Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dopis nesmí být zveřejněn!

Kozákův dopis nebude nikdy zveřejněn, proto nezbývá než konspirovat, samozřejmě logicky. Kozák střílel v klánovickém lese a ve skutečnosti stopy vedly do nedaleké ukrajinské ubytovny .Proč by šel nebo jel do velmi dalekého lesa a tam někoho zastřelil? Kdo půjčil chudému studentovi půl milionu, když nic nevlastnil a jel do Prahy hromadnou dopravou?  Kozák se zastřelil brokovnicí, což technicky nejde.

Odhodil zbraň, vzdal se a ihned se zastřelil, i když u jeho mrtvoly žádná zbraň nebyla. Nechal dopis v domě, který připravoval k výbuchu. Dopis byl tak ukrytý, že jej policie nenašla hned, což žádný sebevrah nedělá. Napsal dva dopisy, i to žádný sebevrah nedělá.  Zalže-li někdo jednou, budete mu ještě věřit? 

  • dopis-nesmi-byt-zverejnen
 
Takže teď k tomu, proč policie odmítá dopis zveřejnit. Musí jít o něco politického, co se nehodí zveřejnit. Na této progresivní škole se kromě učení hlavně vychovávalo- jak učitelé, tak i dobře placené politické Ziskovky vymývají mladým studentům mozky k nenávisti proti Rusku a Číně, proruským švábům  dezolátům a dokonce i k starým lidem. Kozák byl velmi inteligentní, proto věděl, že pravda je přesně opačná. A to byl rozhodující důvod, proč měl nenávist k učitelům i žákům na této škole. Jistě se v těchto názorech neshodl s drtivou většinou studentů, tak jako  tomu bylo u jisté učitelky, kterou udal, pardon, oznámil nějaký spolužák. Udělal-li mafián zákon o udávání, není se čemu divit, že se tu podporuje totalita padesátých let. Podobnost u obou škol vůbec není náhodná! I tam Ziskovky vychovávaly k nenávisti! Proto u Kozáka vůbec nešlo o náhlý čin, ale dlouhodobě plánovaný masakr. V jeho věku je i tato zoufalost pochopitelná, to musí vědět každý dobrý psycholog. Palachův čin také něco vypovídá. Proto krev mají na rukou nejen učitelé této školy, ale i Ziskovky, media a politici, podporující nenávist.
 
Jakémusi hééérci Navrátilovi gratulují Havlová a Bagárová k tomu, že tráví dovolenou s "pohledným chlapcem". Inu, vrána k vráně sedá...Přiznávat se veřejně k úchylce patří dnes k samozřejmosti. 
 
Krávy se dnes krmí toxickými chemikáliemi, aby neprodukovaly metan, Finančně to podporuje psychopat Debilgatě. 
 
V toto roce, kdy se všechno zdraží, tak se zlevní berličky pro invalidy a pohřeb o tři procenta. No, nekup to!
 
Pivo v Praze za osmdesát, jinde za padesát. Takže venkovské hospody se zavírají, i některé menší restaurace ve městech, takže přibude nezaměstnaných. Jaký bude projev Nutely  a agenta Pávka za rok, až se po německém zhroucení ekonomiky, na které jsme závislí,  zhroutí i ta naše?
 
Holandský premiér prosazuje, že muslimové musí odejít a že Holandsko odmítá otevřené hranice Shengenu a zavírá je. Bourají se všechny mešity. Každý, kdo začne vyhrožovat a protestovat a dělat násilí, jde ihned do kriminálu. Holandsko bude podporovat svobodu a vlastní zvyky. Jako křestanský stát bude zachovávat své tradice pro příští generace. Žádné nálepky "rasismus" nepomohou, ale žádný Islám nebyl  a nikdy nebude. 
 
Klimablázni v Tyrolsku se přilepili k silnici, policisté jim dali termodeky, aby mohli dál v teple blokovat provoz. Kýmpak jsou tito policisté asi korumpováni? 
 
Nutela očekává zlepšení ekonomické situace občanů. Netrpí-li idiocií, pak velmi dobře musí vědět, že bez radikální změny v cenách energií nemůže být nikdy lépe! Rozkaz USA ambasády doslova na trosky zničit ekonomiku ČR plní vzorně. Podíl deficitu k HDP prý bude na konci tohoto roku pouhá dvě procenta. Nevěděl jsem, že miluje pohádky a science fiction.  Věříte tomuto sedmilháři, když každý z nás už dluží přes 300 000 Kč? Před deseti roky to byla polovina. Rozhazování stamilionů do Ukrajiny se muselo někde projevit. Zrušením všech politických Ziskovek a tisíců zbytečných úřadů a institucí se ušetří stovky miliard, takže můžeme mít všichni trojnásobné platy a důchody.  O podpoře rodin půjčkami a bytovou výstavbou nemluvě. Zlatý Gusta!
 
Zavedení Eura vyžaduje dluh maximálně do tří procent, což u nás nepřipadá v úvahu. Proč se k nám přistěhovalo tolik Slováků, když začali platit Eurem? O  velmi výhodném Euru pro celou Evropu, ale jen za určitých podmínek, chci napsat v brzké době. Lze provést během 24 hodin v celé Evropě. Všem by se radikálně zvýšila životní úroven.
Korespondenční volby nás vrací do minulosti, nikoli do budoucnosti, jak tvrdí někteří politici. Musíte jít na ambasádu pro obálku, pak jít na poštu... A to v době internetu /!/ tohle navrhují i Loupežníci...Kdo bude ověřovat existenci půl milionu voličů. Údajně jeden český volič trvale bydlící na druhé straně zeměkoule by moc rád volil. Samozřejmě jde o hoax, protože není logické volit politiky ve státě, kde vůbec nebydlí. 
 
Do Afriky připlula první lod s 25 tisíci tunami bezplatné ruské pšenice. Asi před deseti roky přijížděly konvoje nákladáků do Lybie s potravinami a hygienickými potřebami, samozřejmě také zdarma. Tak se chová "krutý diktátor ze zaostalé země"? 
 
Stará Černoška nebude uvádět podrobnosti o nákupech zbraní, prý aby se to nedozvědělo Rusko. Skutečně nejde o skrytou korupci? Říká jí něco slovo demokracie?
 
Americká organizace FDA chce zakázat některé potravinové doplnky a byliny jako například aloe, glutation, kopřiva, kurkuma, lékořice, melatonin, pelyněk, quercetin a resveratol. Uvažuje o zákazu všech vitaminů a minerálů a dávat je jen na lékařský předpis. EU už dávno zakázala propagaci bylinek a jejich léčivých účinků. Stále věříte, že to s námi světovláda a mnohé jiné světové organizace včetně Utopie myslí dobře?
 
Místo masa, mléka a vajec se zavádí výroba těchto umělých náhražek, doplněných hmyzem. Krmí se tím i drůbež a dobytek, takže i jídlo z těchto užitkových zvířat je zdraví škodlivé a dokonce nebezpečné. Bez těchto zvířat bude chybět nezbytné hnojivo k růstu rostlin, ovoce a zeleniny. Mikroorganismy a paraziti jsou nezničitelní i při tepelném zpracování, týká se i zmražení. Tepelná úprava může vyvolat další nebezpečné látky. Tyto látky jsou i ve střevech, kde tvoří součást rozmnožování. Hmyz obsahuje mnohem víc škodlivých chemikálií. Označení potravin s hmyzem- E 120, E 904. Hmyz je v celé EU přidáván do oblíbené pizzy, těstovin a obilnin. Výroba umělého masa škodí ekologii až 25x víc. O hmyzu změněném na biologickou zbran se píše už v Bibli.
 
Přesto, že probíhá globální oteplování a země už taje, tak silné mrazy dělají potíže řidičům elektromobilů. 
 
Ve Francii se samy zapalují kostely. Muslimové s tím nemají nic společného...
 
I u nás se plánuje montáž větrných elektráren ve velkém, přesto, že tyto ve světě krachují. V mrazech jsou nefunkční a vytváří tak nedostatek elektřiny. 
 
V Davosu bylo setkání globalistů. Byli tam pozváni i "naši" politici - Mikuláš, Bek, Courová, Hejkal, generál Šedivý. Hejkal bude mluvit o nové energetické ekonomice, Bek  ruských trajektoriích, Courová o nebezpečných dezinformacích, což je nejdůležitější téma v Davosu - celosvětová cenzura. 
 
Papírová brčka obsahují nebezpečné chemikálie. Netýká se to i "ekologického" paragonu vydávaného u pokladny v Lídlu?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 miroslav petr 2024-01-20 09:52
Pro Pepa- Co je nesrozumitelné na zcela logickém názoru špičkových vědců????? Jak prosté, Whatsone...
Citovat
#4 pepa107 2024-01-20 08:32
"Mikroorganismy a paraziti jsou nezničitelní i při tepelném zpracování"

??
Citovat
#3 miroslav petr 2024-01-19 19:55
Bill Gates
Citovat
#2 artyčok 2024-01-19 18:25
Kdo je Debilgatě
Citovat
#1 Emil Holub 2024-01-19 16:46
Jo, ten testament se nebude zveřejňovat, protože to má politický obsah, který je pro vládnoucí padouchy a ovce je volící nepřijatelný!!!
Svědek té střelby tvrdil a bylo to několikrát zmíněno, že z toho ochozu tou "dlouhou" vypustil několik ran směrem jakoby na Hrad...
Takové věci, jako střílení do kolegů studentů a učitelů se nedělají z nešťastné lásky, nebo špatnému prospěchu...
Bude tu mela a všichni ti, kteří na ní zadělávají dostanou co proto, dostanou co si zaslouží a to nejen u nás, ale v celé té EUtopii...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře