Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Akce příslušníků Bezpečnostních sborů České republiky „U p í r“

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
  • policie_ubs

VÁŽENÍ OBČANÉ ČESKÉ REPUBLIKY

S hrůzou sledujeme, my, příslušníci Bezpečnostních sborů České republiky nejen ekonomický a politický, ale hlavně morální vývoj naší vlasti. Sledujeme budoucnost, do které se země nezadržitelně řítí, a rozhodně nemůžeme dále zůstat nečinní.

 

To co vláda České republiky rozhodla usnesením č. 590 ze dne 20 června 2011 je opravdová a řízená likvidace Bezpečnostních sborů České republiky. Tímto rozpočtovým plánem se zásadně snižují provozní, mzdové i investiční výdaje bezpečnostních sborů, jež mají pomáhat, chránit, zachraňovat a střežit životy nás, slušných občanů České republiky.


Víra, že rozpočtová opatření nezasáhnou další bezpečnostní sbory je zásadně mylná. Ministerstvo financí, tedy Celní správa České republiky, má dle usnesení vlády rozpočtováno 14,6mld. (2012), 12,9mld (2013) až na výši 11,5mld (2014).A jaké že důsledky bude mít toto vládní opatření, jež je závazné, vydané ve Sbírce zákonů, všemi ministry této vlády prosazované a nijak nezpochybněné? Ministerstvo vnitra, tedy Hasičský záchranný sbor České republiky a Policie České republiky, má tímto plánem zkrácen rozpočet 51,2mld. (2012), 46,9mld.(2013) až na výši 43,5mld. (2014), což v praxi znamená snížení stavu o 3000 hasičů, 72 požárních stanic a Národní ekonomickou radou vlády navrhované snížení počtu policistů o 10000 a snížení počtu základních útvarů až o téměř 140 oddělení!

Kritický stav a situace u Vězeňské služby České republiky bude dále prohloubena, a to díky poklesu rozpočtu Ministerstva spravedlnosti. Vážení občané, myslíte že „Spravedlnost“ nebude mít zkrácené nohy, jestliže z 20,3mld (2012) se sníží na 18,2mld (2013) respektive na 16,5mld. (2014) ?

A pro vše výše řečené, protože nám není lhostejná budoucnost bezpečí, základní potřeby slušného občana České republiky, Výkonný Výbor odborové organizace Unie Bezpečnostních sborů vyhlašuje protestní akci „UPÍR“, nejradikálnější akci odborů v dějinách bezpečnostních složek!!

Bezpečnost je zásadní potřeba člověka. My touto akcí, tím že hromadně všichni příslušníci půjdeme darovat krev a pomůžeme tím potřebným a nebudeme jeden den ve službě, dáme jasný signál a reálnou představu, kam naše vláda bezpečnost v naší zemi vede! Prosím, občané, nevěřte, že Vás bereme jako rukojmí! Jde o nás o všechny, jde o bezpečnost a naše sbory, jde o to, otevřít oči!!! Termín uskutečnění akce „UPÍR“ stanovujeme na den podzimních krajských voleb, upřesněn bude vyhlášením data voleb!!

Strach, že budete ohroženi nemějte!! Ten jeden den profesionální hasiče mohou zastoupit dobrovolníci, uvědomte si však, že to nejde pořád a systémově!! Policisty mohou v souladu se zákonem zastoupit vojáci. Armáda v den voleb v ulicích místo policistů!!! Ano, je to poslední a nejkrajnější legální způsob, jak donutit vládu přestat bezhlavě, neodborně a sprostě škrtat tam, kde to ohrožuje slušné občany České republiky!!

VÁŽENÍ OBČANÉ,

JSME SI VĚDOMI, ŽE SE V NAŠICH REZORTECH A BEZPEČNOSTNÍCH SBORECH OBČAS ZBYTEČNĚ, NESMYSLNĚ NEBO I CÍLENĚ PLÝTVÁ. JSME SI VĚDOMI, ŽE I MY OBČAS MÁME MEZI SEBOU ČERNÉ OVCE A TYTO OVCE NÁM KAZÍ DOBROU PRÁCI A POVĚST. JSME SI VĚDOMI, ŽE NAŠE SBORY MAJÍ OBROVSKÉ REZERVY VE VNITŘNÍM FUNGOVÁNÍ.

POKUD SE VŠAK DNES VY, SLUŠNÍ OBČANÉ NEPOSTAVÍTE ZA NÁS, NEMŮŽEME MY, POCTIVÍ PŘÍSLUŠNÍCI PAK SLOUŽIT VÁM, protože už tu prostě nebudeme…

s úctou

Výkonný Výbor Unie Bezpečnostních sborů

Buřič Zdeněk – předseda UBS

Facebook komentáře

Nejčtenější