Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Povodně v ČR a co jim předcházelo

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Povodňové neštěstí, které zasáhlo ČR napachálo škody v řádu miliard korun a vybralo si daň nejvyšší - lidské životy. To jsou nevyčíslitelné ztráty a přesto se mluví především o škodách na majetku a dotacích od státu a krajů. Kdo z toho má smutek a kdo profituje?

  • povodne-v-cr-a-co-jim-predchazelo-aneb-kdo-c

   Nejsem si jist, zda-li budou k dispozici všechny mé fotografie pořízené těsně před povodněmi, ale to asi není podstatné. Každopádně přidám odkaz, kde tyto fotografie najdete. Nyní už k věci.

   Ukážu vám povodňouvou bilanci v Čechách a to od roku 1768. 

1768

1774 = 6 let

1784 = 10 let

1799 = 15 let

1815 = 16 let

1824 = 9 let

1830 = 6 let

1845 = 15 let

1862 = 17 let

1872 = 10 let

1876 = 4 roky

1890 = 14 let

1893 = 3 roky

1940 = 47 let

1954 = 14 let

1970 = 24 let

1985 = 15 let

1987 = 2 roky

1997 = 10 let

1998 = 1 rok

2002 = 4 roky

2006 = 4 roky

2007 = 1 rok

2009 = 2 roky

2010 = 1 rok

2013 = 3 roky

   Celkový průměr za 245 let je tedy asi takový, že se povodně opakují po 7, 6 letech, avšak všimněte si rychlého nárůstu povodní od roku 1985. Nejdelší pauza byla 10 let a potom se začaly časové intervaly dramaticky krátit. Nyní průměr v období od roku 1985 vychází na 3, 5 roku. Neuvádím zde menší lokální záplavy, nýbrž vycházím z dat, které ovlivňují naší ekonomiku a životy.

   V roce 1980 si nechal fyzik Bernard Eastlund patentovat High Frequency Active, alias HAARP pro vědecké ůčely a založil malou firmu nazvanou ESEC v Houstonu, kde se zabýval projektem a studiem až do roku 1990, kdy tento projekt odkoupila britská firma BAE System. BAE System je největší zbrojařský podnik v Evropě. Dále se v projektu angažují DARPA, US letectvo,NAVY, BAE Advanced Technologie – dceřiná společnost zbrojařského koncernu a dodavatele vojenské techniky BAE Systems a nabízí se tedy otázka, proč odkupovali tento téměř neškodný projekt a to za poměrně vysokou částku? Snad nikdo nepochybuje o tom, že by takováto firma a další angažovaní koupili něco, co se nedá použít jako zbraň a získávat na tom finanční přínos, ale měli by najednou vědecké zájmy. Celý projekt HAARP je považován za velice zajímavý způsob k ovládání počasí a vytváření podmínek klimatu lidmi. Ovšem proč tady figuruje vládní a vojenský sektor a zbrojařské firmy? Pokud se nad tím zamyslím, jde zřejmě o to, že zájmy budou někde jinde. 

   Není problém vytvořit válku, ale problém je do této války zapojit lidi tak, aby válku akceptovali. To znamená peníze, drogy, průmysl. Všeobecně je válka finančně velice náročná a nese sebou mnoho výdajů, které se postupem času vrací v podobě poválečných vyrovnání a zadluženosti účastníků. Profitují z toho bankéři, MMF, zbrojařské firmy, ropný průmysl, atd. Nebylo by však jednodušší použít zbraň, která by dosáhla stejných výsledků jako armáda a přitom by investice nebyly ani desetinové, ale zisky stejné? Tomu by mohl HAARP jednoduše posloužit. Za pomoci několika desítek letadel rozprášit ve stratosféře tuny chemikálií, které do sebe pohlcují vodu a s HAARP vytvořit z těchto chemikálií mraky, nasměrovat je na určitou oblast a tam tu vodu prostě jen shodit. Zní to jako sci-fi, jenže to není všechno, co HAARP dokáže. Lze totiž vytvořit i tornádo a hurikán a kdo ví, co ještě, protože je to tak tajné, že se jen těžko dostáváme k seriozním informacím.

   Ráno(dva dny před povodněmi u nás) jsem vyšel před dům a byl šťastný z nádherné, blankytně modré oblohy. Sluníčko zářilo a na nebi nebyl ani jeden obláček. Jedním slovem nádhera. V odpoledních hodinách jsem se podíval znovu a několik obláčků už bylo k vidění a k večeru se situace začala zhoršovat, leč obláčky byly tvořeny uměle. Ptáte se jak to poznám? Posuďte to sami. Fotografie, které přikládám, jsou z telefonu a tedy jejich kvalita není tak dobrá, ale myslím, že je na snímcích patrno vše. Večer jsem již věděl, že slunce druhý den asi neuvidíme. A potom to začalo.

   Je to válka beze zbraní a je silnější, než si umíte představit. Nejen povodně, ale také silně kolísavé teploty až o desítky stupňů během velice krátké doby, nedostatek slunce a stále zatažená obloha. Připomíná mi to filmy poslední doby, kde se slunce téměř neobjevuje. Že by to byl záměr k uvedení do reality? A co ty chemikálie, které se v mracích kumulují? Kam asi tak spadnou a co to nám a přírodě udělá? Navíc bez slunečního svitu přicházíme o vitamín D a o náladu. Vitamín nám jistě dodá některý výrobce farmatik a ještě na tom vydělá. Je to záměr, nebo jde pouze o rozmary počasí? Není náhoda, že posledních šest let jsou výkyvy v počasí extrémní. V roce 2007 byl totiž výkon HAARP spuštěn na plno. Ve stejném roce zemřel i pan Bernard Eastlund, konkrétně 12.12.2007, tedy půl roku po spuštění HAARP. Všimněte si od té doby různých katastrof a markantních klimatických změn. Můžete namítat, že příčinou je globální oteplování a všechno ostatní jsou nesmysly. Ostatně se podívejte na zprávu WMO (světová meteorologická organizace)ohledně globálního oteplování.. Dojdete k závěrům jako já a pokud ne, najdete něco dalšího. Rozhodně začnete nad touto snůškou souhrných informací přemýšlet trochu jinak. Za to dám krk.

   Tvrdím, a budu si za tím stát, že Bernard Eastlund pokračoval ve šlépějích pana Tesly a zřejmě neměl vůbec zlé úmysly, ale od samého začátku se o projekt HAARP silně zajímala armáda a zbrojní průmysl a nakonec byl B. Eastlund nucen tento projekt vládě prodat. Pokud vezmu v potaz datum samotného patentování, musím počítat s tím, že patent je podroben nejdřív zkouškám, aby bylo možno jej vůbec patentovat. Je tedy zajímavé sledovat od roku 1980 změny v počasí a světovém dění. A co s tím má světové dění společného? Z dostupných zdrojů je totiž jednoduché zjistit, že HAARP nemusí sloužit pouze k ovládání počasí a klimatu, ale je docela pravděpodobné, že jej lze využívat k ovládání mysli a nebo alespoň nálady obyvatelstva.

   Jsou tedy povodně v Čechách a jinde ve světě jen rozmar přírody, nebo si někdo hraje na Boha a nebere do úvahy ostatek světa a lidstva jako celku? Hraje si někdo s naším osudem? Je počasí pouze nestálé a vrací nám příroda všechno zlo, které jsme jí napáchali? To si nejsem jist, ale vy už nyní také ne. Obvzlášť pokud se vás povodně nějaký způsobem dotkli.

Tomáš Polorný.

http://uloz.to/xeBbGqt7/pred-povodnemi1-wmv

Facebook komentáře