Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Voláme celý národ ku pomoci!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • demonstrace_15.3.12
V SOULADU S PLATNÝMI PŘEDPISY NAHLÁŠENÁ MANIFESTACE, BYLA V ROZPORU SE ZÁKONEM ROZPUŠTĚNA BRZY PO ZÁHÁJENÍ!

STÁT ÚTOČÍ, BOJÍ SE PRAVDY!

Na Václaváku byla zahájena demonstrace od 12 hodin. Hlavní akce měla začít od 15 hod., tak, aby SE JÍ lidé mimo Prahu mohli zúčastnit.

Na zásah Magistrátu hlavního města Prahy a za účasti policie a antikonfliktního týmu byla tato pokojná manifestace ukončena ve 13:45 a to přesto, že veškeré potvrzení, razítka a doklady byly v naprostém pořádku. Vše bylo řádně nahlášeno a policií ČR stvrzeno.

Na této manifestaci stačil ještě promluvít duchovní otec Skutečné demokracie pan Antonín Mareš.

Video se zpracovává.

VOLÁME NÁROD, LIDÉ POMOZTE!

Před ÚŘADEM VLÁDY ČR drží hladovku náš člen Vít PROCHÁZKA. Vedením SKDE bylo rozhodnuto, aby byl vyzván celý národ k podpoře ve smyslu

ŘETĚZOVÉ HLADOVKY

JAKO PROTEST PROTI SVÉVOLI MOCNÝCH.

KAŽDÝ, KDO BY CHTĚL POMOCI, BY SPOLU S VÍTEM PROCHÁZKOU STRÁVIL 24 HODIN HLADOVKY PŘED SÍDLEM VLÁDY ČR. LIDÉ POJEĎTE DO PRAHY, BĚŽTE PŘED SÍDLO VLÁDY (STRAKOVKA) A DOKAŽTE SOBĚ I OSTATNÍM, ŽE VÁM NENÍ LHOSTEJNÝ OSUD TOHOTO NÁRODA. BUDE-LI PŘED SÍDLEM VLÁDY TRVALE V HLADOVCE 50 LIDÍ, PAK TO BUDE SÍLA, PŘED NÍŽ SE MUSÍ OTŘÁST I TEN NEJSILNĚJŠÍ NELIDSKÝ REŽIM. NÁSLEDNÝ DEN BY NASTOUPILA DALŠÍ PARTA TĚCH, KDO BY CHTĚLI TAKTO VYJÁDŘIT PODPORU.

POKUD NÁS VYSLYŠÍTE, TAK SE O TOM DOVÍ CELÝ SVĚT. A VY JEDNOU BUDETE MÍT MOŽNOST ŘÍCI SVÝM DĚTEM: "I JÁ JSEM TEHDY POMOHL PRAVDĚ NA SVĚTLO TÍM, ŽE JSEM BYL S NIMI".

Více zde: http://www.sk-de.cz/

Facebook komentáře