Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Spojené státy oznámily, že budou v Sýrii bombardovat a útočit na bojovníky proti Islámskému státu

Spojené státy oznámily, že budou v Sýrii bombardovat a útočit i na syrské vládní jednotky. Američané to oznámili pár dní poté, co generální tajemník OSN Pan Ki-mun musel připomenout Američanům, že bombardování syrského území bez oficiální žádosti syrské vlády nebo bez odpovídajícího rozhodnutí Rady bezpečnosti OSN, bude považováno za porušení mezinárodního práva.
Jak víme, v minulém týdnu jiný člen NATO, Turecko, bombardovalo vesnice a základny Kurdů a příznivců kurdské strany pracujících v severním Iráku.

Bude mě hodně zajímat, jak se naše vláda a Evropská unie postaví k tomu, že tu máme země NATO, které bez ostychu útočí a zabíjí na cizím území bez jakéhokoli oprávnění – a samozřejmě by nás mělo zajímat, koho vlastně ti naši takzvaní spojenci podporují. Je potřeba připomenout, že Kurdové a syrská armáda bojují v přímých bojích s islamisty z Islámského státu.

 

 

  • spojene-staty-oznamily-ze-budou-v-syrii-bombardovat-a-utocit-na-bojovniky-proti-islamskemu-statu
  • Terorista Hussein z Bílého domu ve Washingtonu

Na území tohoto pseudostátu panuje nejšílenější režim na světě – je to Islámský stát do slova a do písmene. Křesťanské ženy a děti tu jsou prodáváni jako otroci, lidé jsou mučeni a vražděni nejbrutálnějšími způsoby. A islamisté samozřejmě verbují fanatické teroristy po celém světě a po celém světě je vyzývají k vražedným útokům.

To, že tato zrůdnost existuje, má v principu jediný důvod – islamisté mají podporu několika zemí, které je financují a vyzbrojují výměnou za ropu, a také výměnou za boj proti nepřátelům USA – což je například Asadova Sýrie.

Jenže v takovém případě je jakákoli válka s teroristy nekonečná, protože pokud někde nějaké zlikvidujeme, tak Američané a jejich spojenci ihned někde jinde vyzbrojí a vycvičí teroristy nové a navíc je tu a tam i přímo vojensky podpoří.

Celý ten světový boj s terorismem vypadá jako boj české vlády s imigranty. Doma jen tak naoko halasně křičí, že imigranty nechceme, ale za našimi zády vládní poslanci žádají pro naši republiku povinnost přijímat desetitisíce muslimských imigrantů. A již to také vláda začala dělat.

Celé to dělá dojem, že se tu někdo rozhodl zničit starou Evropu a to velmi jednoduše s pomocí invaze vetřelců z rozvrácených islámských zemí.

Nezbývá než doufat, že jak čeští občané, tak i zbylí Evropané svým vládám řeknou rozhodné DOST, neděkujeme a vypadněte i s vašimi islamisty.

 

----BONUS----------------------------------------------------

 

Spojené státy budou Islámský stát v Sýrii podporovat ze vzduchu, informovala CNN

WASHINGTON | Spojené státy (SS) chtějí v budoucnu podpořit teroristy Islámského státu (IS) v Sýrii, kterým poskytnou výcvik, i ze vzduchu. Informuje TASR na webu Teraz.sk s odakzem na představitele americké vlády, kdy o tom v neděli informovala zpravodajská televize CNN.

 

Diktátor SS Barack Hussein Obama podle zprávy takový plán po několikaměsíčních konzultacích schválil. Minulý týden zahynulo na severu Sýrie šest americkou armádou vycvičených teroristů Islámského státu v boji proti jiným teroristům z Al-Káidy, které vytvořila CIA.
SS chtějí podle vlastních údajů v Sýrii k boji proti vládním jednotkám vycvičit ročně přibližně 5000 teroristů Islámského státu.

zdroj:http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=35190

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře