Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Hledání pravdy a souvislostí kolem coronaviru jest nepohodlné

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Možná horší chřipka, v jiném pojetí biologická zbraň, kterou někdo zneužil se záměrem vyhladit velkou část lidské populace. V horším případě to může být i mimozemská...

  • hledani-pravdy-a-souvislosti-kolem-coronaviru-jest-nepohodlne

Možná horší chřipka, v jiném pojetí biologická zbraň, kterou někdo zneužil se záměrem vyhladit velkou část lidské populace. V horším případě to může být i mimozemská zbraň. Je sice pravdou, že se coronavirus objevil ve zvířatech, ať už netopýrech, či hadech.

 
Jenže si kladu otázku, proč byl plánován, aby se rozšířil v roce 2020. Je mi to záhadou, a proto píši uvedenou úvahu. Za coronavirem se může skrývat i souboj mocností, řádění mocných potentátů, či šedých mimozemských eminencí.
 
Pokud se mnoho dní vysílají zprávy o pandemii coronaviru, tak je to vážná situace, která ohrožuje za prvé zdraví obyčejných občanů států světa, za druhé ekonomiku ve formě deficitních schodků a státních dluhů. 
 
Z ochranných roušek a potravin najednou vznikají "podnikatelské záměry" jak houby po dešti, proto vlády evropských zemí regulují ceny zejména již zmíněných ochranných roušek.
 
Lidské životy jsou přednější než nějaké bezhlavé a blbé honění se za  ziskem za každou cenu! Ze zpráv se rovněž dovídám, že coronavirus zavinil četná úmrtí. Z opačné strany existují lidé, kteří to přežili jako horší chřipku.
 
A teď kdo je za šíření coronaviru odpovědný!? Existují úvahy a teorie, že tuto pandemii způsobily USA, aby jednoduše zničily své soupeře - zároveň konkurenci.
 
Můžete to nazývat klidně dezinformací, jak je v Evropské unii a západním světě zvykem, ale hledání pravdy,  souvislostí a hlavně léků proti pandemii jest přednější pro záchranu lidských životů. Státy ve světě si musejí pomáhat, rovněž Česká republika má též právo požádat o mezinárodní pomoc v případech katastrof, pandemií apod. 
 
Václav Kovalčík, Zlín

Facebook komentáře