Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Máte co jste chtěli: Covidový fašismus

Hodnocení uživatelů:  / 17
NejhoršíNejlepší 

Nejdřív chtěli zachraňovat životy, až nakonec začali lidi zabíjet. Kdo? Všichni kdo uvěřili, že s virózou se dá bojovat zákazy a příkazy, nebo že totální uzávěra života někomu zachrání život.

  • mate-co-jste-chteli-covidovy-fasismus
  • mate-co-jste-chteli-covidovy-fasismus
  • mate-co-jste-chteli-covidovy-fasismus
  • mate-co-jste-chteli-covidovy-fasismus
  • mate-co-jste-chteli-covidovy-fasismus
  • mate-co-jste-chteli-covidovy-fasismus
 

A kdo jsou covidoví fašisti mezi námi?

Když pominu naší vládu, která je teď už mimo realitu a mimo zákon, tak jsou to hlavně vyléčený a vystrašený coviďáci. To je úplně jiná liga fašismu, než s jakou se kdy lidé mohli setkat. Neexistuje historická zkušenost, snad jen inkvizice a hon na čarodejnice, ale ani to moc nesedí. Potkat se s pravým covidovým fašistou, je jako setkání se smrtkou. Sice televizi od loňského jara nemám, zprávy nesleduji, ale to neznamená, že si nepřečtu nebo se přímo nepotkám s těmito lidmi. Takže autentické zážitky by tu byly.

Zrovna nedávno jsem si přečetl jeden z mnoha stále dokola opakujících se článků jednoho vyléčeného coviďáka, jak chudák skoro umřel a porazil covida. Na závěr své zpovědi však nezapomněl na jedno mega důležité sdělení světu: "ten kdo říká, že covid je jen chřipečka, toho by měli pověsit do průvanu..."

Už jste někdo slyšel či viděl nějakého člověka, který se vyležel z jiné těžké nemoci, že by hned po vyléčení měl potřebu likvidovat všechny kolem sebe, psát o tom blogy a vynucovat si pozornost médií?

A to je jen blbý článek o jeho hrdinném boji s virózou. Představte si, že tenhle covidový fašista si to potom namíří mezi lidi, do obchodu, do práce a začne likvidovat život normálním lidem jenom proto, že spolu hovoří bez roušky, podávají si ruce, nejsou od sebe dál než dva metry atd. a všem na potkání vykládá, jaká je ten covid krvelačná bestie.

A pak si ještě představte, že takový covidem potrefený blb dostane funkci. To se potom není čemu divit, že covidový fašismus u nás vzkvétá a tisíce jiných lidí zbytečně umírá na jiné nemoci, protože náš covidový fašista nic jiného než tuhle nemoc nepřipouští.

Kdyby každý jeden člověk zapálil svíčku za jeden zničený život našimi covidovými fašisty, kvůli jejich idiotským opatřením, byl by Václavák už teď pěkně rozsvícený.

zdroj: https://blog.idnes.cz/blog.aspx?c=766510

Facebook komentáře