Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

WHO: Plně vakcinovaní lidé musí dál nosit masky a sociálně se distancovat

Evropská unie:

Světová zdravotnická organizace v pátek vyzvala plně očkované lidi, aby pokračovali v nošení masek, společenském distancování se a praktikování dalších bezpečnostních opatření, protože vysoce nakažlivá varianta Delta se rychle šíří po celém světě.

  • who-plne-vakcinovani-lide-musi-dal-nosit-masky-a-socialne-se-distancovat

'Lidé se nemohou cítit v bezpečí jen proto, že dostali dvě dávky.' Stále se musí chránit,“uvedla na tiskové konferenci v Ženevě Dr. Mariangela Simao,zástupkyně generálního ředitele WHO pro přístup k lékům a zdravotním produktům.

'Samotná vakcína nezastaví komunitní přenos,' dodala Simao. 'Lidé musí neustále nosit obličejové masky, být ve větraných prostorách, dodržovat hygienu rukou ... fyzickou vzdálenost, vyhýbat se přeplnění.'To je stále nesmírně důležité,i když jste očkováni,když probíhá komunitní přenos. “

Wall Street Journal v pátek informoval, že přibližně polovina dospělých infikovaných Delta variantou v Izraeli byla plně očkována vakcínou Pfizer-BioNTech, což vedlo vládu k zavedení požadavku na nošení masek ve vnitřních prostorách a dalších opatření.

Dr. Mike Ryan, ředitel programu WHO pro mimořádné situace ve zdravotnictví prohlásil, že varianta Delta má potenciál „být smrtelnější, protože je účinnější ve způsobu přenosu mezi lidmi a nakonec najde ty zranitelné jedince, kteří vážně onemocní, musí být hospitalizováni a mohou potenciálně zemřít.“

_______
Nikdo se nesmí dozvědět, že neočkovaní jsou nyní lépe chráněni. Nikdo se nesmí dozvědět, že očkování podkopalo imunitu lidí.

Zdroj: https://insider-voice.com/who-urges-fully-vaccinated-people-...

http://www.zvedavec.org/vezkratce/17859/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře