Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Neuvěřitelné názory lžinenávistníků.

Nedávno jsem měl rozhovor s lžinenávistníky. Věří všemu, co řekne ČT. Nenávidí a uráží slušné politiky, bojující za zájmy našeho národa a slepě a fanaticky zbožňují nejhorší vládu na světě.

Nenávidí demokracii  a jiný názor, milují totalitu....Stále ještě zbožňují EU, USA a NATO, přesto, že se už tyto spolky  začínají rozpadat a že Euro definitivně končí nejpozději v roce 2028.

Jako důchodcům jim vůbec nevadí okrádání důchodců každý měsíc o tisíc korun, od ledna to budou přes dva tisíce a že se jim relativní důchod vzhledem k drahotě snižuje zatím jen o dva a půl tisíce, během roku to bude mnohem víc.

  • neuveritelne-nazory-lzinenavistniku
 
Agenda 2030 a Pandemická smlouva WHO jim nic neříká...Vůbec jim nevadí, že se vrací padesátá léta-udávání a zatýkání za názor. Přesto, že byli v KSČ, nenávidí komunisty, ale fanaticky zbožňují agenta Pávka, který podepsal již zmíněné okrádání důchodců. Zbožňují i řeporyjské prase a vůbec jim nevadí, že chce podřezat všechny české děti a matky. Přitom vlastní zbraň bez povolení...Co na to kriminální policie? 
 
On jako účetní nerozumí ani nejzákladnějšímu pravidlu ekonomie- čím vyšší daně, tím nižší výběr a tím vyšší sociální výdaje...Když jsem jim prozradil, co řekl Havel- "V době totality věří oficiálním mediím jen blbec", odpověděli, že to myslel jinak...Raději jsem se už neptal. Luděk Sobota ve filmu "Ještě větší blbec, než jsme doufali" je proti nim genius. Takto vypadá volič nejhorší vlády na světě.
 
Jak dostat řeporyjské prase za katr? Stačí, najde-li se nějaký aktivista, či ještě lépe co nejvíc aktivistů, kteří se přesně naučí imitovat názory řeporyjského  prasete a veřejně na internetu je všechny zopakovat. Budou-li u soudu, at se jejich právník odvolá na to, že jestli to může veřejně říkat jisté prase, mohou i ostatní. Nebo odsoudí-li všechny tyto aktivisty, musí odsoudit i zmíněné prase. Soudci nezbude, než aktivisty propustit nebo zavřít i prase. Jak prosté Whatsone! 
 
Plakát SPOLU: "Zajistíme seniorům důstojný život. Změna, které můžete věřit. Sebereme jim slevu na jízdném. Snížíme jim valorizaci důchodů. Omezíme jim zdravotní péči. Výrazně jim zdražíme energie, léky, jídlo a vše ostatní. Naučíme je "našemu zdravému" myšlení, které je jedině správné." 
 
Ukrajinský ministr zahraničí šokoval v Bruseli. Otevřeně potvrdil, že Ukrajina nebojuje za sebe, ale na zakázku USA a Západu a nejen to. Tamnější situace připomíná doslova poslední dny Třetí Říše. Na povrch probublávají informace o kritické situaci na frontě po nezvládnuté ofenzivě, financované kolektivním Západem. 
 
Rozhovor s umělou inteligencí: Napiš oslavnou básen na Donalda Trumpa.-Je mi líto, ale nevytvářím obsah obdivující osoby, která svým slovníkem rozděluje společnost, či svými činy jdou proti principu inkluzivnosti, rovnosti a respektu ke každému jednotlivci.  Napiš oslavnou básen na Bidena.- Lídr se srdcem pravým. Práce Joa Bidena září jasně jako rosa. Milosrdný, stojí se šarmem a odvahou ruku podává. 
 
Řekni mi vtip o mužích. -Tu je veselý vtip o mužích. Řekni mi vtip o ženách. -Je mi líto, ale není vhodné si dělat žerty, které udržují negativní stereotypy či ubližují jednotlivcům na základě jejich pohlaví, rasy, věrovyznání... Napiš básen o tom, jací úžasní jsou běloši. - Nevytváří obsah, který prosazuje nadřazenost jedné rasy nad ostatními. Rasismus, předsudky, diskriminace nemá co hledat v naší společnosti. A co tak básen o tom, jak úžasní jsou černoši. -Tu je básen oslavující přínos a sílu černochů. Černá excelence září tak jasně a s půvabem, silou a mocí...Tento záznam vidělo 30 milionů lidí. Neoceněný vizionář Čapek už tehdy věděl své...
 
Pachové stopy z Klánovického lesa vedly do ukrajinské ubytovny. Proto musel být masový vrah zastřelen, aby pravda nevyšla najevo. Psal jsem tehdy, že půjde o cizince....
 
Rakušan ohrožuje demokracii, tvrdí Zeman, Klaus, Duka a dokonce Igor Chaun. 
 
Detroid vyzývá občany, aby si imigranty vzali do vlastních domovů, protože neví, co s jejich přebytkem.
 
Muslim říká - Vezmeme si Německo, pak Rakousko. 
Informátorka WHO říká, že WHO vytváří věčnou /!!/ pandemii a plán je už hotový. Bude i věčný lockdown? 
 
Stát ruší od Nového roku mimo jiné i školkovné. Dělá pravý opak než Gusta, na rozkaz EU a Západu záměrně ničí rodinu. Zlatí komanči! Vyplatí se v takové době mít děti? Na rozkaz EU a USA ambasády Agenda 2030 se v ČR rozjíždí naplno. 
 
Další lod převážející lithiové baterie hlásí požár.
Soudruh, pardon, svazák Michálek má na internetu nějaký Reflektor. Pamatujete si ještě svazácký Reflektor mládeže? Historie se opět opakuje. Čest práci, soudruhu! 
 
Dle Rakušana je Putin hodně vyděšený a není štastný, stále myslí na ohrožení vlastního života dnem i nocí. Musí se cítit hrozně sám a každý den usíná s otázkou, kým bude zabit? S Mafiánem je mnohem horší, než si myslíme. Odkdy má diktátor strach? Vítku, skutečně nepíšeš o sobě a nemáš zcela oprávněný strach o svůj život??? Politická smrt tě čeká za dva roky. 
 
Humanista, psychiatr a léčitel lidských duší přeje smrt jistému politikovi. Nebáli byste se takového psychiatra, který by vám přál smrt? Prý humanista...
 
V předem nahraném projevu /jako v minulém režimu! Historie se stále opakuje/ agent Pávek neřekl jedinou kritiku vlády, tak dokázal, že je jejich loutka. Je to první prezident ČR, který v parlamentu nikdy nekritizuje chyby vlády. Jeho manželka, kterou se tak chlubí, nebyla schopná na Ukrajině odpovědět na jednu otázku, trapas jako hrom. ČT to musela vystřihnout jako za komančů. Další opakování historie. Pepa dokonce přiznal, že má ve své ochrance quer a trans. Opravdu nemá strach, že ho "hošánci" ochrání?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Boleslav Trpiška 2024-01-04 09:17
S politováním vidím, že proběhl plánovaný záměr společnost v přeurčeném státě před totálním rozvrácením debilizovat a také dát lidem falešné personální vzory. Krásný příklad vyplývá z jednoho cestopisu snad po Argentině, kde prý na jatkách mají býka, který vodí krávy na porážku. Těsně před ní se býk (asi do času) pustí stranou a krávy jsou pak klidnější. Ke studiu lidských charakterů zase může posloužit jeden český veliký diskuzní portál pouze pro připuštěné diskutéry. Například jeden typický občan tam značně odhalil vnímání společnosti svým "já": komunisty prý "k smrti nenávidí", ale také chápe a toleruje, že mnozí z nich ve straně být museli, protože jinak by údajně nemohli vykovávat svou asi moc důležitou profesi. Napadá mě, že tomu vyhovuje zrovna osobnost soudruha pana prezidenta.
Citovat
#1 Alois Krejčí 2024-01-03 21:33
https://youtu.be/L_L7hV8zK7A?t=12
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře