Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Růst počtu malých anténních buněk po nasazení 5G vs. Mikrovlnný syndrom

MARINA ZHANG
  
Andrew Molnar si nikdy nemyslel, že by se mohl zapojit do místního politického aktivismu.

Ale on a jeho manželka Marie jsou nyní v čele úkolu, aby zajistili, že vesnice, kde žijí i město Ithaca v New Yorku mohou kontrolovat, kde jsou v městských čtvrtích umístěna bezdrátová zařízení.

Všechno to začalo před čtyřmi lety. Pan a paní Molnarovi byli na procházce v Cornell Plantations, parku Cornell University, když pár začal pociťovat bolesti hlavy.

  • rust-poctu-malych-antennich-bunek-po-nasazeni-5g-vs-mikrovlnny-syndrom

"Rozhlédli jsme se kolem a asi 100 yardů od nás byla obrovská nová mobilní telefonní věž," řekl pan Molnar The Epoch Times. "Dostali jsme se ze zóny a během asi 10 minut jsme se oba opět cítili mnohem lépe."

Molnarovi jsou jen dva z milionů Američanů s elektromagnetickou citlivostí, známou také jako mikrovlnný syndrom.

U lidí s mikrovlnným syndromem se mohou vyvinout příznaky, jako jsou závratě, nespavost, bolest a problémy s náladou a pamětí, když jsou vystaveni elektromagnetickým polím (EMF) ze zdrojů energie a bezdrátových signálů přenášených telefony, mobilními věžemi a mobilními sítěmi.

5G a nárůst malých anténních buněk

Bezdrátové instalace, zejména malé anténní sítě, se začaly objevovat jako houby po dešti, a to jak v obytných, tak v komerčních oblastech.

Existují dva typy bezdrátových instalací. Věže mobilních telefonů nebo makrobuňky mohou dosahovat výšky 200 stop, mají až 20 antén a udržují pokrytí na míle v okruhu. Malé anténní buňky jsou na druhé straně mnohem kompaktnější, přenášejí signály a udržují pokrytí od několika set yardů do asi 2 mil.

Malé anténní buňky jsou páteří sítě 5G.

Ačkoli se jejich frekvence překrývají s frekvencemi 4G, signály 5G mají obvykle vyšší horní frekvenci, takže jsou méně všudypřítomné; proto potřebují antény ve větší blízkosti, aby udržely spojení.

Malé buňky byly rychle instalovány během zavádění 5G. Lidé je objevili mimo své domovy, na sloupech osvětlení a veřejných sloupech podél chodníku.

V roce 2020 bylo více než 417 000 bezdrátových instalací; do konce roku 2022 jich bylo v provozu kolem 1,5 milionu . 

Kromě vysílání signálů 5G vysílají malé buňky také signály 3G a 4G; obojí se ukázalo jako škodlivé. To znamená, že lidé jsou vystaveni hustšímu a silnějšímu bezdrátovému záření, což zvyšuje potenciální zdravotní rizika.

Četné práce dokumentovaly škodlivé účinky těchto znaků na zdraví obyvatel.

Dr. Lennart Hardell, bývalý onkolog z Orebro University Hospital ve Švédsku, publikoval tři případové studie o obyvatelích žijících v blízkosti malých buněk nebo nově instalovaných základnových stanic 5G.

Jedna ze studií byla zveřejněna v lednu. U dvou dříve zdravých jedinců, 63letého muže a 62leté ženy, se po instalaci malé 5G buňky na střeše jejich bytu objevily příznaky únavy, nespavosti, zvonění v uších, úzkosti, kožních poruch a nepravidelného krevního tlaku.

Dr. Hardell zjistil, že po instalaci nové základnové stanice se síla radiofrekvenčních signálů zvýšila.

"Vzhledem k závažnosti příznaků pár opustil svůj domov a přestěhoval se do malé kanceláře [s nižší intenzitou záření]. Během několika dnů se většina jejích příznaků zmírnila nebo úplně zmizela,“ napsal Dr. Hardell.

Překlad CFP

Celý článek: The Epoch Times  https://es.theepochtimes.com/aumento-de-celulas-pequenas-tras-despliegue-de-5g-preocupacion-por-sindrome-de-microondas_1170743.html

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Mária 2023-09-03 23:53
Dúfam, že po Rusku začneme i nás demontovať stožiare, ktorých je ako maku na sídliskách. A vytratí sa Alzheimer coby dub...
Citovat
#1 miroslav petr 2023-09-03 17:51
přesně tak začal covid v číně-zapnuli anténu a lidé padali. u nás to bylo před časem na konci školního roku. pak to vysvětlili, že je to "davová psychoza"....
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře