Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Dobře si toho člověka prohlédněte.

Hodnocení uživatelů:  / 25
NejhoršíNejlepší 

Petr Štěpánek

Dobře si toho člověka prohlédněte. Je to gauner, který opakovaně porušuje zákon. Jmenuje se Petr Arenberger a toho času je ve vládě Andreje Babiše ministrem zdravotnictví. Kadeřnice, manikérky, pedikérky či majitelé masážních salónů jsou z něho per plex, neboť je nutí shromažďovat údaje o svých klientech. Jindřich Rajchl, garant Trikolóry pro právo a spravedlnost, pro ně ale má pro dobrou zprávu. Nemusejí totiž vůbec nic.

  • dobre-si-toho-cloveka-prohlednete
 
 
Rajchl píše:
 
„Pandemický zákon v žádném případě neposkytuje právní podklad pro to, aby ministerstvo zdravotnictví mohlo uložit poskytovatelům těchto služeb povinnost evidovat údaje o svých klientech. A s ohledem na to, že právní povinnosti lze ukládat pouze na základě zákona, je pak zcela zřejmé, že si pan Arenberger opět trošku zažongloval se zákonem způsobem, který je zcela v rozporu s právem. Bohužel ne poprvé a asi ne naposled.
 
Takže, milé kadeřnice, neevidujte nic a nikoho. Nikdo to totiž nemá právo po vás požadovat. Pokud někdo přijde a bude prudit, řekněte mu to, co jsem zde napsal, a klidně je nechte zahájit správní řízení. Nemůžou to vyhrát.“
 
Zdroj: FB Petra Štěpánka

Facebook komentáře