Nepíše se o tom, jak některé městské čtvrti ve Francii, Německu i Švédsku zcela ovládli migranti a jejich drogová mafie natolik, že se do těchto čtvrtí neodváží starousedlíci, ale bojí se do nich vstoupit i policisté.Nepíše se o migrantech, kteří v Německu demonstrují s černými vlajkami takzvaného islámského státu nad hlavami.

Nepíše se o tom, co se děje v Německu. O tom, co napsal Heinz Buschkowsky, starosta berlínské čtvrti Neukölln, kde tvoří přistěhovalci 41 % populace. Cituji: „Je podle nich zcela normální, že si chodí pro peníze na úřad, aby si následně mohli zakoupit jídlo, pití, nájem, energie a oblečení. Zkrátka a dobře, jsou to podvodníci, kteří sociální systém zneužívají. Dalším pozoruhodným příkladem, jak se naše společnost rychle a pokorně podřizuje jiným, je vyhláška v jednom berlínském detenčním centru pro mladistvé. Jelikož 70 % z jeho klientů jsou imigranti, nebudou nadále dostávat vepřové maso. Z náboženských důvodů tedy přímo v Berlíně zakázali vepřové maso. ….. Rád bych v tomto bodě pohovořil o každodenní bezmocnosti, když vidíte, jak do supermarketu vejde nějaký člověk, vezme si z regálu zboží, projde kolem pokladny bez placení a dá pokladní jasně najevo, co se jí stane, když zavolá policii. To samé na ulici; když po ní prochází skupina pěti těchto individuí po chodníku, ostatní jim musí jít z cesty. Když čekáte na zelenou, je nutné se dívat přímo před sebe. Když se totiž náhodou na někoho z nich podíváte, riskujete, že k vám přistoupí a zeptá se: „Hele, máš nějaký problém? Pokud jo, tak ho můžeme hned teď vyřešit!“ píše Buschkowsky.

Zneužívání a zastrašování nejsou podle Buschkowského ušetřeny ani malé děti.„Místní přistěhovalecká mládež od malých dětí vybírá vstupné, pokud si chtějí hrát na prolézačkách v parku. Mladé dívky jsou otevřeně dotazovány, jestli chtějí podstoupit proces oplodnění. Řidič autobusu, který po nich požaduje lístek, se obvykle se zlou potáže. Na hlavu mu prostě vylejou coca-colu. V lepším případě. Policejní hlídky jsou naprosto bezmocné. Terčem ataku ze strany přistěhovalců se může stát kdokoli. Zezadu do vašeho automobilu vrazí vůz přistěhovalce. Okamžitě poté se na místě objeví celá řada tzv. svědků, kteří celou situaci perfektně viděli a budou vypovídat proti vám. Viníkem tedy najednou nebude řidič, jenž do vás kvůli své neopatrné jízdě zezadu narazil, ale vy. Přistěhovalci tvrdě vládnou a tyranizují německé děti, dospělé i důchodce. Učí své potomky, aby proti nám bojovali“....uvádí ve své knize starosta.(Zdroj: parlamentnilisty.cz)

Lžou, lžou, lžou. Na titulkách medií se poutají štvavé články proti Zemanovi, ale popsání faktů se na titulce nepoutá. Evropa zachraňuje migranty z moře, poskytuje jim autobusy a vlaky. Dává jim vodu, peníze, jídlo a ubytování. Takto se ti „nebozí váleční uprchlíci odvděčují“. Vagony plné nejen odpadků, ale výkalů.

Merkelová si naivně myslela, že si do Německa zve levnou pracovní sílu, aby ještě více zlepšila německý ekonomický zázrak. Evropa se ale začala plnit lidmi, kteří nikdy pracovat nebudou. Lidmi, kteří když dostanou jen 2 000 EUR na měsíc řvou, že nás vyhubí. Lidmi, kteří znásilňují naše ženy a děti. Kancléřka by za tuto kolonizaci Evropy měla být hnána k odpovědnosti. Pokud stávající sluníčkářské vítání migrantů okamžitě neukončíme a nepošleme migranty zpět, za chvíli se ty vlaky při zpáteční cestě budou plnit námi. Jenže nebude kam uprchnout. "Kdo po tobě kamenem, ty po něm chlebem" nefunguje. Blíží se doba, kdy se budeme nuceni bránit se zbraní v ruce. To už ale bude pozdě. Již dnes je pozdě.....

zdroj:http://michalmaly.blog.idnes.cz/c/477633/jsou-jak-zver-ale-media-o-nich-lzou-a-lhat-neprestanou.html