovala-clintonova.html

Odezva:

Co USA a další dělají stále, Rusku se vyčítá. Měřme všem stejným metrem. Podle oficiálních údajů ministerstva obrany USA provozovaly už v roce 2003 kromě 6 000 vojenských základen na vlastním území dalších 702 zahraničních vojenských základen ve 130 zemích světa s více než 253 000 uniformovanými příslušníky armády, zhruba stejným počtem civilních zaměstnanců Pentagonu a zaměstnávajících kolem 44 500 místních pracovníků. To také představovalo 44 870 budov, hangárů, nemocnic a dalších objektů ve vlastnictví ozbrojených sil a dalších více než 4 800 pronajatých objektů. Údaje z roku 2005 hovoří již o 737 základnách v zahraničí, na kterých sloužilo 196 975 vojáků a přibližně stejný počet civilních zaměstnanců a bylo zaměstnáno dalších 81 425 místních obyvatel. Seznam Pentagonu ale neobsahuje všechny vojenské základny USA v zahraničí. Nezmiňuje například základny zřízené v Kuvajtu, Kyrgyzstánu, Izraeli a Kataru, ani v Afghánistánu, atd... Více na http://www.bazger.eu/ukrajina-place-iii/

USA: John Shipton, otec Juliana Assange řekl následující: USA vytvořily technologii ničení států zevnitř. To je americký fenomén. Od r. 1945 USA takto zničily 73 států a jsou odpovědní za smrt 26 milionů lidí. To je - horor. Jenomže vše je zamlženo. Spojené státy a jejich spojenci chtějí mít země, které závisí na nich, které se společensky a průmyslově nevyvíjí.

Nic překvapivého na sdělení od hegemonů vměšování do vnitřních záležitostí cizích zemí. Za účelem vlastního prospěchu a obohacení. Provázeného miliony mrtvých a zdevastovaných ekonomik. Jděte do háje.

Víte, mluvil jsem s Ukrajinci. Na otázku, co by chtěli a na jaké jsou straně odpověděli: „No na naší

přece! Většině obyčejných lidí na Ukrajině je úplně u p**ele Rusko i celá EU!“ A přesně v tomto středu bude ona pravda. Prostý a pracující lid nemá zájem o americkou ochranu, ani o ruské zbraně či evropské úvěry …

USA by si měla napřed zamést před svým prahem.Kvůli nim taky zahynulo ve světě hromadu lidí. Když slyším a nebo čtu o jejich humanitárním bombardování, tak se mi z toho dělá zle. Bohužel, i náš stát na tom nese svou vinu.

A to až Putin začne na Ukrajině používat bezpilotní letouny jak amici v Avganistánu,co pak nám madam poví?ˇŽe by také po firerovi?,už jsou s tím trapní,ale hrůza z ní jde a jak se ještě přidá vyorálek tak to s Putinem sekne.

USA jen závidí, že Rusáci zvládnou vlítnout na cizí území bez boje, bez výstřelu a ihned si zjednají respekt v klidu a bez incidentů. Zatímco USA kam vlítnou, tam jsou desetitisíce mrtvých a zmrzažených, nikdo je tam nechce, jen to podporuje místní extrémistické skupiny a teroristy a celý společenský systém se po příchodu USA v těchto zemích hroutí s nedozírnými následky na desítky let dopředu. Je to tedy čistá závist. Jak by Amíci chtěli zažít, aby je v těch jimi okupovaných zemích vítali davy lidí s americkými vlaječkami a vyjadřovali podporu a nadšení, že jim přivezli demokracii a svobodu. No nic, USA to budou zkoušet dál a třeba v 35. zemi v řadě se jim to konečně podaří, budou to zkoušet, dokud to nevyjde :o)

Bývalá ministryně zdůraznila, že je potřeba čerpat z minulosti: „Chci jen, aby si všichni udělali výlet do historie. Samozřejmě nic nesrovnávám. Ale doporučila bych, abychom se poučili z této taktiky, která byla použita už v minulosti.”

AI napadla USA za hrubé porušování lidských práv

Mezinárodní organizace obránců lidských práv Amnesty International (AI) ve středu ve výroční zprávě ostře kritizovala Spojené státy za způsob vedení války proti terorismu. Podle ní jde o nejvytrvalejší útok na lidská práva za 50 let.

Paní Clintonová,a do Grenady kvůli ochraně amerických turistů a studentů vnikly Zelené barety proč,a co Kuvajt,Vietnam,Korea a další mírové mise USA(jinak řečeno ropa a vlastní ekonomickogeografické zájmy)Udějte si pořádek doma .....

Česko nyní na mezinárodní scéně a v médiích zastává pozoruhodný postoj. V ukrajinsko-ruském konfliktu stínuje a napřahuje se více než např. Francie, Německo a další. Angažovanější už jsou snad jen těžké váhy jako USA, Británie, Turecko, resp. i Polsko. Francouzská média např. o víkendu notně citovala zprávy z ruských médií a diplomacie je silně zdrženlivá. Rovněž německá média a diplomacie zaujímá spíše bedlivě pozorovatelský přístup. Naproti tomu česká média a diplomacie prostřednictvím některých poplatníky placených a hýčkaných zástupců zhusta zastávají silácké americké pozice.

Jo to má částečně pravdu ale kdo za tím vším stojí milá paní?Ta vaše slavná země zázraků,lži dezinformace,podplácení to jsou vaše praktiky,že nejde raději vařit dětem ty blafy co tu jíme z EU to by nepozřela...Jste jako krysy a hadi vše si obmotáte kolem prstů...

taky humanistka,to jí nestačil dlouhý boj v Afganistánu,jako Madailen Albreitové rozbombardována Jugoslávie.Vidím,že jsou to skutečné spasitelky.

Bába Clintonů ala kamaraten und Bilderberg si nevidí do úst.Ti co se postarali, aby jsi mohla být ve vládě USA jsou všichni z Bilderbergu nacističtí pohrobci anebo ještě žijící sympatizanti co pomáhali těmto zločincům se ukrýt, vytvořit z nakradeného majetku korporace a plíživě se vetřít do

státních správ.To je neuvěřitelné pokrytectví.

a pořád dokola,zapomněla o tom Hitlerovi,že USA a EU podpořilo banderovce a fašistické symboly a kdo to začal a s čí podporou,no a jak úsměvné od největšího agresora posledních 60 let

Paní Mottlová,statistika o tom kolik lidí zahynulo od roku 1945 americkou kulkou by byla zajímavá.

Paní Clintonová jen trapně papouškuje, co řekli mnozí dávno před ní... pro mě žádnou seriozní političkou není..jen využila toho, že jejím manželem byl kdysi prezident.

Největší poválečný světový agresor-USA.

Jejich historie je směsice zla a násilí.Nejdříve vyvraždili Indiány,poté sedřeli kůži z černých otroků,pak se vraždili mezi sebou.Tento národ s dvěstěletou takovouto historií,káže

o morálce.Vraždění je tam na denním pořádku a věznice přeplněné k prasknutí.

Tato krvavá dámá, která má na svědomí statisíce lidských životů zřejmě ví co říká...

Je tady jeden drobný rozdíl,který ovšem postřehne jen ten.kdo něco ví o historii Krymu,což Vy zřejmě nejste.

Krym patří Rusku už více než 200 let a získalo jej ve válce s Tureckem.

Stejně hloupý názor,jako ten ,který Krym přirovnává k Sudetům a roku 1938

ať udělají na Krymu nebo i v různých částech Ukrajiny referendum a odtrhnou se a bude, to je přeci demokracie a nemusí nikdo nic řešit. Zbude jim 1/2 Ukrajiny a ať si tam pak dělají co chtějí ... Hlavně ať nelezou do EU, už tak jich je tady dost.

Je vidět,že je kamarádka knížete.Měla by si zamést před svým prahem.Co dělala,když byla bombardovaná Jugoslávie na příkaz prezidenta Clintona.

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře