Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Férová epidemiologie Romana Prymuly

Hodnocení uživatelů:  / 16
NejhoršíNejlepší 

Pavel J. Hejátko

Ještě nějaký ten čas nechá lid i odbornou veřejnost v domnění, že koronavirus je v podstatě slabý a neškodný, přičemž se obětuje a oficiálně bude za diktátora, který zveličuje situaci.

  • ferova-epidemiologie-romana-prymuly

V politicky správnou chvíli se pak objeví zmutovaná silnější verze a lidé budou skutečně umírat. Rouškaři budou nahánět nerouškaře, policie bude pokutovat, zatýkat a mlátit. Nerouškaři budou přes roušky líbat boty bývalým ortodoxním rouškařům jako projev omluvy. Do toho všeho se úplně náhodně objeví různé vakcíny, o které bude enormní zájem.

Jak se teď svět strachuje o to, zda budou lidé chtít vakcíny přijmout, nebudou je poté stačit koncerny vyrábět. Roušky zůstanou jako žlutá hvězda neočkovaných. Zpočátku bude proti této stigmatizaci naoko bojováno různými neziskovkami, po čase vše vyšumí a každý to začne brát jakožto normální jev.

Očkovaní budou mít své covid passy, na jejichž základě budou dál žít relativně „normálně" (čti dál si budou svobodně vytvářet své dluhy) a neočkovaní budou v rouškách čelit stále se nenápadně zvětšujícímu počtu omezení. Ta budou mít jen jediný cíl. Dobrovolně je dovést k očkování. Mezitím budou umírat lidé na podporu vědeckých studií o nové verzi koronaviru a na legitimizaci nastalých opatření. Začnou se potírat tzv. dezinformace, fake news a konspirace.

Vytvoří se legislativa, která bude stanovovat tresty za znevažování pandemie koronaviru a její oficiální verze. V jakékoli formě. Zpočátku bude covid passy po svých zaměstnancích požadovat pouze státní správa, ovšem velice brzy i soukromý sektor. Samozřejmě jen v rámci zdravotní bezpečnosti. Očkováním a covid passy se dále podmíní vstup do obchodů, služeb, škol, na úřady, na kulturní a společenské akce a cestování. Samozřejmě dobrovolně. Utéct nebude kam, protože půjde o globální pravidla, s nimiž přijdou největší tvůrci a majitelé reality. Po malých krůčcích rozmělněno v čase.

Zdroj: FB P.J.Hejátko

Facebook komentáře