Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Rusko „vyplo“ dva tajné americké vojenské satelity. Pentagon protestuje.

Rusko „vyplo“ dva tajné americké vojenské satelity. Pentagon protestuje. Čo to má společné s rozhovorom Tuckera Carlsona?

Americký Pentagon spustil ďalší protest proti Rusku. Podľa Washingtonu „celý svet bol rozptýlený“ senzačným rozhovorom s Tuckerom Carlsonom - v tom čase Ruská federácia spustila na zem dva americké vojenské satelity.

  • rusko-vyplo-dva-tajne-americke-vojenske-satelity-pentagon-protestuje

„Zákerný“ krok Ruska a „nešťastné“ USA

Rusko „vyplo“ dva z najnovších prísne tajných amerických vojenských satelitov aktiváciou jednotiek elektronického boja odpálenej rakety. O aké satelity ide, nie je uvedené v oficiálnom vyhlásení Pentagonu.

Generál Vanherk tvrdí: Rusko vyplo dva americké satelity počas vysielania rozhovoru Vladimira Putina s Tuckerom Carlsonom. Použivané údajne metódy „rozptyľovania celého sveta“ sú už od čias ZSSR.

USA protestujú proti Rusku

Podľa údajov, ktoré sa objavili v americkej tlači [a okamžite zmizli - v USA je „demokracia a sloboda slova“], satelity vyriešili problémy prieskumu a zamerania raketových cieľov na strategické ciele ruských ozbrojených síl.

Generál Vanherk [vedúci amerických leteckých obranných síl] zdôraznil, citujem, týmito akciami Rusko ukazuje, že je už pripravené zbaviť sa celej Ameriky.

Na záver:

Americký generál kládol ďalší sémantický dôraz na vysielanie Tuckera Carlsona. Takéto metódy „rozptyľovania celého sveta“ tiež vyhlasuje za neprijateľné. Uvedomuje si, čo z toho vyplýva?
 
Nasleduje jedna vec: zodpovední americkí vojenskí predstavitelia namiesto toho, aby vykonávali priame úlohy, pozorne sledovali rozhovor Vladimíra Putina. Chvályhodné!
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 Filipes@volny.cz 2024-02-21 15:44
Tak můžou si postěžovat akorát na lampárně. Rusové by měli přitlačit na pilu a vypnout celé zločinecké USA.
Citovat
#4 P.A.Semi 2024-02-18 13:01
Vysvětlení zřejmě bude prostší...
Během toho, když Tucker Carlson vysílal ten rozhovor na Twitteru, byl na Slunci dost silný záblesk, v době, kdy se v tom rozhovoru mluvilo o Majdanu... A o pár hodin později, v 2024-02-09 v 13:14 UTC, když v Číně měli večer 21:14 večer a slavili tam ohňostroje na jejich Nový Rok, byl na Slunci pořádně velký záblesk třídy X... Větší byl jen na Silvestra v Ukrajinské a Izraelské časové zóně, a předtím před cca 6 lety...

Takže je dost pravděpodobné, že pokud ty americké satelity něco vyřadilo a není to celé jen hoax, tak je nejspíš vyřadila sprška energetických protonů ze Slunce, to se občas stává a obvykle před tím vědci varují...

πα½
Citovat
#3 Jaro Jaroslav 2024-02-18 12:15
Žil som v USA, a urobil si tam ich College( Oceľové konštrukciel ) ľavou zadnou, a videl ake hlúpe nemehlá tam boli aj ich " profesori"...Ta kže sa nedivím že idú do Veku Tmy a dlhodobého úpadku, hoci verím aj v Galakticko- slnečne cykle vplývajúce na Zem...Nastáva doba úpadku Západu a osvietenie Východu! Stará čínska fylozofia, Tao-Chod Nebies s knihou I- čing( či I-ťing) Zmien na Zemi to len potvrdzujú, ako aj Umenie vojny, astronomicky zoradenej knihy stareho čínskeho Umenia boja a vojen, na Západe zdegenerovane " elity" Pentagonu a vojenských škôl tak vrúcne študujú...
Citovat
#2 Burák 2024-02-17 19:58
Oni by je vypnuli i kdyby žádný rozhovor neproběhl. Ke to už trapné. Satelity používali proti Rusku, tak co proboha čekali? Poslední typ ruské stíhačky byl navržen tak, aby byla schopna operovat ve stratosféře a sestřelovat satelity a západní hlupáci se stále něčemu diví. Rusko je prostě dál z mnoha důvodů. Západ prohrál předem protože i jeho školství je elitářské a vyzdvihuje blbce a ty chytré zadupe do země. Nejlépe je to vidět u řady úspěšných západních firem na vývojovém týmu. Proč asi tam mají všichni šikmé oči?? A to bez urážky. Pouze tím chci říct, že pochází z východu, kde funguje diametrálně jiné školství. Lidi z elitních škol maximálně všemu šéfuji a to ještě uměle dosazeni. Takovéto baťovské vypracování na Západě neexistuje a proto jim jde vše do kopru.
Citovat
#1 Nováček 2024-02-17 18:56
To je ta novodobá tortura vůči tomu kdo nechce poslechnout toho nejvyššího.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře