Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Co ste si zvolili, to mate

To se mi libi, jak se tři miliony a třistapadesat devět tisic lidi (32% všeckeho obyvatelstva) raduje, že si zvolilo hezkeho prezidenta a že fčil už bude konečně hezky na světě. O tu osobu přece ale vůbec nejde.

Byla to enem posledni kostka domina, keru bruselsko-amerycka vlada narodni fronty potřebovala k temu, aby do dalších voleb zničili všecko.

Maju k temu naprosto volne pole a nikdo jim v tym nemože zabranit. Jak řikaju u nas chlopi v hospodě, fčil maju ten magnat k temu, aby si zrobili, co jim bude přikazane.

  • co-ste-si-zvolili-to-mate

Takže pro co ste hlasovali? Třeba pro zvyšeni dani, přijeti kvot pro černoušky, zavedeni eura, lezbicko-homoseksualni vyučovani do škol, zvyšeni dani pro chude, zvyšeni dani z majetku pro bohate (ano, i ty, kokote z Dolni Lhoty budeš platit každoročně procento z majetku - u pruměrneho baraku nebo kvartyru robi jedno procento padesat tisic), přijeti cizich armad na naše uzemi (už tady vlastně su), nove pseudodaně z CO2 pro všecky, keři čimsik topi nebo maju auto a leju do něho ty nafty, uměla inflace može pokračovat, zakažu vam chov domacich zviřat, slepicama počinaje, eletryku a plyn budete platit jak střeleni, nebudete mět prachy na cestovani, ale represe proti nespravnym nazorum vas nauči cestovat v čase, třeba do sedumdesatych, nebo padesatych roku...

Mam pokračovat? Asi ni, že? Vas se to přece netyka a ta mobilizace a nasazeni našich synku na vychodni frontě tež ni.

Tuž, dobru noc. A nebuďte smutni, na světě je furt hezky.

Ladik Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Dolni Lhota

Autor: Ladislav Větvička

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=797531

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 Jardo 2023-02-03 15:49
Zvolený český prezident Petr Pavel se domnívá, že jediným omezením zbrojních dodávek Ukrajině by mělo být, že se Kyjevu nebudou posílat jaderné zbraně. Mám se na co "těšit". Jsem zvědavý, jak se teď "zúročí" desetiletí křesťanských modliteb za tuto zem.
Citovat
#3 Přemysl Javornický 2023-02-03 12:53
My jsme si to nezvolili, víme o podvodech a také o tom, že námi nezvolení si pouze přiblížili svůj nezvratný osud. Seznamy se plní...
Citovat
#2 Brant 2023-02-03 11:36
Jít a naházet nijak neochráněné volební lísky do krabice od televize a říct někomu,ať to odveze do centrály,kde to zpracuje,dnes možná již neexistující firma z Jižního pólu je neskutečná Česká naivita o šťastném vítězství z dob KSČ,kdy se volilo na 99,9% na vítěze předem...Hle a demokracie a naivita voličů posledních tří voleb,dostala pěknou nakládačku od zkušených kriminálníků,kt eří touží po amerických dolarech,potažm o po moci jako takové!!!!!!!!! A přitom zabezpečit volební lístky proti zfalšování je tak banálně jednoduché,aby se to nestalo...Bohuž el,to je přátelé Česko!!!!!
Citovat
#1 Brant 2023-02-03 11:26
Jít a naházet nijak neochráněné volební lísky do krabice od televize a říct někomu,ať to odveze do centrály,kde to zpracuje,dnes možná již neexistující firma z Jižního pólu je neskutečná Česká naivita o šťastném vítězství z dob KSČ,kdy se volilo na 99,9% na vítěze předem...Hle a demokracie a naivita voličů posledních tří voleb,dostala pěknou nakládačku od zkušených kriminálníků,kt eří touží po amerických dolarech,potažm o po moci jako takové!!!!!!!!! A přitom zabezpečit volební lístky proti zfalšování je tak banálně jednoduchá,aby se to nestalo...Bohuž el,to je přátelé Česko!!!!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře