Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Šokující laboratorní vyšetřování vakcín COVID

Joseph Mercola

Konečně vzal nezaujatý patolog vakcínu do laboratoře, aby přesně prokázal, co způsobuje "záhadu gumových sraženin".

PŘÍBĚH V KOSTCE

Nedávné laboratorní vyšetřování, které provedla společnost The Highwire, odhalilo, že jedinou shodnou věcí na očkování vakcínou COVID je jeho nekonzistentnost. Neexistuje žádná kontrola kvality. Některé se zdají být čiré jako fyziologický roztok, zatímco jiné jsou plné kontaminantů.

V srpnu 2021 Japonsko odmítlo 1,63 milionu dávek injekcí mRNA společnosti Moderna kvůli kontaminaci. V loňském roce vyjádřila Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) rovněž znepokojení nad injekčními lahvičkami, které byly čisté pouze z 50 až 55 %.

Injekční lahvičky rovněž obsahují masivně nekonzistentní množství polyetylenglykolu (PEG). PEG může u některých lidí způsobit anafylaktický šok.

  • sokujici-laboratorni-vysetrovani-vakcin-covid
  • sokujici-laboratorni-vysetrovani-vakcin-covid

PEG také brání správné imunitní odpovědi

Pokud máte tu smůlu, že dostanete lahvičku s vysokým obsahem PEG, je riziko nežádoucích účinků, jako je anafylaktický šok a porucha regulace imunitní odpovědi, vyšší, než když dostanete lahvičku s nižším množstvím PEG.

Podle doktora Ryana Colea, patologa, to, co v tekutině vypadá jako mikročipy nebo nanotechnologie, jsou ve skutečnosti naskládané krystalky cholesterolu, cukru a soli, a to, co bylo popsáno jako paraziti, jsou hvězdicovité trikony, které se nacházejí na dně listů. Pravděpodobně se jedná o kontaminant zachycený někdy během laboratorního vyšetřování.

Dne 12. prosince 2022 zveřejnil The Highwire1 fascinující a šokující laboratorní vyšetřování záběrů COVID. Del Bigtree začíná přehledem některých z mnoha údajných nálezů organizací, které záběry zkoumaly pomocí různých technologií. Některé například tvrdí, že v lahvičkách nalezly grafit, zatímco jiné objevily něco, co vypadá jako nanotechnologie a paraziti.

"Některými z nich jsme se zde zabývali, jinými ne," říká Bigtree. "Částečně je to tak, že opravdu nerad řeším něco, o čem nevím, odkud informace pochází ...

Nevěřím odborníkům jen proto, že mi řeknou, že jsou odborníci. Chci vidět vědu, chci vidět důkazy, chci vidět, jak se to dělá ... Takže jsem oslovil doktora Ryana Colea, patologa, který mi dokázal, že je ve své práci bezchybný. Je nestranný.

A řekl jsem mu: "Udělal byste mi laskavost? Mohli bychom dostat ty vakcíny? Chci přijít do laboratoře. Chci to vidět na vlastní oči. Mohli bychom tam přivést nějaké kamery a udělat skutečné vyšetřování?""

Záhada gumových sraženin

Cole souhlasil a toto vyšetřování natočené na video je to, co vidíte nahoře. Cole na začátku ukazuje, jak některé bílé gumovité sraženiny vypadají pod mikroskopem, a diapozitivy, které ukazují rozložení bílkoviny hrotu v různých tkáních.

Řada balzamovačů uvedla, že tyto provázané, táhlé předměty vytáhli ze zemřelých lidí, kteří dostali injekci, a liší se od všeho, co kdy předtím viděli. Cole souhlasí, že tyto sraženiny jsou něčím zcela novým.

Cole popisuje bílé elastické sraženiny jako "materiál amyloidního typu" vyvolaný proteinem spike, což je vlastně glykoprotein. Cituje práci2 ze srpna 2021 od Etheresie Pretoriusové a jejího týmu, v níž popisuje nález "přetrvávajících cirkulujících plazmatických mikrotrombů, které jsou rezistentní vůči fibrinolýze" u pacientů s dlouhodobým COVID a u těch, kteří dostali injekci COVID.

Označuje je jako "anomální amyloidní mikrotromby". Souhrnně řečeno, zjistila, že i když odebrala krevní destičky z krve, po přidání bílkoviny hrotu se bílkoviny stále slepují, vytvářejí masy a procesy, které by normálně rozkládaly krevní sraženinu, na tyto amyloidní depozita nefungují.

Injekce COVID pod mikroskopem

Cole se dále věnuje injekcím COVID pod mikroskopem. Prvním z nich je injekce od společnosti Janssen, která vypadá jako úlomky, včetně potenciálně skleněného střepu. Jak poznamenává Cole, při zvýšení výroby na současnou rychlost, při které se tyto záběry vyrábějí, skutečně neexistuje žádná záruka čistoty.

Jak si možná vzpomínáte, v srpnu 2021 Japonsko odmítlo 1,63 milionu dávek injekce mRNA společnosti Moderna kvůli kontaminaci. Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) loni rovněž vyjádřila znepokojení nad injekčními lahvičkami, které byly čisté pouze z 50 až 55 %.

Tato nečistota také znamená, že můžete dostat fragmentovanou RNA, na rozdíl od kompletní RNA, což může mít nepředvídatelné důsledky, protože zkrácená RNA může nakonec produkovat nekompletní proteiny. Některé z lahviček společnosti Pfizer obsahovaly také neidentifikovatelné částice, z nichž některé byly slepené dohromady.

Nicméně tam, kde jiní vidí nanotechnologii - čtvercové objekty, které se podobají mikročipům - vidí Cole naskládaný cholesterol. Ačkoli tedy existují zbytky (což je dost špatné), nepřipisuje se teoriím, že injekce obsahují nanotechnologie.

Překlad CFP!

Celý článek ZDE: https://www.theepochtimes.com/health/shocking-lab-investigation-of-covid-vaccines_4955787.html?utm_source=healthtop5noe&src_src=healthtop5noe&utm_campaign=htop5-2023-01-14&src_cmp=htop5-2023-01-14&utm_medium=email&est=wV%2FTCWayxl%2BNEE7D3T2vn0bhwIc%2BGLDNddcjNcCWwsG%2BkdEeXfr0bYrJVg%3D%3D

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 hrim 2023-01-20 07:46
Kolik kterých šarží bylo zkoumáno? Bez tohoto údaje je to nanic.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře