Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Brněnské gestapo řádí!

Už podruhé nějaký aktivista vyvěsil ukrajinskou vlajku na sochu Jošta. Přesto, že policie viděla kamerami tento čin, vůbec nezasáhla. Podle mě jde o trestný čin, kdy dle zákona není dovoleno vyvěšovat cizí vlajku samostatně, bez české vlajky.

  • brnenske-gestapo-radi

Jakmile se tam objevil český vlastenec a začal shazovat tuto cizáckou vlajku, okamžitě se objevila policie. A světě div se, současně sochu obklopila plně ozbrojená URNA /!!/, přesto, že v okolí nebyl jediný terorista. Jakmile tento vlastenec pověsil moravskou vlajku a slézal dolů, okamžitě ho policie násilím shodila na zem a následně zatkla a odvezla na služebnu.

Vážení právníci, můžete mi odpovědět, jaký konkrétní zákon tento vlastenec porušil a jaký konkrétní důvod měla policie k jeho zatčení? Neopakuje se historie, kdy před osmdesáti lety nikdo nesměl vyvěsit českou vlajku / i tehdy se za to zatýkalo/ a musela být všude jen vlajka cizího státu? Nestalo se z české policie s heslem "pomáhat a chránit" americkoukrajinské gestapo s heslem "zavírat a mlátit"?

O tom, že tento režim musí zákonitě skončit a začnou velké změny nejpozději na podzim, bude některý z dalších blogů.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 ing.Horák 2022-07-11 22:01
Co se děje v našem státě, jje už až neskutečné. Hanba!!!!
Citovat
#1 nowak 2022-07-11 10:35
Pane,měl jste dávat dobrý pozor na oblečení policie,co když měli na munduru znak dvou blesků,to by pak jejich čin byl oprávněn!!!!!!!
QUO VADIS...že???
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře