Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Islamisté a běženci jsou pro ČR jen malou hrozbou oproti oportunistickým českým politikům

Propagandistická mašinérie EU a zaprodaných politiků pracuje na plné obrátky. Cíl je jediný – zblbnout lidem hlavu, aby se zcela a dobrovolně podvolili nesmyslům, které nakonec postihnou především je samotné.
Fakt, že mnozí lidé hrozící nebezpečí nevnímají nebo jej vnímají špatně, je dílem propracované cílené propagandy využívající fenoménu posunu horizontu událostí a doběhového mechanismu společenských dopadů, které jsou viditelné a hmatatelné teprve s odstupem času. Tyto jevy jsou společensky, ale i lidsky značně nebezpečné, protože reagovat na malér, jeli už v běhu, je pozdě, což mívá za následek určité nevratné změny a zásadní společenské zvraty, jejich dopady lze těžko predikovat.

Spoléhat se na slova politiků nebo politických komentátorů nelze v žádném případě, protože jsou přímo spjatí s mainstreamem díky svým konjukturálním zájmům. Jako přímý důkaz tohoto neblahého jevu můžeme označit televizní pořad na ČT1 s názvem „Otázky Václava Moravce“. Václav Moravec je typický mainstreamový politický komentátor neštítící se manipulovat s informacemi a lidmi. Poměrně dost ze svého manipulativního arzenálu odhalil v neděli 20. září při duelu Ransdorf versus Stropnický, kdy přímo odváděl pozornost od poměrně realistického a propagandou nezasaženého výkladu pana Ransdorfa k Sýrii a Ukrajině. Záměrně jeho výklad přerušoval a spolu s panem Stropnickým bagatelizoval a nebojím se říci, že až dehonestoval. Je jen otázkou, proč tedy pana Ransdorfa do ČT zvou, když jeho slova nechtějí slyšet a nechtějí mu dát dostatek prostoru. Bylo však očividné, že pan Ransdorf je intelektuálně na daleko vyšší úrovni, než je pan Stropnický či Moravec.

 
  • islamiste-a-bezenci-jsou-pro-cr-jen-malou-hrozbou-oproti-oportunistickym-ceskym-politikum

V oblasti konfliktu v Sýrii, na Ukrajině, Iráku, Afghánistánu, Jemenu nebo Libyi vesměs většina lidí ví, že hlavním iniciátorem těchto událostí jsou USA a jejich pohůnci z EU. Lidé snad i pochopili, že zde nikomu ze zainteresovaných stran nejde o demokracii či snad o lidi, ale o zdroje, územní zisky a rozšíření sféry vlivu. Z těchto záležitostí samozřejmě nelze vyjímat Rusko, protože i to je přímým účastníkem těchto střetů. I když se válčí v Sýrii nebo Libyi, tak lze konstatovat, že v pravém slova smyslu jde o souboj světových velmocí na cizím území. Ze zkušeností víme, jaké jsou dopady takových událostí. Miliony a miliony mrtvých lidí jsou němými svědky událostí ve Vietnamu, Koreji, Iráku a dalších postižených zemích, kde se střetly zájmy velmocí. Důsledky však dopadají na celý svět. Otázkou je, kdože je tím hlavním agresorem. Historie bohužel dokazuje na rozdíl od pohledu pana Stropnického, že z valné většiny jsou tím hlavním agresorem právě USA, které se všemi možnými i nemožnými prostředky snaží omezit vliv Ruska.

V době takzvané totality byl v zemích blízkého východu relativní klid vyjma drába v této oblasti – Izraele, který byl již od doby svého vzniku zdrojem nesvárů v oblasti blízkého východu. V ostatních zemích byla politická i společenská situace relativně dobře konsolidovaná a to především díky internacionální pomoci zemí socialistického bloku. Následkem internacionalismu byly mnohé země blízkého východu stabilizovány politicky, tak ekonomicky a začaly ekonomický růst. Lidé měli práci, pozvedlo se školství a zdravotnictví, přišly sociální jistoty. Toto padlo ruku v ruce s cíleným rozkladem socialistického bloku, krom Libye, která byla schopna sama sebe dobře financovat dík ropě. Zde byla proto zvolena jiná cesta a ta vedla k zavraždění Muammara Kaddáfího. Důsledky nesmyslného napadení Libye a vraždy Kaddáfího sklízíme až dnes v podobě migrační krize. Libye totiž tvořila hráz proti migraci a de facto kryla Evropu.

