Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Milý Karle…  

Dnes je to 30 let, co jsi náhle a bez varování opustil tento svět. Byl jsi už tenkrát zahořklý, věděl jsi něco, co my ne. Po letech Ti musím dát za pravdu. Věru, dost se toho tady změnilo.

Ve zlatých osmdesátkách jsi k nám promlouval z reproduktoru štvavé vysílačky a my byli opravdu nasraní a přesvědčení, že hůř už být nemůže, ale že existuje něco jako západní demokracie, se kterou přichází spravedlnost a konec dějin. Stát byl profízlován, lidi formálně nemohli nic, ale člověk si často našel svoji ekologickou niku, ve které mohl prosperovat.

Stát byl sice profízlován, ale fízlové nestíhali úplně všechno. Lidé už komunismu nevěřili a na komouše a jejich ideologii srali ve velkém. Rodiny držely pospolu. Proti dnešku to byla idyla. Dnes mají fízlové technologie, o kterých se jejich předchůdcům nesnilo. Sice máme ústavní právo na soukromí, ale to už neexistuje.

 

  • mily-karle

Dnes, 35 let po Velkém Sametu, jsme v prdeli. Vládnou nám tu samí sprostí zmetci. Prezidentem republiky je bývalý bolševický lampasák s IQ houpacího koně, generálním prokurátorem je bývalý rudý kat, komunistická garnitura druhé kategorie se překabátila a nyní opět okupuje nejvyšší patra politiky. Jsou to duševní chudáci. A nejhorší je, že se to stalo s naším přičiněním. Nějací úplně vypatlaní idioti jim to do volební urny naházeli. Ale ani to už za chvíli nebude potřeba. Až bude korespondenční volba, státní prasata si výsledky sami naposílají.

Svoboda slova neexistuje. Otevřeš si dneska hubu a hned je to podpora terorismu a jdeš na 6 let do kriminálu. Takový (a větší) pálky dávali komunisti možná v 50. letech, ale už ne v sedmdesátkách a osmdesátkách. Vězni svědomí a propagátoři svobody slova a informací dostávají politický azyl v Rusku.

Za komančů sice bylo hovno, ale lidi měli práci a základní živobytí. Dnes mají taky hovno a nemají ani to, co měli za komunismu. Lidi chlastaj, děti se nerodí, tradiční rodina je mrtvá, počet sebevražd se zvyšuje a spotřeba antidepresiv trhá rekordy.

Vždycky jsme si mysleli, že když už nic, aspoň budeme mít výhody svobodného trhu, že budeme moci podnikat a sami se postarat o sebe a své rodiny. No ano, tuto možnost stále formálně máme, ovšem státní úřednická prasata podnikání učinily nedostupné pro většinu obyvatelstva. Jednak možnost podnikání spojili s úřední buzerací – musíte vyhovět lesu paragrafů a vždy se najde nějaký ten paragraf, který je možné vůči vám použít, aby vás státní úředník mohl kdykoli zničit a zbavit majetku. Prostě jen tak, že chce. Zaklekne a je po podnikání. Tak si musíte dávat pozor na hubu. To žádné svobodné podnikání není.

Navíc se nedá konkurovat politickým podnikatelským grázlům, kteří mají se státem domluvený monopol na podnikání nebo dokonce při podnikání berou státní dotace. Žádný podnikatel nemůže konkurovat někomu, komu jeho půlku nákladů kompenzuje stát nebo někomu, kdo poskytuje své služby kvůli státním kompenzacím za nula korun. A tak, když máte štěstí a seženete nějaké zaměstnání za almužnu, stát vás zdaní 50-75% a přitom stále nemá dost. Dříve jsme aspoň základní zboží vyráběli doma. Dnes nic vyrobit neumíme. Jen dodáváme polotovary do Německa, na čemž jsme existenčně závislí. Tomu pak novináři a státní ekonomové říkají hospodářský úspěch.

Jakpak by taky měl stát dost, kdy musí platit tu armádu psychopatických fízlů, úředních sprosťáků, spřátelených soudruhů a soudružek v neziskovkách a zástup politických různých podnikatelů a hochštaplerů, kteří se neobejdou bez dotací a státních zakázek, z nichž drtivá většina nikdy nepracovala a jejich práce vytváří nulovou hodnotu? Nadto ještě platit tunu lemplů, kterým se nechce pracovat. Proto musejí buzerovat slušný lidi, co chtějí slušně pracovat a žít. Proto je tu systém silničního fašismu, který nemá jiný účel, než z lidí dále tahat prachy. Proto také vymyslel systém emisních povolenek, tzv. spotřební daně a další typy bohapusté zlodějiny. Chceš jezdit autem? Zaplať! Chceš si doma zatopit? Zaplať! Litr benzínu stojí 38,50 korun, stát si z toho vezme 20 korun na různých daních. Benzín pak znečistí kyslíkatými organickými sloučeninami, aby vám zničil auto. Dělá tohle svým lidem ten arciďábel Putin? Nedělá!

I tak státu peníze nestačí, a proto si stát peníze tiskne. Státní zadlužení, na rozdíl od komunistů, stoupá geometrickou řadou. Údajně „pravicová“ vláda seká dluhy tempem, za které by se nemusel stydět ani Salvátor Allende blahé paměti, jen místo veřejného blaha jdou prostředky otevřeně k politickým kamarádům  hochštaplerům, třeba na výzkum genderových práv žen v Barmě. Kdo z vás ví, kde je Barma a jaké je hlavní město? Náš stát se řídí heslem: Každému ukradnout podle jeho schopností a každému dát podle jeho potřeb. A nejvíc pochopitelně potřebují nenažraný vládní Otesánek a jeho kamarádi političtí podnikatelé a neziskovky.

Kdysi jsme se ve velkém vysmívali marxistické ideologii a hleděli na západ, kde vládl kapitalismus a svoboda. Nic takového již není pravda. Došlo k Velkému ideologickému swapu. Západní intelektuální kruhy a univerzity ovládla nákaza neomarxismem a progresivně-postmoderní nenávistnou ideologií a odtud se nákaza neomarxistickým sprosťáctvím šíří do nejširších vrstev společnosti. Teď tomu ale mnohé skupiny věří. Máme opět spoustu utlačovaných chudáků, ve jménu kterých může stát okrádat slušné občany, ječící línou  minoritu, kterou stát musí zvýhodňovat na úkor schopných. Například feministky, aktivistické buzny, transgendery, ekologické aktivisty s jejich green dealem, kteří údajně zastupují matičku Planetu (planetě je to naštěstí jedno), zatímco jim množství zlatých dublonů zůstane v jejich špinavých prackách. Rasové marxisty zatím v Čekoprasečáku až na výjimky nemáme, ale naše vláda pilně pracuje na tom, aby se i tady usadila islamistická menšina, co se postupně stane většinou, v podobě samých lékařů a inženýrů černé pleti budou tvořit no-go zóny, aby se tím vytvořila poptávka i po tomto typu nenávistné ideologie, ze které budou vládní prasata, neziskovkáři a fízlové profitovat. Míra represe a sprosťáctví, která přichází s novou ideologií je naprosto souměřitelná se všemi předchozími verzemi minulých dob temna – nacismem a komunismem. Lidi jsou nepoučitelní. Původně západní tradiční křesťanské hodnoty dnes zastává náš největší nepřítel. Jako obvykle jsme si zase vybrali špatnou stranu a nejsme schopni si žádnou stranu nevybrat.

Média, ten hlídací pes demokracie, se stal služnou děvkou vládnoucího režimu. Novináři s několika málo výjimkami, jsou naprosté nuly papouškující ideologické mantry vládnoucích soudruhů, někteří tak činí dokonce kontinuálně již z dob minulého zločinného režimu.

Školství byla za komunistů naše silná stránka. Dnes je to institut pro indoktrinaci a propagandu, znalosti našich dětí jsou na úrovni Horní Volty. Naše děti jsou tupé, ideologicky zmanipulované, a pokud chcete z nich něco mít, musíte je učit sami. To ale nemůžete, protože musíte makat od nevidím do nevidím a platit daně, aby kromě jídla pro rodinu zbylo i pro neziskovkářské budižkničemy, fízly, úředníky a další sprosté buzeranty. Někdy mi to připadá jako sebemrskačství.

Také justice naprosto selhává v obraně práva a ústavního pořádku, Karle. Ten zde existuje už jen na papíře. Justiční soudruzi a soudružky se předhánění nejen ve vlastních projevech lenosti ale také v naschválech a sprosťáctví a ve vylizování kakáčků mocných. V justici se koncentruje snad ta nejhorší lůza, která má zákon jako deputát, pokud ovšem dodrží ideologickou mantru, kterou jí diktuje státní věrchuška. Před mocným se hezky pokloň a vylizuj řiť, bezmocnému šlápni na krk, obzvlášť, pokud má nějaké peníze a je mu co vzít. Její tzv. „nezávislost“ je jen eufemismem pro svévoli, aroganci, přezíravost a bezbřehé lhaní a sprosťáctví. Od posledního justičního vohrndíry okresního soudu až po Ústavní soud. Tento stav se rovněž táhne od komunistických dob s plnou personální i ideologickou kontinuitou.

Tys, Karle, mohl aspoň emigrovat. Dnes není kam, protože všude je to stejnej nebo ještě horší ksindl. Místo SSSR a satelitů zde máme americká prasata a jejich neomarxistickou převodní páku, Evropskou unii. Nikým nevolení narcistní euroúředníci nám škodí neskutečným způsobem. Ideologii rasového marxismu, green dealu a genderismu se podřizuje vše. Vláda vlastně už není naše vláda. Je to vláda kolaborantů a patolízalů a to v rozsahu, který snad nebyl ani za padesátých let minulého století. Zase jsme kolonií. Ministryně obrany zve do země cizí žoldáky a státní úředníci vyhryzávají a prodávají poslední zbytky našich aktiv.

Za chvíli posledním aktivem této země budeme my a naše děti. Státní prasata v parlamentu už mluví o Velké třetí světové válce, kterou za ně my budeme muset vybojovat. Údajně, abychom chránili západní hodnoty a svou vlast, se budeme muset přesunout na Ukrajinu a naházet sebe naše děti do masomlejna, aby z toho americká prasata měly dostatečný profit. Seru jim na to. Ať mě radši postaví ke zdi. Jsem starý, svoje jsem si odžil. Těmhle kurvám nedám už nic. Doufám, že než mě k té zdi postaví, nedám svůj krk úplně zadarmo.

Karle, moc nám chybějí Tvoje protest songy…

Zdroj: https://dfens-cz.com/mily-karle/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 Hugo 2024-03-08 16:39
Neurážel bych komunisty. Kdo byl komunista zůstal komunistů. Vyčůrane svine, kteří předstírají, to nebyli k. Teď se tahle sorta spodiny shrocuje a škodí své zemi ve službách cizákům
Citovat
#3 Jaro Jaroslav 2024-03-05 16:05
K moci sa dostali prasata jako to čuně z Řeporyje, a jemu podobní...Dávam im pár let, a budou smeteni i s námi...
Citovat
#2 dusan janto 2024-03-05 15:41
kurva ostane vzdi kurvou to je stav nemenni iba blazni si mysleli ze tu 1989 bola daka nezna revolucia po ktorej sa ocakaval raj na zemi ale realita je pre nas kruta sme len lacna pracovna sila a pre nasich politikov iba volebne hlasy ako sa dostat k moci to je dnesna realita .A ti pracuj drz hubu ak nie vunku je zastup cakatelov na odrobinku ti pan hodi nech nezomres od hladu .Jeden pri pive povedal komunisti vratte sa uz sa navas nehnevam a mal pravdu .......
Citovat
#1 miroslav petr 2024-03-05 11:56
Kuriozitou je, že bývalí komunistobijci znovu volí komunisty a agenty, sloužící cizí zemi.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře