Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Miroslav Etzler není oběť chybějícího očkování ale úmyslně neposkytované lékařské péče  

Michal Brand

Miroslav Etzler se nechtěl nechat očkovat proti Covidu. A skončil se zápalem plic na kyslíku v nemocnici. Z nemocnice vyzývá, ať se všichni nechají očkovat.

https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/miroslav-etzler-covid-oboustranny-zapal-plic-kyslik-ockovani.A211126_095059_lidicky_sub

https://cnn.iprima.cz/etzler-z-nemocnice-je-to-moje-osobni-zpoved-o-chlapovi-ktery-se-mel-nechat-ockovat-52036

Miroslav Etzler prohlásil:

„A ano, nebyl jsem očkován. Díky obrovské laskavosti a profesionalitě covid oddělení nemocnice Česká Lípa pod vedením pana primáře Jana Nováka a jeho geniálního týmu mne přesto berou jako člověka!“

 

  • miroslav-etzler-neni-obet-chybejiciho-ockovani-ale-umyslne-neposkytovane-lekarske-pece

To je opravdu neuvěřitelná laskavost říšských árijských lékařů, že nenechali neočkovaného „Jude“ pohozeného někde u popelnic chcípnout! Provolejme třikrát sláva a pět dní se radujme!

I kdyby nebyl očkovaný ani proti spalničkám, tak pro lékaře musí být naprosto stejný pacient jako ten, kdo je očkován i proti žluté zimnici, rakovině děložního čípku a všem sezónním chřipkám za posledních dvacet let.

Je naprosto neuvěřitelným výsledkem vakcín-fašistické propagandy, že vůbec někdo může uvažovat ve stylu „nejsem očkovaný A PŘESTO MNE BEROU JAKO ČLOVĚKA“.

Ale není se co divit. Řada mainSStreamových léařů už zcela veřejně vyzývá k trestným činům proti neočkovaným. Jeden příklad za všechny:

https://www.forum24.cz/zdravotnici-uz-nebudou-mit-s-neockovanymi-soucit-rika-znamy-lekar/ 

Zdravotníci už nemusí mít s neočkovanými soucit, říká známý lékař

„Upřímně se obávám toho, jestli tam s nimi bude dostatečná empatie. Nejspíš to bude hodně přes míru naší únosnosti. Znova připomínám, že nejsme stroje, jsme lidé,“ upozorňuje oblíbený lékař.

To je zcela zřejmě trestný čin:

  • § 364 Podněcování k trestnému činu

Kdo veřejně podněcuje k trestnému činu, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

 

A jde konkrétně o veřejné podněcování k trestnému činu dle § 150 Neposkytnutí pomoci, v odst. 2 ((2) Kdo osobě, která je v nebezpečí smrti nebo jeví známky vážné poruchy zdraví nebo vážného onemocnění, neposkytne potřebnou pomoc, ač je podle povahy svého zaměstnání povinen takovou pomoc poskytnout, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta nebo zákazem činnosti.)

Lékařům nemá co docházet trpělivost s pacienty, kteří nemají (zcela neúčinné a vysoce rizikové) „očkování“ „proti Covidu“.

Stejně tak nemůže docházet lékařům žádná trpělivost s pacienty, kteří experimentální „očkování“ podstoupili a dnes zahlcují JIPky s infarkty a mozkovými mrtvicemi:

Fašiatický článek na Forum24 zmiňuje jako příklad zahlcené nemocnice těmi „nezodpovědnými“ neočkovanými například nemocnici u sv. Anny v Brně.

No, tak za prvé, v nemocnici u sv. Anny byl před několika měsíci vyzkoušen proti těžkým stavům Covidu desítky let schválený a desítky let pro lidi používaným Ivermektinem. Výsledky byly dva. Prvním výsledkem byl enormní úspěch v léčbě Covidu. A druhým výsledkem pak byl zákaz lidi Ivermektinem léčit.

A jak je tedy zahlcena nemocnice u sv. Anny?

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/nemocnice-brno-zdravotni-sestry-kapacita-covid-19_2111191611_pat

Situace je dramatická v tom, že nemáme v této chvíli žádná volná lůžka na intenzivní péči.

Z toho důvodu, nejenomže pečujeme o covidové pacienty, se nám v tuto chvíli lůžka zahltila akutními infarkty, mozkovými příhodami

Ach, že by krevní trombózy a další problémy kardio-vaskulárního systému vyvolané experimentální mRNA „vakcínou“???

(A k příčině nedostatku zdravotních sester – „Část, asi 60, je na ošetřování člena rodiny.“ Tkže to jsou zdravotní sestry, které jsou doma s dětmi, které měly pozitivní test (nebo jejich spolužáci měli pozitivní test), a i když jim nic není, tak musí zůstat doma. Debilitou opatření vyráběná krize.)

A proč tedy vlastně byl zakázán Ivermektin?

Smlouvy s BigPharma dodavateli neúčinných, experimentálních „vakcín“ totiž říkají, že i kdyby snad byla léčba Covidu, tak státy musí stejně nakoupit všechny ty sqělé vrahcíny.

A kdo by si nechal píchnout experimentální vakcínu, která má více vedlejších účinků včetně úmrtí než deset jakýchkoli jiných vakcín dohromady, když by se mohl vyléčit a zabránit vážnějšímu průběhu Covidu lékem za pět stovek? Takže všichni lidé, kteří na/s covidem zemřeli, tak ti zemřeli přesně dle smluvních podmínek. A to je ok, ne?

(Pozn.: Samozřejmě kromě těch, kteří se zabili na motorce nebo byli v terminálním stadiu rakoviny a kvůli větší platbě od pojišťovny a hrozivějším statistikám byli také vykázáni jako „úmrtí covid“.)

https://www.theburningplatform.com/2021/08/08/leaked-document-reveals-shocking-terms-of-pfizers-international-vaccine-agreements/

Zpět k Miroslavu Etzlerovi.

Miroslav Etzler má těžký zápal plic. První, co je nutno uvést, že zápal plic nemusí být nutně vyvolán virem SARS-CoV-2, ale může být vyvolán tzv. sekundární infekcí nemocí oslabeného organismu. Ale to není to hlavní.

Mnohem zajímavější by bylo vědět, jak dlouho měl pan Etzler Covid a jak byl léčen během té doby, než se s akutním zápalem plic dostal na JIPku.

Aktuální doporučení expertů je „pacienty s Covidem praktičtí lékaři nesmí přijímat a nijak je léčit“. Jediné, co si nemocní s Covidem podle oficiální Mengele-doktríny smí vzít, je Paralen na teplotu a Ibuprofen proti bolestem. (A léky na vykašlávání). Sice alespoň doporučují brát aspirin, ale zapomínají zmínit, že Ibuprofen je v silné kontraindikaci s léky na ředění krve, aspirin nevyjímaje:

https://www.nasezdravotnictvi.cz/aktualita/jak-lecit-covid-doma-a-kdy-uz-je-cas-volat-sanitku-lekari-sepsali-navod-proti-covidu-v-kostce-1

Takže člověk, který se bude držet tohoto oficiálního režimního návodu, si nejspíš způsobí vážné zdravotní problémy.

Ibuprofen a léky ovlivňující srážlivost krve:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Ibuprofen#Interakce

A když nebude ten člověk očkovaný a způsobí si obtíže posloucháním režimních lékařů, tak hned bude další dojemný příběh pro propagandu očkování.

Určitě stojí za zmínku, že režimní lékaři ani nedoporučí ty nejobecnější věci, které platí prakticky u jakékoli virózy:

  • Vysoké dávky vitamínu C a D
  • Zinek, Selen

Takže jak lékaři léčili Miroslava Etzlera, než ho DOHNALI na JIPku s těžkým zápalem plic?

Dali mu 40 let používané anti-virotikum Isoprinosine? Levný lék bez vedlejších účinků. U nás s vynikajícími výsledky při léčbě Covidu vyzkoušený profesorem Beranem. Dali tedy lékaři Miroslavu Etzlerovi vyzkoušený a zcela bezpečný Isoprinosine před tím, než dostal zápal plic?

Vsadím se, o co chcete, že ne.

Dali mu Ivermektin, lék využívaný pro lidi už více než 30+ let? Lék, za který jeho objevitel dostal Nobelovu cenu za medicínu. Lék, jehož se pro lidi předepsalo již více než 3,5 miliardy dávek a nejsou známy žádné jeho zaznamenáníhodné vedlejší účinky. Lék, který byl otestován, a bylo zjištěno, že blokuje množení viru SARS-CoV-2 (a to bylo zjištěno již v březnu 2020!) Lék, který byl vyzkoušen s enormním úspěchem při léčení těch nejtěžších případů v nemocnici u sv. Anny v Brně (najděte si novinky.cz – „Ivermektin Brno sv. Anna“) a na Slovensku v Košicích (Doc. MUDr. Török, Košice). Doc. MUDr. Török dokonce výslovně uvedl, že Ivermektin by měl být brán rizikovými skupinami preventivně (1x měsíc) a že oni ho na covidovém oddělení také všichni preventivně berou (1 x za 14 dní). Dali tedy lékaři Miroslavu Etzlerovi vyzkoušený a zcela bezpečný Ivermektin před tím, než dostal zápal plic?

Vsadím se, o co chcete, že ne.

Vsadil bych se, že lékaři postupovali přesně dle výše zmíněných instrukcí – „vemte si Paralen a počkejte, až budete na umření, pak si zavolejte rychlou. A do té doby běžte do prdele“.

Moderní „medicína“.

Zápal plic má Miroslav Etzler ne kvůli chybějícímu „očkování“ experimentální mRNA „vakcínou“, ale kvůli tomu, že lékaři Covid úmyslně neléčí. Většina z nich. Jsou i světlé výjimky. Snad.

Post Scriptum:

Reklama na sqělou „vakcínu“ – další špičkový sportovec zčistajasna zkolaboval přímo na hřišti:

https://www.rajce.idnes.cz/f1516999009

Pane Etzler, fuckt hodně štěstí s Vaším rozhodnutím nechat se teď teda „očkovat“ proti Covidu. Darwinovy ceny se už rozdávají.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře