Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

973%-ní nárůst počtu případů srdečního selhání u pilotů NAVY. + Za problémami Sagana so srdcom môže očkovanie!

Použití západních vakcín zvýšilo o 973 % počet případů srdečního selhání u pilotů NAVY

Utratit stovky tisíc dolarů za roky výcviku pilotů a pak všechny naočkovat experimentální vakcínou mRNA, to vyžaduje zvláštní talent.

Nelichotivě ohodnotil dílo západních farmaceutických gigantů už legendární ruský mikrobiolog Alexander Gintsburg a nyní podal hodnocení mRNA vakcíny lékař amerického námořnictva Ted Maciej.

  • 973-ni-narust-poctu-pripadu-srdecniho-selhani-u-pilotu-navy-za-problemami-sagana-so-srdcom-m-ze-ockovanie
  • 973-ni-narust-poctu-pripadu-srdecniho-selhani-u-pilotu-navy-za-problemami-sagana-so-srdcom-m-ze-ockovanie
No a jak to udělal? - zveřejněním interní statistiky, podle níž se od zavedení mRNA vakcín pilotům zvýšil počet případů srdečního selhání o 937%, případů, kardiomyopatie o 152% a případů ischemické srdeční choroby o 69%.

Nutno poznamenat, že jako piloti jsou najímáni lidé s koňským zdravím, protože žádný stát na světě, nejen Stars and Stripes, nechce rozhazovat peníze. Maciej přitom zveřejnil údaje, které nebyly klasifikovány jako důvěrné a ani je nedoprovázel žádnými komentáři.

Námořní "pravdoláskař" už začal mít problémy v zaměstnání, což je pochopitelné. Vždyť proč by lidé měli znát pravdu...
 
+ BONUS ---------------------------
 

Kardiochirurg Viliam Fischer bez váhania: Za problémami Sagana so srdcom môže byť očkovanie!

Uznávaný slovenský kardiochirurg Viliam Fischer nevylučuje, že problémy cyklistu Petra Sagana so srdcom môže mať na svedomí očkovanie proti koronavírusu.

Petrovi Saganovi (34) sa opäť ozvali problémy so srdcom. Po februárovej ablácii, čo je liečba, ktorá sa používa pri závažných srdcových poruchách, ho čaká invazívny zákrok u talianskeho odborníka. Uznávaný slovenský kardiochirurg Viliam Fischer (85) však v súvislosti s jeho problémami zdvíha varovný prst.

Podľa informácii, ktoré v uplynulých hodinách zverejnil sám Tourminátor na sociálnych sieťach, bilo jeho srdce počas tréningu v Marseille opäť příliš rýchlo.

Podobné ťažkosti s vysokým tepom sa objavili u rodáka zo Žiliny už vo februári. Vtedy jeho monitor srdcovej frekvencie opakovane zaznamenával hodnoty nad 200 úderov za minútu, pričom zvyčajne sa pohybuje okolo 190. Teraz sa udialo niečo podobné.

Sagan neváhal ani sekundu, okamžite zrušil svoj najbližší program a namiesto bicyklovania smerovali jeho kroky do nemocnice. „Nie je sa čoho báť, ale dalo by sa povedať, že moje srdce potrebuje zastávku v boxoch. Budúci týždeň podstúpim operáciu a vďaka môjmu priateľovi a kardiológovi Robertovi Corsettimu som si istý, že sa čoskoro vrátim na bicykel,“ napísal slovenský cyklista v závere uplynulého týždňa na všetkých svojich profiloch na sociálnych sieťach.

Zdroj: https://sport24.pluska.sk/cyklo/kardiochirurg-viliam-fischer-bez-vahania-problemami-sagana-srdcom-moze-byt-ockovanie

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Janouška 2024-03-23 10:36
Po různých podobných neblahých zvěstech bych byl velmi opatrný na mnohem víc takzvaně léčivých přípravků které třeba na buněčné úrovni radikálně mění látkovou výměnu, která samozřejmě souvisí v lidském těle se vším. Řekl bych že se nám tak nějak transformovali někteří páni lékaři, ze společenského závazku pomáhat nemocným lidem se z nich stávají jací si lékoví makléři schopní lecčeho.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře