Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zprávy o úmrtích seniorů, krátce po očkování vakcinami od Pfizeru a Moderny, se valí jak lavina, a to z celého světa.

Jen tady na CFP, pokud zalistujete články několik stran nazpět, jich najdete celý seznam - Norsko, Německo, Británie, Švýcarsko, Slovensko - jen co si teď namátkou vzpomenu! Tu poslední jsem zaznamenal zrovna včera - 761 úmrtí starších lidí, krátce po očkování, v pečovatelských ústavech ve Španělsku!

Tragédie ve Španělsku: 761 starších lidí zemřelo v domovech s pečovatelskou službou během jednoho týdne, většina z nich po očkování

 

  • zpravy-o-umrtich-senioru-kratce-po-ockovani-vakcinami-od-pfizeru-a-moderny-se-vali-jak-lavina-a-to-z-celeho-sveta

Zrovna tak, jako se šíří svědectví zaměstnanců pečovatelských domů o tom, co se se starými lidmi stalo po očkování! A nejenom starších lidí! A další přibývají a bohužel, s největší pravděpodobností, lavinovitě přibývat budou. Další otázkou pak zůstává, co se dostane na veřenost a co je skryto?!!

Praktické zkušenosti se státní správou, z nedávné i vzdálenější minulosti, vypovídají, že na povrch se dostane skutečně jen to, co se již zakrýt nedalo. Stejně tak přibývá masivní odpor k očkování, a to právě u té nejinformovanější části veřejnosti, tedy u lékařů a zdravotního personálu!

Proč asi a proč právě zde?!! Roman Máca... Mimo jiné - Evropské hodnoty, Manipulátoři.cz, dokonce analytik Institutu pro politiku a společnost... Prosím vás, přečtěte si, co tyto "nezávislé" a "dobročinné" spolky spojuje a co produkují! Podívejte se na blog tohoto vědátora a literárního experta (https://maca.blog.idnes.cz).

Nedávno jsme tu měli příležitost shlédnout jiný skvost, rozhovor Mácova kolegy Cempera z Manipulátoři.cz s redaktorkou Bobošíkovou. Svatá panno, vždyť je to... No, posuďte sami! 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře