Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Potraviny naše každodenní (+dokument "Potraviny a.s.")

  • potraviny-balene
V dokumentu se mluví o podceňování síly vitamínů v boji proti nemocem. Pokud bude člověk pravidelně přijímat vitamíny, bude to na něj působit jako taková ochranná bariéra proti nemocem. Samozřejmě se tam kritizuje, že farmaceutický průmysl neřeší předcházení nemocem, pouze léčí příznaky a to ještě tak, aby se příznak objevil znovu a vznikl z toho vytoužený finanční zisk. Dále se kritizuje oblbování lidí, kdy je jim předsouváno, že zvýšené dávky vitamínu škodí.

Jeden z příkladů ukazuje, že se dívce po podávání vysoké dávky niacinu (vitamin b) velmi zlepšil stav z neustálých sebevražedných depresí. Psychiatr nesouhlasil s touto léčbou, zrušil ji a problém byl zpět.

Dále se uvádí, že rakovina, pokud se zatím neobjevila, se při přijímání vitamínů ani neobjeví, a pokud se objeví, vysokou dávkou vitamínů je možné ji zastavit (postupným zvyšováním až klidně na čtvrt kila vitamínu C přímo do krve za 24hodin).

Je zde uvedeno, že tyto nemoci se samozřejmě objevují a dál objevovat budou, jelikož nám stále méně kvalitní potraviny nedodávají dostatečný přísun živin, které tělo mnohem rychleji spotřebuje ve stále hektičtějším životním stylu a je podvyživené (i když má 170kg).

Vše je o penězích, a pokud se vytvoří problém (zde zdravotní), vytvoří se i zisk.

Tak tenhle dokument ukazuje praktiky obřích zpracovatelů všech druhů potravin, kde většinou mluví přímo farmáři pracující pro tyto korporace (samozřejmě někteří za to dostali vyhazov, ale už se na tom prostě nechtěli podílet).

Začíná se samozřejmě masem, kdy se třeba kuřata modifikují tak, že vyrostou během pár dní a nemůžou ani chodit. Protože se jim vlastně vytvoří jen maso s velmi chudou kostrou, pokračuje to přes krávy krmené pouze kukuřicí, což z nich dělá velmi nekvalitní maso, atd.

Pak se přejde na farmáře s obilím, kde se zavedl tzv. patent chemicky modifikovaného obilí, které roste samozřejmě rychleji, aby korunky rychleji naskakovaly a do dokonalosti je to dovedené tím, že se nesmí používat jiné než to modifikované, a to se samozřejmě rozletí větrem k okolním farmářům a korporace se pak soudí s dotyčným malým farmářem, že bez povolení používá jejich modifikaci, takže ho zrujnují atd.

zdroj: http://www.tvina.sk/index.php?program=2&video=2544

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře