Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

P.C.Roberts: Pro případ Trumpovy volební výhry naplánovali demokraté puč

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Pod záminkou, že prezident Trump v případě své volební porážky odmítne opusit svůj úřad, vypracovali Demokraté společně s vojenskobezpečnostním komplexem tzv. Projekt integritního přechodu (Transition Integrity Project). Tento plán předpokládá, že Demokraté uchopí moc ve státě – a to bez ohledu na výsledek voleb. Trumpovo případné vítězství bude prohlášeno za volební podvod a Biden a Kamala Harrisová mají zakázáno svoji případnou porážku uznat. Namísto toho spustí za údajný volební podvod presstitutky proti Trumpovi propagační kampaň, jejímž cílem bude Trumpovo znovuzvolení zpochybnit.

  • p-c-roberts-pro-pripad-trumpovy-volebni-vyhry-naplanovali-demokrate-puc
  • p-c-roberts-pro-pripad-trumpovy-volebni-vyhry-naplanovali-demokrate-puc

Tato propagační kampaň využije protitrumpovská vymyšlená tvrzení a falešné zprávy stejně tak, jak jich bylo využito v aférách Russiagate, Impeachgate a v dalších útocích proti Trumpovi. Demokraté velmi dobře vědí, že stejně jako v předchozích jejích kampaních měli vždy média na své straně bude tomu tak i tentokrát, a mnozí nonšalantní a naivní Američané jejich nabízené a lživé zboží spolknou.Americká poštovní unie, která je veřejným sektorem Demokratů, nebude hlasy pro Trumpa, odesílané ze známých rudých oblastí, poštou doručovat.

A jestliže to nepostačí, objeví se obvinění Trumpa z toho, že nedovolil Americké poštovní službě doručit miliony hlasů pro Bidena a Kamalu, čímž absurdita těchto obvinění - při všeobecné známosti o tom, že tato služba je demokratickou baštou – vyvrcholí.

Budou vyhlašována pátrání po „chybějících hlasovacích lístcích“ a až se objeví, budou Biden a Kamala vítězi voleb. Pamatujte si tedy, že jediným hlasem těchto voleb bude protitrumpovský hlas presstitutek, a Trump bude na na twitteru, v televizi i v rozhlase od styku s Američany odřiznut.Dalším krokem bude rozpoutání násilností Antify a hnutí Na černých lidech záleží (BLM) v amerických městech.

Presstitutky totiž představí násilí jako americké odmítnutí Trumpem ukradených voleb a nakonec bude Trump obviněn i ze snahy zničit americkou demokracii. Zatímco Demokraté, kteří právě tohle činí, budou zobrazeni jako lidé zachraňující demokracii před mocí šíleného tyrana,

Překlad: Lubomír Man

Facebook komentáře