Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jon Rappoport: Trump ještě nevyvázl, nasazen už třetí lék

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Publikoval jsen už dva články o tom, jak lékaři nemocnice Waltera Reeda zkoušejí léky na prezidentovi Spojených států. [1] [2]
Samozřejmě, hlavní média tuto pobuřující skutečnost ignorují. Nevidí nic než špičkovou léčbu a nejbezvadnější lékařskou péči.

  • jon-rappoport-trump-jeste-nevyvazl-nasazen-uz-treti-lek


Dva první léky, prezidentovi podávané, byly remdesivir a regeneron. To, že se užití obou zatím na prezidentově zdraví nepříznivě neprojevilo, nevylučuje, že se tak může stát následně.

 
Remdesivir může mimo jiného způsobit poškození ledvin. Dr. Peter Breggin napsal: „Fauci musel od začátku vědět, že remdesivir je nevydařený protivirový lék, který nadělá víc škody než užitku. Počáteční slavné pokusy s remdesivirem proti ebole bylo nakonec nutno zastavit, protože tento lék doprovázela větší smrtnost než tomu bylo u ostatních zkoušených protivirových lékú..“.
 
Renegeron, druhý lék, který Trump bere, patří do kategorie „protilátkových terapií“. Často citovaný nepřiznivý vedlejší účinek tohoto léku je expandující infekce.
 
Kombinovaný účinek těchto dvou léků nebyl nikdy do hloubky prostudován.
Lékaři doktora Waltera Reeda nicméně oběma těmito léky prezidenta Spojených států léčí. A nejspíše je v tom utvrzuje myšlenka, že pokud zdraví poslouží malá dávka léku, poslouží mu dávka velká ještě líp. Což je samozřejmě hluboce nevědecký názor.
 
Nu a nyní se dovídáme o třetím použitém léku. Je jím dexamethasone.
Los Angeles Times o něm píší toto: „Jakož i další steroidy může mít i dexamathasone nepřehlédnutelné vedlejší účinky s dopadem na Trumpovu schopnost pracovat. Mohou to být vznětlivost, prudké změny nálady a nespavost...“ [3]
 
Všimněte si: Není známo, kdy se s léčbou Trumpa dexamethasonem začalo. Pokud začal být podáván po regeneronu, můžeme na jeho použití  hledět jako na pokus odvrátit zvýšující se zánět plic, pocházející právě z účinků podávaného regeneronu. Odpovídá-li tohle skutečnému stavu věcí,  jde o znepokojující vývoj.
 
Jaké jsou další účinky dexamethasonu? Lékařský web MD uvádí tyto: žaludeční nevolnost, bolesti hlavy, závratě, zvýšený apetit, zvyšující se váha, horečka, přetrvávající bolest v krku, bolest kloubů, problémy vidění, pálení žáhy, opuchlý obličej, oteklé kotníky, únava, deprese atd.
 
Velmi vážná alergická reakce na užití tohoto léku je vzácná. Nicméně pozornosti lékařů by nemělo ujít, kdyby se tyto symptomy vážné alergické reakce objevily: jsou jimi vyrážka, svědění, otoky obličeje, jazyka či hrdla, silné závratě, či potíže s dýcháním.

Nu a jelikož lékaři Waltera Reeda léčí Trumpa třemi léky, ignorují skutečnost, že kombinované účinky při použití těchto tří léků nebyly ještě nikdy do hloubky prostudovány. Takže lze říct, že se na těle prezidenta bezohledně experimentuje. A pochopitelně: jakékoli zhoršení prezidentova zdravotního stavu se pak připíše Covidu-19 a nikdy ne lékům.


Mějme na paměti, že celou epizodu zahájil pozitivní rychlý Trumpův test na koronavirus tzv. PCR (vyšetření protilátek z krve za použití imunologické reakce). Napsal jsem už tisíce slov, odmítajících spolehlivost tohoto testu.
Jeho výsledek může totiž být pozitivní či negativní – a to podle toho, která laboratoř jeho výsledek posuzuje - standarty zde nejsou sjednocené.  Tento PCR test nikdy totiž neprošel rozsáhlejšími studiemi a pro lékařskou diagnózu by neměl být nikdy použít.


Ale používá se na celém světě a byl použit i pro odvoz prezidenta do nemocnice, jejíž lékaři teď znásilňují nejzákladnější zásady léčitelské profese a ohrožují tak prezidentovo zdraví i život.


Z webu Jon Rappoport´s News vybral a přeložil Lubomír Man

Facebook komentáře