Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Byznys s vymyšlenými nemocemi II. (+film)

  • psycho
Následující film odhaluje špinavé a neetické praktiky farmaceutických koncernů a úplatných psychiatrů, kteří si v honbě za ziskem vymýšlejí psychiatrické diagnózy. Tyto takzvané nemoci, vymýšlela ve Spojených státech amerických (jak jinak) přitom nemají žádný objektivní vědecký základ. Rozhoduje se o nich hlasováním!

Tyto umělé diagnózy vznikají z jediného důvodu. Kde je diagnóza, tam se dá na ni zaregistrovat "lék" a při dobrém marketingu každá nová diagnóza představuje miliardové zisky (ne obraty, zisky!). V těchto špinavostech jim pomáhají tzv. vědečtí psychiatři, kteří za peníze vyrobí jakoukoliv studiu na objednávku farmaprůmyslu.

Přitom psychiatři a spol. nedokážou rozpoznat psychicky zdravé lidi od psychicky nemocných (viz Rosenhanův experiment). Zato od stolu vědí 2-letému dítěti diagnostikovat bipolární poruchu a předepsat chemické svinstvo, které mají za úkol dostat mozek do údajné chemické rovnováhy.

Pěšáci psychiatrie jsou z psychofarmak nadšeni. V době kdy toto svinstvo nebylo na světě, byli pouze ošetřovateli v blázinci. Takzvaní normální doktoři si z nich dělali posměšky, že jsou to "skoro" doktoři.

Nyní však mohou předepisovat! Konečně jsou opravdoví doktoři!

A proto z běžných emočních stavů dělají diagnózy. A kde je diagnóza, tam je léčba v podobě psychofarmaka. A na konci je zisk. Za ním človíček z rozhašeným mozkem. V některých případech se nezabije. Někdy však ano. A někdy vezme s sebou více lidí.

Zákeřné metody však používají nejen psychiatři, ale i výrobci těchto psychosvinstev. Jeden z oblíbených způsobů, jak dostat lidi na silně návykové psychofarmaka, jsou bezplatné vzorky. Ty však nerozdávají z lásky k bližnímu. Jejich cílem je vyvinout návyk u „pacienta" na lék, který pak nedokáže přestat brát. Dělají to stejně jako drogoví dealeři. Těžko říct, kdo od koho tuto "metodu" okoukal. Funguje však dokonale.

Můžeme se tvářit, že se nás to netýká. Tito borci však působí i na českém trhu. Nevyrábějí pouze psychosvinstva, ale i toxické vakcíny pro naše mrňousy. Myslíte si, že v případě vakcín používají jiné metody?

Nedělám si žádné iluze. Byznys je byznys.

Chtějí nám jen dobře ...

Nabízím první a druhou ze tří částí tohoto fascinujícího dokumentu, německy se slovenskými titulky. Omluvte případné drobné medicínské nepřesnosti ...

http://www.auria.sk/blog/biznis-s-vymyslenymi-chorobami

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře