Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Tak se nám Janoušek údajně ztratil

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • schwarz
Tak se nám Janoušek údajně ztratil, není to první ani poslední lotr, kolik ho to asi stálo? Nyní by měl jít do vazby státní zástupce, důvod? Pokud je všeobecně známo, tak Janoušek disponuje přibližně dvěma miliardami Kč, pokud by zaplatil kauci přiměřenou jeho majetku, a to kolem 50 až 100 milionů, tak by státu svým útěkem zanechal tuto kauci na veškeré výlohy.

 

Ta by postačila na pokrytí léčby a také k odškodnění té poškozené paní, tím by také byla garance nenesení plné zodpovědnosti za způsobené škody na bedrech státu, daňového poplatníka. Zde selhal státní zástupce na plné čáře, tím ale současně je plně zodpovědný nést všechny důsledky poškození státu a je nutno aby také tuto zodpovědnost nesl. Byl jistě dobře zaplacen panem Janouškem a proto by si měl tento bakšiš pořádně zasloužit, pro úředníka pod přísahou platí jiná kritéria, jen pouhých 15 let ve třetí nápravné skupině. Zde je také ještě jedno drobné doplnění, zabavení veškerého majetku celé jeho rodině pro vyrovnání škod způsobené státu. Nyní jsem zvědav jak se s tímto faux pas vypořádá tato Neonacistická vládní garnitura. Jako obyčejně zahrají nějaké divadlo jako s kauzou Kožený, Krejčíř, Pitr a dalších rybek.

Pokud si vzpomínám, tak těch podivných lobistů je všude jak vší, jsou dokonce na všech politických postech a tyto posty nejsou zrovna malé. Jako unikát mezi lotry je také jeden bývalý lékař, a to Švarc v senátu, jistě je to ten, který dokázal během krátké doby vyházet a jinak donutit k odchodu přes PĚT SET LÉKAŘÚ, nazval je prasaty. Jeho minulost je dokonale zadokumentovaná a přesto se stal senátorem, jistě je vám známo, že v Praze vlastně existuje i nějaká pohřební služba. Avšak jen jedna má neomezenou moc a je výhradně doporučována v nemocnicích, napadlo někoho proč? Je to vcelku jednoduché, vše zařídil nějaký Švarc, není to ovšem zadarmo, za každou mrtvolu odesílá tato pohřební služba 1 500 Kč tomuto lidumilovi, senátoru. Tyto skutečnosti jsou všem známy, a přesto je stále senátor, někdo to považuje za banalitu, já to ale považuji za prosté marodérství (člověk který se obohacuje na úkor mrtvých), ve všech válkách se toto trestalo prostě kulkou pro narušení jistého kodexu. Jediná výjimka byla v době Německé říše, fašizmus, to bylo zařízeno přímo vedením státní moci, zde je tedy naplno jasné, jakou máme vládu. Zamlouvá se to někomu? Osobně jsem hluboce pobouřen, Neonacisti prostě musí k čertu ale komplet i s rodinami. Nelituji klateb...

zdroj: http://ers.blog.cz/

Facebook komentáře