Docela s pobavením sleduji proklamace některých politiků, kteří naivně tvrdí, že situace v Sýrii se urovná odstoupením Bašára al Assada. Další říkají, že Bašár al Assad musí být odstraněn! Nejsem zdaleka přesvědčen, že Assadovo odstoupení by řešilo Syrskou situaci. Spíše opak je pravdou a to především z toho důvodu, že i Sýrie má kmenové uspořádání společnosti, jako tomu je v Iráku, Libyi či Afghánistánu. Je nepochybné, že každá islámská frakce by se po Assadově rezignaci chtěla chopit moci, čehož důsledkem by byla plnohodnotná občanská válka a genocida křesťanů a alávitů, které jsme svědky na územích ovládaných IS. Ti lidé tam to vědí a také proto prchají pryč ze Sýrie. Úplně stejná situace již je v Iráku a Libyi. Tím, že USA podpořily a vyzbrojily Syrské vzbouřence, daly vzniknout občanské válce v Sýrii a rozmachu IS, který jak jsem již dříve psal je jejich dítětem. Likvidace Assadova režimu je však pouze zástupný problém. To hlavní, oč USA v Sýrii jde, je ropa a omezení vlivu Ruska v oblasti. Je veřejně známo, že Rusko má v Sýrii leteckou základnu a možnost využívání jednoho tamního přístavu. To je to hlavní, oč Američanům ve skutečnosti jde. Vytlačit Ruské zájmy z oblasti a omezit jeho působení ve Středozemním moři. Je to jasný střet velmocí, který odnáší Syrské obyvatelstvo. USA zvolily opět agresivní styl vměšování se do politiky jiných států a skrze teroristické organizace se snaží svrhnout Assadův režim. Z tohoto důvodu by USA měly být dopsány na seznam zemí podporujících terorismus a měly by na ně být uvaleny mezinárodní sankce širokého rozsahu.

Jedním z bodů Syrské krize je i vliv Izraele. Jsem přesvědčen, že padne-li Assadův režim a občanská válka se na Syrském území naplno rozhoří, najde se určitě nějaký prostředek k tomu, aby Izrael v „zájmu své bezpečnosti“ mohl vniknout na Syrské území a třeba část vyhlásit jako nárazníkovou zónu, kam by mohl umisťovat pomalu a tiše nové židovské osadníky. Izraeli totiž pomalu dochází životní prostor a nutně potřebuje nové území, nemluvě o chtíči na rozšíření svého vlivu. Tento princip má už Izrael odzkoušený, když anektoval část Golanských výšin nebo část pásma Gazy, nemluvě o tom, že Palestincům ukradl jejich území.

Osobně jsem přesvědčen o tom, že USA plní roli takzvaného přenašeče požárů. Po pádu slavných Amerických dvojčat – a je jedno jestli to skutečně udělala Al-Kaida nebo sama Americká administrativa – vznikl požár. Ten USA přenesly zcela účelově do Arabského světa, který tento svět zaměstnal natolik, že již dnes nemají čas a ani prostředky zabývat se USA. Důsledky tohoto počinu odnáší především Evropa, což není zrovna moc spravedlivé. Je však fakt, že svým způsobem Evropa potřebovala dát přes držku, aby si konečně uvědomila hloupost své politiky a zbytečnému podřizování se diktátu USA. Vždyť i samotná Merkelová už se v tom plácá. Samo Německo už neví, co dělat s těmi uprchlíky a jen proto tolik tlačí na nic neřešící kvóty, i když na druhé straně Merkelová vykřikuje, že Německo přijme všechny žadatele o azyl. Maiziere zas vyhrožuje omezením peněz z EU pro ty, kdož se kvótám nepodřídí. Proč asi? Německo má problém!! Je viditelné, že vlády ve skutečnosti neví kudy kam a nemají dost odvahy na to, aby se vzepřely. Jedině masové protesty občanů v ulicích mohou vlády probrat a dát jistou legitimitu represivním opatřením proti imigrantům. Nepomůže-li to, pak už nezbývá nic jiného, než tyto vlády odstranit a nahradit je jakousi národní vlasteneckou radou.

Pakliže neuděláme přítrž diletantství Dienstbiera, Stropnického, Havlových pohrobků a dalšího výkvětu kolaborace – TAK PÁN BŮH S NÁMI. Proti islámu je nutností se jasně vymezit – jinak se budeme ve své zemi bát.

Oldřich Rambousek

zdroj:http://svobodnenoviny.eu/islamiste-a-bezenci-jsou-pro-cr-jen-malou-hrozbou-oproti-oportunistickym-ceskym-politikum/#comment-12971

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře