Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Objevte jednoduchý způsob, jak žít v psychické i fyzické harmonii

  • stres
Bachovy květové esence vám to umožní. Jedná se o prostý, mimořádně účinný systém, který pozitivně působí na emoční stavy a tím na celkové zdraví vašeho těla. Esence jsou připravovány z nejedovatých, planě rostoucích stromů a rostlin a umí pokrýt škálu všech emocí, se kterými se každý den setkáváte. Pomohou vám tak vnést rovnováhu do osobních životů, navrátit radost a vnitřní klid.

Pryč s negativními emocemi

Dr. Bach, podle kterého dostala esence jméno, byl hluboce přesvědčen, že osobnost a vnitřní postoj člověka výrazně ovlivňuje jeho zdraví. Tak došel brzy k závěru, že při onemocnění nestojí v popředí tělesné symptomy, ale osobnost pacienta, a ta by se měla brát při lékařském ošetření v úvahu.

Vycházel z toho, že účinná léčba musí obsahovat vždy léčbu příčiny. Dr. Bach dále rozpoznal, že člověk, který se nenachází v plné duševní rovnováze, lehce a rychle podléhá nemoci.

Bachovy květové esence redukují negativní emoce (strach, vyčerpanost, nedostatečné sebevědomí, pýcha, přílišné nadšení) a tak harmonizují celkový psychický stav, tolik ovlivněný současnou hektickou a stresující dobou. Díky vyrovnané psychice si opět budete moct uvědomit, kdo skutečně jste, jaký je cíl a smysl vašeho života a vrátí vám naši odvahu vydat se na svou cestu a uskutečnit své sny a přání.

Přírodní báze

Esence jsou zcela přírodního původu, bez chemických přídavků a tak jsou bezpečné pro všechny věkové kategorie – od miminek, těhotných maminek, až po věk vysokého stáří. Jejich blahodární účinky určitě ocení i majitelé domácích mazlíčků, kterým přináší také okamžitou a hlubokou úlevu. Pozitivní účinky zaznamenávají i květiny, které jsou nimi ošetřované. Takže pokud se jednou rozhodnete pro určitou lahvičku Bachových květů, věřte, že jí můžete ošetřit nejen své emoce a emoce svých blízkých, ale i radost může pocítit Váš domácí čtyřnohý přítel či právě uvadající rostlina na zahradě nebo na terase...

Výběr záleží jen na vás a vašich pocitech

Pro volbu konkrétního typu esence stačí jen poslouchat své tělo a na základě převládajících emocí pak jednoduše zvolit odpovídající typ. Jak užívat květové esence Dr. Bacha? Existuje několik způsobů, jak esence vhodně používat. Je možné si zvolit vždy ten způsob, který nám nejvíce vyhovuje a přináší úlevu a radost. Nejjednoduším způsobem při přechodném stavu nálad je 2 kapky z každé zvolené esence do sklenice s vodou či jiným nápojem a pomalu upíjet. Tento postup se může několikrát zopakovat, dle potřeby.

Pokud však trpíte dlouhodobě určitou negativní náladou či emocí, doporučuje se udělat si zásobní lahvičku (do 30 ml lahvičky nakapat opět 2 kapky zvoleného koncentrátu, dolít vodou případně přidat pár kapek alkoholu kvůli konzervaci) a tu kapat přímo do pusy 4 x denně 4 kapky nebo i více dle pocitů a potřeby. Míchat je možné maximálně 6 esencí do jedné zásobní lahvičky. U užívání Bachových esencí se nemusíte obávat předávkování nebo špatně zvolené esence.

Žít v pohodě

Květové esence Dr. Bacha nám v dnešní době poskytují opravdu jednoduchou a velmi účinnou pomoc, jak žít v radosti, vnitřním naplnění a zvládat přitom náročné úkoly povinnosti, které tato doba momentálně přináší. Tyto květové esence jsou v celém světe již několik desítek let známé a dostupné v každé lékárně. U nás jejich obliba a poptávka po nich postupně roste a jsou k sehnání téměř v každé lékárně či prodejně se zdravou výživou nebo i na internetu.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře