Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Co nevíte o důchodcích na Slovensku.

Čeští a slovenští důchodci jezdí na Slovensku vlakem od 62 let zdarma. Stačí malá fotka a hned vám vystaví průkaz. Slovensko zrušilo koncesionářské poplatky za rozhlas a televizi všem slovenským důchodcům nad 60 let. Na rozdíl od toho česká vláda okradla všechny důchodce o tisíc korun každý měsíc. Slovenský parlament schválil 13. důchod. Naši důchodci to nebudou mít dřív, dokud si nezvolí úplně nové strany.

Při volbách by měl volič preferovat ty strany, které jezdí po republice celé čtyři roky a ne jen těsně před volbami. Na Slovensku už dlouho existuje EET, každá babka na trhu má na krku zavěšenou pokladnu a bez problémů eviduje, vykazuje a zdaňuje vlastní tržby.

  • co-nevite-o-duchodcich-na-slovensku
 
Když u nás fungovalo EET, značně omezilo šedou ekonomiku, kterou současná vláda podporuje! Dluh Slovenska nebyl nikdy tak velký, aby se tam muselo rušit školkovné, daňové úlevy za nepracujícího manžela atd. PET lahve a nápojové plechovky jsou na Slovensku vratné už pět let, bez problémů se vrací do obchodů a recyklují.
Elektronické mýtné je na Slovensku dávno zavedené. Inflace na Slovensku nikdy nedosáhla 18% jako v posledních letech u nás. Ceny energií nikdy na Slovensku nedosáhly hodnot likvidujících všechny lidi, rodiny, podnikatele a velké firmy. Hlavně, že agent Pávek jako pravý kovaný komunista kritizuje Slovensko za jiný názor. Soudruhu Pávku, stále nechápete, proč Nutelu vyhodili z Afriky?
Český důchodce vzkazuje Nutelovi: "Od svých 24 let hospodařím a začínám ráno v půl páté a končím denně ve dvanáct. Někdy jedu i noční. Dovedete si představit 35 let takové dřiny. Já jsem jenom za svou osobu státu odvedl za posledních 30 let na sociálním a zdravotním pojištění přes 20 milionů korun. Myslím si, že jsem překročil sto milionů na daních. Pro tuto zemi jsem toho udělal strašně moc a takovýhle člověk mě bude nazývat nějakým proruským dezolátem? Co si vůbec o sobě myslí?"
České zdravotnictví je v havarijním stavu. Je nedostatek lékařů, pediatrů a zubařů, brzo půjde mnoho sester do penze. V minulém režimu bylo lékařů a sester dost i v pohraničí. Dlouhodobě nejsou k dostání běžné léky. Za komančů jsme všechny léky vyráběli sami. Plánuje se zrušení mnoha nemocnic, přesto, že národ rychle stárne. Mnoho problémů zavinil svou neschopností ministr Válek. Dlouholeté finanční problémy mohly být dávno vyřešeny, kdyby ČSSD populisticky nerušila směšně nízký poplatek- pouhých 30 korun. Když cizinec slyšel, že nám vadí jedno euro u doktora, smíchy spadl ze židle...Julínek měl v plánu i motivaci zdravotníků i pacientů v zájmu svého zdraví.
Tento zločin ČSSD zůstal nepotrestán. Díky STANu u nás budou přibývat nejen imigranti, ale i cizinci z řad praprapravnuků našich předků, kteří kdysi od nás emigrovali. Tito cizinci vůbec neumí česky a ani neví, kde naše republika leží. Naše zdravotnictví je zatím finančně dostupné na rozdíl od mnoha jiných států, takže se vyplatí těmto cizincům přijet  k nám na operaci, která stojí i několik desítek tisíc korun. Zdravotní systém se zákonitě zhroutí. 
Ukrajinci u nás se prý podle mafiána vyplatí, protože odevzdávají hodně daní. Je to lež, protože z jejich malých platů nemohou mít vysoké daně a za druhé, dvě třetiny Ukrajinců nepracuje- takže sociální výdaje státu jsou mnohem větší než výběr daní od pouhé  jedné třetiny pracujících Ukrajinců u nás. 
Svazák Kolja, pardon, Kolaja se při každé debatě směje své hlouposti. Vždy si vzpomenu na slavnou hru S úsměvem idiota aneb Ještě větší blbec než jsme doufali. 
Válečný konflikt, o kterém jsem psal, má začít 17. či 18. května v Palestině nebo Sýrii. 
Na Super byl titulek- Milan Peroutka...s manželem...Logicky tedy Milana Peroutková je manželka. Nevíte, jak s ní její manžel "udělá" dítě?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 potkan 2024-04-21 12:45
Tady to cia NGOZ kádry aspen tour "neziskovčíky s.r.o. kmotrů paralelního řízení státu asi posychrovala dobrým oddílem dárečků ala "pol pot jak se kdysi pochlubili.
Doma by zato dostali přes držky kryplové.
Citovat
#4 Jirka3 2024-04-20 20:59
Nechápu ,že někdo může obhajovat 30kč u lékaře.Myslím si ,že nikdo není pro zvýšený odvod pro zdravotnictví ,ale ne pro žebračenku a kšeft pro nějakou ODS firmu.
Citovat
#3 miroslav petr 2024-04-20 10:50
KSČ se zasloužila v sedmdesátých letech o masovou výstavbu statisíců bytú, kilometry dálnic, metra, budování atomovek, přehrad. podpory rodin-husákovy děti, to vše za pouhých třicet let. Všechno jsme si vyráběli sami, na potraviny jsme měli nejpřísnější normy na světě.. Školství a zemědělská družstva nám záviděl celý svět..Co se vybudovalo za posledních třicet pět let??? Až tu bude skutečná demokracie, bude povinnou četbou kniha Jakešovy vzpomínky
Citovat
#2 miroslav petr 2024-04-20 10:42
Pro Jarka-Srovnávat bezpáteřního kovaného komunistu, anální loutku USA a NATO s čestným, vlasteneckým komunistou Skálou je jako srovnávat lejno a zlato. Chocholoušku... Nevěděl jsem, že CFP čte i volič ODS...
Citovat
#1 jarka 2024-04-20 09:32
Jestli je někdo kovaný komunista, je to Josef Skála, nikoliv Petr Pavel, ten jak se ukazuje, byl jen jeden z mnoha těch "Ukomunistů", kterých bylo, jak je vidno u nás mraky. V poslední době se hraje hra na vzornou pravici a vadnou levici, což je zavádějící. V roce 1989 mi bylo 36let, dost rozumu a otevřené mysli. Rozdíl mezi vrchností té doby a dnešní je hlavně v tom, že těm prvním stačily vily a chaty, těm dnes nestačí ani velké fabriky.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře