Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Konec náhubků!

Hodnocení uživatelů:  / 26
NejhoršíNejlepší 

Jan Tománek

Děkujeme nadnárodním řetězcům, že po roce konečně pochopily, že žijeme (ještě snad) v právním státě a došlo jim to, co stále nechápe vláda a její úředníci. Děkujeme, pane kapitalisto!

Nedávno jsem psal článek o tom, že ten, kdo vykonává to, co přísluší pouze úřadu, se dopouští trestného činu a může jít do vězení až na dva roky.

  • konec-nahubku

A jak se zdá, nadnárodní řetězce to konečně pochopily – konečně se zeptaly svých právníků a ti jim dali zcela jasnou odpověď.

Je to už několik dní, co jsem si všiml, že od dveří zmizeli ti agilní lidoví strážci zákonů, kteří vás nutili nosit náhubky a hrozili, že vás dovnitř nepustí. Nejenže zmizeli, dokonce jsem se mnohdy bez roušky od prodavačky uvnitř dočkal i úsměvu, místo opruzování a peskování.

Jaké to svěží nové léto!

Nejprve se ke mě dostala informace, že řetězce (některé) už mají nařízeno, aby s tímto protizákonným konáním přestaly, ale až teprve včera se mi do ruky dostal interní dokument společnosti Lidl, který hovoří jasnou řečí!

Jejich právnička zde píše ZCELA JASNĚ, co my jako Zdravé fórum hlásáme řadu měsíců. Konečně se zdá, že se firmy začaly radit s právníky a pochopily, že kontrola lidí NENÍ JEJICH PRÁCE.

To, z jakého důvodu to dělají - třeba aby nepřišli o zákazníky - nechme stranou...

A co ostatní a hlavně co stát? Ten bohužel nemá žádného šéfa a manažera, který pochopil, že by mohl dostat ohromné pokuty za diskriminaci lidí nebo vystavit své zaměstnance trestnímu stíhání.

Tím šéfem zkorumpované vlády, která se opírá o hysterické odborníky, kteří sledují jen své špinavé kšefty, jsme jen MY lidé.

Jen MY si musíme dupnout, ty hadry odhodit a přestat s vládou konečně tu jejich hru hrát. Včera bylo pozdě - je to naše jediná cesta, jak z toho ven - přestat s nimi hrát.

Když právo i stát selhává (Nejvyšší Správní soud povinnost nosit roušky několikrát zrušil, stejně jako 23 dalších vládních nařízení), dá se bránit jedině občanskou neposlušností - sundejte tedy prosím konečně ty nesmyslné náhubky a už je NIKDY nenasazujte a na podzim se všemi zúčtujme u voleb.

Rouškou to totiž začíná i končí – ona je pouze nesmyslným symbolem podrobení i celé hry.

Oni to vědí, že tu moc máme MY – ne ONI a toho se bojí!

Protože pokud to neuděláte teď, vláda se chystá na podzim opět ničit zdraví, buzerovat a dokonce jako dobytek segregovat naše děti!

Všichni rodiče jsme selhali na jaře – tak už to prosím znovu nedopusťme!

zdroj: https://blog.aktualne.cz/blogy/jan-tomanek.php?itemid=40368

 

 

Facebook komentáře