Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Fakta o Lejnové a cíle WEF.

Kariéristka v mnoha funkcích, o jejichž skandálech se nesmí mluvit. Skupina europoslanců žádala její rezignaci, protože je součástí velkého gigantického podvodu - Kovid 19 a propagandistické kampaně, která způsobila a nadále bude způsobovat porušování lidských práv a svobod.

To je hrozba pro demokracii v Evropě. Vzhledem k vlastním aktivitám a střetu zájmu musí rezignovat na předsedkyni EK. Kovid podvod, porušování lidských práv a ohrožení demokracie, střet zájmů,- obvinění mají velkou váhu. Netransparentní smlouvy, protože má dobré konexe se šéfem Pfizeru.

  • fakta-o-lejnove-a-cile-wef
 
V dubnu 2021 uzavřela největší smlouvu s touto firmou na téměř 2 000 000 000 vakcín. Objem zakázky tvořil 35 000 000 000 euro, financovaný z daní nás všech. Provedla to bez souhlasu EP! Nebyla to jediná smlouva.
 
Zfalšovala svůj vysokoškolský diplom a podpisy na některých netransparentních  smlouvách. Účastnila se čtyř Bilderberg konferencí, což je absolutní rekord. EU ji dosazovala do nejvyšších funkcí. Její otec byl ve velmi vysoké funkci. Objednávala miliardy vakcín pro celý svět. Je provázána s mnoha globalisty. 
 
Cíle WEF: 
 
1/ vytvoření jedné světové vlády. 
2/ vytvoření jedné celosvětové kontrolované měny. 
3/ konec všech národních suverenit. 
4/ konec veškerého soukromého vlastnictví.
5/ zrušení soukromé dopravy. 
6/ celosvětový systém sociálního kreditu. 
7/ kontrola populačního růstu. 
8/ digitální identita každého člověka. 
9/ absolutní mediální suverenita prostřednictvím cenzury nezávislých medií. 
10/ vytvoření nové lidské bytosti prostřednictvím spojení člověka a umělé inteligence. 
11/ zřízení technokracie. 
12/ Greendeal- centrálně plánovaná ekonomika, podobná státní kontrole všech oblastí za socialismu. Změna klimatu slouží jako záminka.
 
Probudí se lidstvo na poslední chvíli před touto hrůzostrašnou dystopií?
 
V den, kdy muslim napadl dvě děti a učitelku nožem, pirátka svazačka Gregorová žádá otevření evropských hranic. Muslim v katolické irské škole napadl malé děti. Syřan bydlel v Irsku přes 20 let  Celou tu dobu žil z dávek. Politici ze strachu nechali  postavit ocelovou /!/ ohradu kolem parlamentu. Indický /!/ premiér Irska považuje místní lidi za xenofoby. Sám se projevil jako protibělošský rasista. Podle něj je nepřijatelné, aby ve vysokých politických funkcích byli jen běloši. Ministrovi vnitra to nevadí?
 
Greendeal v EU nařizuje sešrotovat hromadně starší auta a přejít na úplnou elektromobilitu. Přitom je zjištěno, že auta na vodík jsou doslova ideální řešení s mnoha výhodami- vodík je prakticky zadarmo a je ho přebytek na rozdíl od budoucího nedostatku lithia.
 
Majitelé starších aut nemají /!/ pravomoci rozhodovat o tom, kdy budou jejich vozidla zabavena a sešrotována. Kritéria EU budou rozhodovat o tom, kdy budou jejich vozidla považována za "zabavená" a sešrotovaná. Stát tak může lidem zabavit i sběratelská auta /!/ bez jakékoli náhrady. 
 
Jde o naplňování "Agendy 2030". Takto zabavovali pole všech kulaků komunisti v padesátých letech! Historie se opakuje...
 
Prezident Argentiny J. Milei: "Proč Argentina nemá černošské fotbalisty? Protože nejsme film od Disneyho".
 
Před bratislavským Hradem demonstrovali tisíce Slováků proti americké agresi, že Slovensko chce mír a nechce americké základny. Bylo to na "demokratické a vyvážené" ČT?
 
Slovenský Fico a některé další země jsou proti nové smlouvě WHO. 
 
Ceny energií jsou prioritou nové slovenské vlády, takže Slováci nebudou platit jako loni drahou energii. 
 
OSN požaduje po rozvinutých zemích velmi razantní omezení spotřeby masa. Odkdy se OSN stará o věci, pro které nebyla stvořena? Proč zanedbává svou nejdůležitější povinnost- zachovávat celosvětový mír? 
 
Globalistická WADA žádá skončení Her přátelství v Rusku a vyhrožuje sankcemi v celém světě. Západ těsně před zánikem se stále plete do záležitostí všech států. Blíží se volby v USA...
 
"Válka" na Ukrajině ještě neskončila, ale Poláci už chtějí kdysi jejich Lvov. Začíná rozdělování Ukrajiny. Ostatní sousední země se jistě brzo ozvou. Dominový efekt se nedá zastavit. 
 
Ukrajinci válčí s muzejní historickou válečnou technikou z druhé světové války. Takto chce Zelenáč vyhrát válku? Zelenáče nenávidí nejen obyčejní lidé, ale už i generálové. Dle jeho horoskopu mu hrozí atentát kolem 18. února, který nepřežije a kdy má údajně podle nějakého politika skončit tato válka.
 
V Austrálii došlo k velkému výpadku telekomunikačního gigantu Optus. Na několik hodin /!/ bylo přerušeno volání a bezhotovostní platba. Ještě někdo touží po úplném zavedení bezhotovostních transakcí? V ústavě jsme dávno měli mít zákaz zrušení placení v hotovosti. 
 
Obyvatelé Finska proměnili poškozený ruský tank na památník plný květů. 
 
V zemích, kde ratifikovali Istambulskou úmluvu, radikálně vzrostlo násilí na ženách. Co na to Loupežníci a STAN?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jan 2023-12-02 09:12
Co na to mnozí europotentáti a czechpotentáti? Nic a jen tak pokračovat. Někteří lidé si myslí, že oni nevědí a že mají špatně informující poradce a tak podobně. Ale oni moc dobře vědí a také samozřejmě jsou jim zapotřebí údajně nestranné soudy zastřešující celý zhoubný systém, které je za to neodsoudí. Skutečně opovrženíhodný je jejich pomoc a humanitu předstírající postoj, ve skutečnosti ovšem prohnaně lživý vztah rozdávající podlé rány vší slušnosti a rozumnosti na všech úrovních společnosti. Tady se sabotuje a maří to, za co často hrdinně pokládali životy naši evropští prapředkové. To je ta pravá euro zrada a vlastizrada, kterou by skutečně spravedlivý soud nejspíš musel odsoudit jako jejich extrémně hanebný čin a tomu by podle všeho odpovídal i zasloužený absolutní trest.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře