Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

New York Times přiznává, že podstrkoval falešné důkazy o Iráku, Sýrii i Ukrajině

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Média mainstreamu jsou nucena couvat ze své propagandy čím dále rychleji a rychleji.

  • new-york-times-priznava-ze-podstrkoval-vyfabrikovane-dukazy-o-iraku-syrii-i-ukrajine

New York Times podstrkoval vyfabrikované důkazy při kampani za Iráckou válku. O rok později se tento list omluvil za své nepřesné a jednostranné reportáže. US a New York Times předstíraly, že je to syrská vláda, kdo odpovídá za útok chemickými zbraněmi … ale tohle tvrzení bylo vyvráceno a dokonce i New York Times jej byl o několik měsíců později nucen stáhnout. (Alternativní média včetně nositele Pulitzerovy ceny Seymoura Hershe rovněž předvedla, že to byli syrští rebelové, kdo to s pomocí turecké vlády udělal.)

 
Potom US a New York Times předstíraly, že mají důkaz, že těmi záhadnými "maskovanými muži", co zabírají vládní budovy na Ukrajině, jsou ruští vojáci. Ale o pár dnů později byli reportážemi alternativních médií - zvláště od Roberta Parryho, nositele Ceny George Polka za národní reportáže - nuceni tato tvrzení stáhnout a přiznat, že jejich "důkaz" byl skoro stejně chatrný jako důkaz o Saddámových "zbraních hromadného ničení."
 
Vypadá to, jako by alternativní média nutila New York Times stahovat nedopečená pro-válečná propagandistická tvrzení čím dál rychleji a rychleji.
 
By Washington's Blog
Global Research, April 24, 2014
Washington's Blog

Facebook komentáře