Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

KORONAVIRUS - falešná zpráva světového měřítka.

Hodnocení uživatelů:  / 15
NejhoršíNejlepší 

ŽÁDNÁ EPIDEMIE NEEXISTUJE!!!!! - jen lokální ohnisko již dříve prozkoumané nemoci. KORONAVIRUS je falešná zpráva světového měřítka. Kdo potřeboval nafouknout epidemii koronavirů?

Z nějakého důvodu někdo tuto epidemii opravdu potřebuje - řekl profesor Pavel Vorobyov, předseda Vědecké společnosti terapeutů v Moskvě. Není co léčit. Neexistují žádné specifické přípravky.

Pouze probíhá pokus o použití léků proti koronaviru, které se používají u pacientů s infekcí HIV. Tyto pokusy však mají povahu špatných experimentů....

Nedávno unikla zpráva, že Číňané začali transfúzovat infikovanou plazmu od nemocných, což naznačuje, že by mohla obsahovat nějaký druh protilátek.

  • koronavirus-falesna-zprava-svetoveho-meritka
Úmrtí na koronaviry jsou různá. Stejně jako u chřipky lidé často neumírají na samotný virus, ale na infarkty, mozkové příhody, srdeční selhání, chronické plicní choroby. Virová infekce se v tomto případě stává jen spouštěčem pro vývoj různých komplikací. Proto vždy umírá během epidemie více starších lidí...
 
Co se děje v Číně?
 
Úkolem je zastrašit.
 
Čína nikomu neposkytla kmen viru. Proč?

Známý ruský lékař infekčních chorob Vladimir Nikiforov nedávno odletěl do Pekingu. A řekl, že Číňané neposkytli živý virus. Jenom na papíře genomová sekvence. Ale to není přesně to, co je potřeba. Proč to skrývají? Možná nemají nic a situace je úplně fiktivní?

Zároveň jsou karanténní a izolační opatření neúměrně přísná.

Což je zcela nepochopitelné. Lidé jsou zamčeni ve svých bytech, mohou chodit do obchodu každé 3 dny - do obchodu s potravinami. Všechno ostatní, včetně dopravy, nefunguje. Nemůžete se pohybovat. Každý pohyb je řízen chytrým telefonem. Dobrovolníci pracují ve speciálních oblecích, které jsou pravidelně dezinfikovány. Zároveň Číňané ukazují nemocnici na stadionu pro tisíce lidí. Neexistuje vůbec žádná izolace. 20 lidí je v cele. To je ráj pro šíření nozokomiální infekce, která, když se připojí, zabije více než virus!!!

Obecně je obrázek podobný popisu autorů sci-fi nebo hororových filmů o konci světa. Každý chápe, že je to taková falešná hra celosvětového rozměru. Proč - to zůstává zatím nepochopitelné.
 
Možná jde o celosvětové přerozdělení trhů. Ale co přesně se stalo předmětem tohoto rozdělení, zatím nevíme. Máme šanci někdy zjistit pravdu? Vyskočí postupně. Za pár let budeme zhruba vědět, co se stalo. Stejně jako v případě SARS, kdy samotná Světová zdravotnická organizace uznala padělání epidemie a poté bylo vrcholové vedení této organizace odstraněno. Možná bylo úkolem vyděsit lidi. Tomu se říká „medializace společnosti“.
 

ZDROJ ZDE:
 

Facebook komentáře