Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

KLIMA? OPRAVDU?

Cílem je snížit spotřebu. Tečka. Ochrana životního prostředí absolutně nikoho z daných loutek nezajímala, nezajímá a ani nikdy zajímat nebude. Nebo si snad někdo myslí, že se najednou evropští, ale i světoví lídři shodli na tom, že je nutné udělat něco pro záchranu budoucnosti našich dětí? Opravdu si takovou pitomost může někdo, aspoň trochu soudný, myslet?

Asi ano, když si mnoho "protisystémových" bojovníků začalo myslet, že "elitám" jde najednou o naše zdraví a proto tlačí na nefungující očkování, které je nyní ve své absurditě postaveno tak, že když očkovaní jste, tak můžete vir legálně roznášet kam se vám zachce, ale když nejste, tak to děláte ilegálně a měli byste se rychle stát těmi legálními roznašeči.

  • klima-opravdu
 

Dokážete si představit takovouto kritiku daných procesů z úst páně Fialy na evropské politické půdě? Úsměvná představa, že? Všichni jedou podle stejného mustru a to napříč světem. Je jedno, jestli je někdo "demokrat" jako Biden, údajný komunista jako Si, nebo socialista typu Guterrés, všichni najednou začali "bojovat" proti změnám klimatu. Jak je to možné? 

Protože zde jsou lidé, které vytvořili koncepci řízení a dle ní všichni fungují jako jeden celek. Jenže většina občanů je přesvědčena, že Globální elity neexistují a že vše je jen "náhoda", "nic s ničím nesouvisí" a proto nemá smysl se proti někomu vlastně vymezovat, protože nepřítel tak nějak neexistuje. Jak zní ta stará poučka? "Ďábel zvítězil tím, že ostatní přesvědčil, že neexistuje".

Přesně jak řekl Babiš - bojuje se za (údajné) změny klimatu a nikoliv za ochranu životního prostředí. Ti moudří vědí, jaký je rozdíl mezi demonstrací proti válce a nebo naopak pochodem za mír.

Změny jsou nutné. Žereme jako nikdy v historii a je nás čím dál víc a jsme nenažranější. Jenže tu změnu lze provést lidsky a nebo pěkně po fašisticku. Co myslíte, kterou možnost  si vybraly GE?

zdroj: FB Petra Nováka

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře