Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ano pane premiére, lidi je třeba řádně vystrašit

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Tohle se panu premiérovi povedlo, vystrašit každého až do úplného bezvědomí. Taky si začínáte všímat, že pán premiér už nemá nic pod kontrolou?
Pane premiére, panikaříte a ztrácíte půdu pod nohama. Vyhrát nad přírodou nemůžete, ale to že jste tím zblbnul půlku národa je průšvih.

  • ano-pane-premiere-lidi-je-treba-radne-vystrasit2
Seniory a zdravotně postižené jste neochránil, ale nás kteří můžeme pracovat, doma si chřipku vyležet, tak nás jste odrovnal. Kdo myslíte, že bude udržovat chod země v tak krizové chvíli? Vy? Doktoři nebo snad hasiči? Kdo jim bude dodávat materiál, když všichni ostatní budou na dně? Chápete vůbec jakou šílenou hru jste rozehrál?
 
Nepodléhejte panice. Vy vidíte odhodlané zdravotníky a dobrovolníky, já vidím armádu vyděšených udavačů a lidi se co bojí sebe navzájem. Tomu vy říkáte táhnout za jeden provaz? Díky vašemu systému pokus omyl, doháníte lidi k šílenství.
 
Zamyslete se nad tím, co je naše silná stránka. Naši lidé novou chřipku zvládnou, musí, mají vypěstovanou větší imunitu než všechny jižní země. A přesně tohle musíme zvládnout a ne odrovnat naši ekonomiku jenom proto, že nějaký vir chcete porazit za pár týdnů nebo měsíců. Ten prokletý vir tady bude už navždy a vyhraje ten, kdo se s ním naučí žít. To je výhra. Všechno ostatní je prohra a panický útěk před tím, čemu se stejně nikdo z nás nevyhne.
 
Zachraňte lidem jejich živobytí, a potom říkejte něco o vítězství.
 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 teoretik64@volny.cz 2020-03-25 21:52
Vyležet chřipku...hmm, asi stejně 'jisté' jako před sto lety se pokusit se 'vyležet' tu španělskou. Krista pána, blbost některých lidí je opravdu nekonečná...

Facebook komentáře